USC دستور به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک در پذیرش کالج رسوایی


لس آنجلس (CBSLA) — دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دستور داده شده است به نوبه خود بیش از اسناد است که می تواند کمک به بازیگر Lori Loughlin به عنوان او مبارزه می کند اتهامات فدرال در پذیرش کالج رسوایی.

یکی دیگر از پدر و مادر متهم در تحقیقات به USC ادعا می کند که این دانشگاه به طور معمول قرار می دهد کودکان از اهدا کنندگان به یک استخر VIP از متقاضیانی که پس از آن به احتمال زیاد به خواهد کرد.

USC در حال حاضر باید به نوبه خود بیش از ایمیل و صفحات گسترده مربوط به آن درج نمایید.

بازیگر Lori Loughlin خروجی دادگاه پس از مواجهه با اتهام به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب در ایمیل و اتهامات دیگر در این دانشکده پذیرش رسوایی.

Laughlin و Mossimo Giannulli می گویند که آنها درک نمی کنند که پول آنها پرداخت شده بود و در واقع رفتن به رشوه و فکر کردم این یک کمک مالی به مدرسه.

Loughlin و Giannulli باید التماس کرد گناه نیست به یک تعداد هر یک از توطئه برای ارتکاب تقلب در ایمیل و خدمات صادقانه تقلب در ایمیل توطئه برای ارتکاب پول شویی و یک تعداد از توطئه برای ارتکاب برنامه فدرال رشوه

اکتبر تاریخ محاکمه شد و به تازگی مجموعه ای برای زن و شوهر. آن را به عنوان زن و شوهر وکلای متهم دادستان خودداری شواهد و سوء رفتار.

در ماه فوریه دادستان فدرال منتشر شد یک کپی از ساختگی رزومه برای این زن و شوهر دختر اولیویا جید که وانمود به لیست جعلی دستاوردها در ورزش قایقرانی. در ژانویه دادستان منتشر گنجینه ای از ایمیل و ضبط تماس سیاهههای مربوط, بین Giannulli, Loughlin و نیوپورت بیچ تاجر ریک خواننده. ایمیل نشان داد چگونه USC در تلاش بود به دادگاه یکی از دختران — حتی به عنوان دادستان گفت: این توطئه به او اعتراف به عنوان جعلی پارو زن.

در مارس 12, 2019, اف بی آی شارژ 50 نفر از جمله 35 پدر و مادر و نه مربیان — در یک رشوه خواری گسترده طرح که در آن خانواده های ثروتمند پرداخت میلیون ها نفر را به خواننده برای کمک به فرزندان خود تقلب در آزمون های استاندارد و رشوه آزمون مدیران و مربیان کالج برای کمک به کودکان خود را به دانشگاه های برتر مثل UCLA, USC, دانشگاه ییل, دانشگاه استنفورد و جورج تاون.

تا کنون 20 پدر و مادر از جمله “زنان خانه دار ناامید” ستاره Felicity Huffman — که در خدمت یک 14-جمله روز در ماه اکتبر — مجرم در رسوایی و 15 از کسانی که محکوم شده است. 15 دیگر از جمله Loughlin و Giannulli در حال مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>