دمشق-یک سوریه کشته شد و یکی دیگر زخمی شد نادر در درگیری روز شنبه بین نیروهای آمریکایی و گروهی از حامیان دولت که تلاش برای جلوگیری از ایالات متحده کاروان رانندگی را از طریق یک روستا در شمال شرقی سوریه, دولت, رسانه ها و فعالان گزارش شده است.

این رسانه دولتی گفت: کشته شدن مرد بود و یک غیر نظامی. او در میان ساکنان یک روستا در شرق شهر Qamishli که تا به حال جمع آوری شده در یک ایست بازرسی ارتش, pelting ایالات متحده کاروان با سنگ و به دست گرفتن یک پرچم ایالات متحده از یکی از وسایل نقلیه. که در آن نقطه, نیروهای ایالات متحده اخراج شده با مهمات و بمب های دود در ساکنان این گزارش گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

یک ارتش آمریکا گفت: نیروهای ائتلاف انجام گشت زنی در نزدیکی Qamishli مواجه می شوند یک پاسگاه اشغال شده توسط نرم افزار-نیروهای دولتی سوریه. پس از نیروهای ائتلاف با صدور یک سری از هشدارها در تلاش برای د-تشدید وضعیت گشت آمد و تحت اسلحه از افراد ناشناخته سخنگوی ائتلاف Myles Caggins گفت.

‘œIn دفاع از نیروهای ائتلاف به آتش بازگشت. وضعیت de-تشدید و در دست بررسی است,’� وی افزود: در بیانیه ای که اشاره به هر گونه مرگ و میر.

گزارش حادثه علائم نادر رویارویی مربوط به ایالات متحده و سوریه نیروهای نظامی در منطقه شلوغ که در آن نیروهای روسی نیز مستقر و مطمئن شوید که برای بیشتر تشدید تنش.

صدها نفر از نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در شمال شرقی سوریه کار خود را با شرکای محلی از کردستان به رهبری سوریه نیروهای دموکراتیک برای مبارزه با گروه دولت اسلامی. ایالات متحده با انجام گشت زنی در شمال شرقی سوریه بود اما بلافاصله روشن نیست که چرا کاروان سوار به یک کنترل دولت منطقه.

                                                                                                                                                                                                                       

سوریه دولتی سانا نیوز گفت: این حادثه رخ داده است پس از سوریه متوقف ایالات متحده کاروان چهار وسایل نقلیه سفر در جاده در روستای Khirbet Ammu و صدها نفر از مردم جمع آوری شده در ایستگاه بازرسی برای جلوگیری از آن را از ادامه راه خود را. سربازان آمریکایی آتش گشودند و پس از یک غیر نظامی کشته شد و یکی دیگر زخمی ساکنان حمله به کاروان آسیب دیده و چهار وسایل نقلیه سانا گفت.

دولتی Al-Ikhbariya تلویزیون در پخش یک تلفن همراه تصویری نشان دادن یک خودروی زرهی پرواز یک پرچم ایالات متحده ایستاده در یک جاده روستایی در حالی که یک ماشین به نظر می رسد مسدود کردن راه خود را.

مردم محلی دیده می شود راه رفتن گذشته ایالات متحده آمریکا وسیله نقلیه زره پوش با حداقل دو سرباز در داخل یکی از آنها مراحل پایین به عنوان شهروندان رویکرد است. یک غیر نظامی دیده می شود پاره شدن یک پرچم ایالات متحده به عنوان او به روش های سرباز.

این تلویزیون گفت: گسترش تنش در جلوگیری از تقویت از آمدن به کمک ایالات متحده کاروان. این گزارش گفت که زخمی های غیر نظامی و درمان در Qamishli بیمارستان.

                                                                                                                                                                                                                       

به ناظر حقوق بشر سوریه گفت: ساکنان و افراد مسلح طرفدار دولت و شبه نظامیان در Khirbet Ammu مسدود مسیر ایالات متحده از ارتش اخراج در هوا باعث نیروهای ایالات متحده به آتش بمب دود. تنش تشدید و نیروهای آمریکایی کشته و یک نفر رصدخانه گفت.

رصدخانه است که شبکه ای از فعالان در زمین گفت: روشن است که اگر به کشته شدن یک غیر نظامی و یا شبه نظامی عضو.

رصدخانه همچنین گفت که یک کاروان وارد صحنه شدند برای خنثی کردن تنش است.

جنگ سوریه در حال حاضر در نهمین سال کشیده بازیکنان بین المللی از جمله آمریکا و روسیه و ترکیه است. روسیه حمایت کرده است رئیس جمهور بشار اسد و دولت در حالی که ترکیه توسط شورشیان حامی اصلی.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت که ترکیه حمله خواهد کرد نیروهای دولتی در هر نقطه در سوریه اگر یکی دیگر از ترکیه سرباز صدمه دیده است. او افزود که ترکیه مصمم است تا نیروی نظامی سوریه از دستاوردهای آن ساخته شده است در شمال غربی استان ادلب در پایان فوریه.

‘œAs از امروز در صورت هر گونه آسیب جزئی به سربازان ما اعلام میکنم که ما در حمله نیروهای رژیم در همه جا بدون اینکه محدود به ادلب و یا مرزهای سوچی توافق,’� اردوغان گفت: نشست حزب حاکم در آنکارا.

نیروهای وفادار به اسد با حمایت روسیه پوشش هوایی شده اند و در حال پیشروی به آخرین شورشی در مناطق ادلب و در نزدیکی حلب تصرف ده ها تن از شهرها و جرقه در مقیاس بزرگ بحران انسانی.

زیر یک سال 2018 توافق با روسیه در دریای سیاه سوچی, ترکیه تاسیس یک دوجین نظامی مشاهده پست ها در ادلب که در آن پشت برخی از گروه های مخالف. چند تا از این پست ها احاطه شده توسط نیروهای دولتی در هفته های اخیر.

حداقل 13 سرباز ترک کشته شده اند توسط سوریه آتش توپخانه این ماه است.

اردوغان گفت: به او گفته بود به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تلفنی در مورد اوضاع در یمن است.

___

Wilks گزارش از آنکارا ، آسوشیتد پرس نویسندگان Zeina Karam و سارا ال دیب در بیروت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su