ما قربانیان شورشیان فارک برنده ادعا می کنند به ونزوئلا فورچون

میامی-سه آمریکایی دفاع از پیمانکاران برگزار شد به مدت پنج سال توسط چپ شورشیان در کلمبیا نقل مکان کرد و نزدیک به جمع آوری $318 میلیون برابر سابق خود اسیرکنندگان پس از حکم دیوان عالی عدالت رد در آخرین دقیقه درخواست تجدید نظر توسط یک تحریم ونزوئلا تاجر که دارایی های آنها به دنبال ادعا می کنند.

عدالت کلارنس توماس حاضر به شنیدن یک درخواست اضطراری توسط Samark LÃ3pez اجازه ایستادن سفارش توسط یک دادگاه تجدید نظر فدرال بلافاصله تبدیل بیش از 53 میلیون دلار از تاجر را که قبلا ضبط آمریکا حساب های بانکی در حالی که کمتر حکم دادگاه در حال رقابت است.

                                                                                                                                                                                                                       

این تصمیم به نور روز شنبه در یک گزارش توسط اهل Dallen سر از کاراکاس بازار سرمایه است که از نزدیک نظارت بر دادخواهی مربوط به ونزوئلا است. وکلای مدافع برای LÃ3pez در حال حاضر سنجاق امید خود را به یک درخواست اضطراری ظ روز شنبه به عدالت Sonia Sotomayor مطابق با دیوان عالی.

کیت Stansell مارک Gonsalves و توماس Howes شد اسیر گرفته شده توسط چریک از انقلاب نیروهای مسلح کلمبیا یا فارک هنگامی که هواپیما خود را به ضرب گلوله کشته شد در طول یک دارو-نظارت بر پرواز در سال 2003. خود خلبان تام جنیس کشته شد توسط شورشیان پس از سقوط هواپیما.

هر سه نفر از کارکنان نورث روپ گرومن. آنها آزاد شدند 12 سال پیش پنج شنبه همراه با سابق کلمبیا نامزد انتخابات ریاست جمهوری اینگرید بتنکورت در نجات شجاعانه با کلمبیا ،

در سال 2012 یک قاضی فدرال در فلوریدا اعطا مردان $318 میلیون پرداخت می شود از حساب های بانکی ضبط شده از قاچاقچیان مواد مخدر مرتبط فارک تعیین شده گروه های تروریستی است.

                                                                                                                                                                                                                       

اما آنها تا به حال بیشتر شده است قادر به جمع آوری تا زمانی که رئیس جمهور Donald J. Trump بی سر و صدا به قانون امضا شده در سال 2018 ضد تروریسم روشن عمل می کنند که فعال قربانیان گروه های تروریستی به ضمیمه دارایی های ضبط شده توسط دولت ایالات متحده تحت شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر عمل می کنند.

قانون جدید اجازه مردان پس از LÃ3pez را مسدود دارایی در آمریکا است که شامل $269 میلیون سیتی بانک, حساب, دو, قایق بادبانی, هواپیما و املاک و لوکس واقعی در میامی.

LÃ3pez قدرتمند تاجر در ونزوئلا است که ثروت افزایش یافت با تشکر از قراردادهای دولتی در دو دهه گذشته از حکومت سوسیالیستی. او تحریم شده توسط آمریکا در سال 2017 به عنوان یک “œdrug شخص مهم در میان یکدسته’� در کنار ونزوئلا و سپس معاون رئیس جمهور و در حال حاضر وزیر نفت Tareck ال Aissami به اتهام پولشویی درآمد حاصل از مواد مخدر بین المللی قاچاق.

اما LÃ3pez لینک به فارک در حال شکننده در بهترین حالت با توجه به مدافعان خود را از جمله کیر Gregorie سابق میامی دادستان با سابقه ای طولانی از قرار دادن narcos پشت میله های زندان. در طول سال گذشته در دادگاه در مردان پیشنهاد خود را برای دارایی های کارشناسان برای شاکیان از جمله سابق اداره مبارزه با مواد مخدر عامل ادعا LÃ3pez تا به حال تنها غیر مستقیم روابط به چریک از طریق دوستی خود را با ال Aissami که مقامات ایالات متحده به مدت طولانی بر این باور کمک فارک در حرکت کوکائین از طریق ونزوئلا است.

                                                                                                                                                                                                                       

قيامهاي نبود ذکر نام وقتی LÃ3pez و ال Aissami شد تحریم در سال 2017 و تنها شناخته شده اتهامات جنایی علیه این دو نفر برای اجاره پروازهای خصوصی در ایالات متحده در نقض تحریم ها, نه قاچاق مواد مخدر است.

Dallen گفت که اگر سه مرد موفق در دادگاه خود تلاش می تواند اجازه می دهد فارک قربانیان به حرکت جلوتر از ونزوئلا طلبکاران و مخالفان رئیس جمهور Nicolás مادورو به دنبال بازیابی دارایی گفته به سرقت رفته از طریق فساد است.

___

جاشوا گودمن در توییتر: @APJoshGoodman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de