USC به تعویق انداختن فرد در شروع مراسم برنامه ریزی برای ‘مجازی’ از فارغ التحصیلی در مارس

لس آنجلس (CBSLA) — دانشگاه کالیفرنیای جنوبی جمعه اعلام کرد که آن را به طور موقت به تعویق انداختن همه در شخص شروع فعالیت و همچنین برگزاری یک “مجازی” فارغ التحصیلی است.

رئيس دانشگاه کارول Folt و کشيش چارلز Zukoski در بیانیه ای گفت که با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اخیر و محدودیت در مجامع عمومی یک مارس 15 فرد در رویداد “ممکن نخواهد بود.”

مرتبط با: براوو را Andy Cohen سابق ‘لیسانس’ Colton آندروود تست مثبت برای Coronavirus

“در اینجا چیزی است که ما در حال فکر کردن برای شروع 2020: برای شروع ما یک مجازی اعطا درجه در مه — متشکل از یک سری از رویدادهای آنلاین و بلندگو — و ما مطمئن خواهند شد که شما خود را دریافت دیپلم از طریق پست” آنها نوشت: در پیام.

“ما قصد داریم به یک فرد در دانشگاه جشن است که برگزار خواهد شد پس از سفر و بزرگ گروه حوادث تبدیل به امن و مجاز است. شرکت قصد دارد برای در پردیس رویداد ممکن نخواهد بود تا بیشتر شناخته شده است در مورد پیشرفت این بیماری همه گیر. ما ادامه خواهد داد تا در ارتباطات در این مورد در هفته های آینده و مصمم به ایجاد این اتفاق می افتد.”

مرتبط با: OC آتش آزمایش مثبت برای Coronavirus شهرستان موارد افزایش به 65

در چهارشنبه UCLA صدراعظم ژن D. بلوک اعلام کرد که این مدرسه برگزار خواهد شد مجازی حوادث برای فارغ التحصیلی کلاس در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

در روز پنج شنبه, بلوک, عقب نشینی در آن اطلاعیه ها گفت: مسئولان دانشگاه خواهد بود به جای مشاوره با رهبری قبل از تصمیم گیری در سرنوشت خود را بهار سال 2020 شروع مراسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>