USC دانش آموزان, Groped, مظنونبازداشت یک مظنون در بیش از یک دوجین از حوادث ماه گذشته.

قاضی حاضر به قطره بلافاصله به اتهام تجاوز به عنف در برابر نیوپورت بیچ, جراح, دوست دختر, دریک ساحل نیوپورت ارتوپدی جراح و دوست دختر خود را از متهم drugging و آزار جنسی زنان مختلف.

NTSB: هیچ نشانه ای از خرابی موتور در کوبه برایانت هلی کوپتر سقوط11-صفحه NTSB گزارش منتشر شده در روز جمعه – که مشخص نیست علت سقوط — اعلام کرد که هیچ نشانه ای که این هلیکوپتر دو موتور شکست خورده قبل از آن پایین رفت در آتشین خراب است.

هپاتیت A شیوع مرتبط به ساحل طولانی Steakhouseهفت وجود دارد موارد تایید شده که از بعد از ظهر جمعه.

هپاتیت A شیوع مرتبط به ساحل طولانی Steakhouseمقامات بهداشتی در لانگ بیچ تعیین کرده اند که چند نفر که dined در یک رستوران محلی آخرین شب کریسمس بعد از قرارداد هپاتیت A.

مقامات: هانتینگتون بیچ, سونامی, هشدار آژیر شد هشدارپلیس می گویند سونامی هشدار و آژیر که رفت در ساعات اولیه صبح روز جمعه در هانتینگتون بیچ شد یک هشدار اشتباه است و مقامات در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه و چرا این اتفاق افتاده است.

ونسا برایانت تایید ‘جشن زندگی” مراسم کوبه Giannaونسا برایانت جمعه به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد مکان یادبود که برگزار خواهد شد در اواخر این ماه برای شوهرش کوبه و دختر Gianna بودند که در میان نه نفر کشته در کالاباساس هلیکوپتر سقوط.

هیچ نشانه ای از خرابی موتور در کوبه برایانت هلی کوپتر سقوط NTSB گزارش می یابدیک گزارش مقدماتی از ملی ایمنی حمل و نقل هیچ شواهدی از خرابی موتور در ماه گذشته کشته که کشته ستاره بسکتبال کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر.

کمتر LA خانه ها برای فروش در بالا لیست قیمتZillow اقتصاددان جف تاکر, مذاکرات در مورد خانه های فروخته شده در بالای لیست در لس آنجلس انداختن به شدت سال گذشته است.

قاضی درخواست شواهد بیشتری قبل از رد اتهامات علیه OC زن و شوهر متهم به تجاوز جنسی بهیک قاضی جمعه درخواست شواهد بیشتری قبل از موافقت با رد اتهامات علیه یک نیوپورت بیچ ارتوپدی جراح و دوست دختر خود را که متهم drugging و آزار جنسی زنان مختلف.

یک کشته در اواسط شهر متل آتش 8 بیشتر صدمه دیدهیک نفر کشته و هشت نفر از جمله یک آتش نشان زخمی شدند, پس از آتش سوزی در یک متل در اواسط شهر منطقه است. تینا پاتل گزارش.

نیوپورت بیچ, جراح, دختر قبل از قضاوت در امیدوار است که تجاوز به اتهامات تبرئهاورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر اعلام کرد که دفتر او به دنبال رها کردن اتهامات عنوان شده علیه یک نیوپورت بیچ ارتوپدی جراح و دوست دختر خود را – هر دو قبلا به اتهام drugging و آزار جنسی چند زنان – پس از بررسی مورد یافت فقدان شواهد و نادرست از مورد قبلی دا.

شرکت ترویج روز ولنتاین فروپاشی معاملاتروز ولنتاین 14 فوریه فروپاشی معاملات تبلیغات عجیب و غریب مواد غذایی مشتریان

B-17 دم توپچی سهام خود را در جنگ جهانی دوم داستانجانبازان صدای پت هاروی جنگ جهانی دو دامپزشک b-17 tailgunner لس آنجلس

پاسادنا نمایشگاه افتخارات زنان حق رایرای برای زنان ویژه نمایشگاه ارج نهادن به زنان حق رای پاسادنا

Coronavirus می تواند ضربه شیراز, گردشگری, سختسال جدید قمری جشن به طور معمول رسم اتوبوس پر از گردشگران در این زمان از سال — اما در این سال نیست. Lesley گزارش مارین.

Pets2Love: ولنتاینبه اتخاذ ولنتاین تماس (951) 358-7387 و درخواست ID# A1571218.

کوبه برایانت یادبود برنامه ریزی شده اتفاق می افتد در مرکز استیپلزیادبود خواهد بود در فوریه. 24 اما چند جزئیات دیگر منتشر شده است. جیک Reiner گزارش.

1 مرده در اواسط شهر متل آتشآتش فرستاده چندین نفر دیگر به بیمارستان با تغییر صدمات از جمله یک آتش نشان. تینا پاتل گزارش.

جنجال و باران در هوا برای اسکارعدم تنوع در ادامه به طاعون جوایز اسکار. Cristy Fajardo گزارش.

جین فوندا به ارمغان می آورد ‘آتش مته جمعه’ در اعتراض به LAصبح امروز تجمع خواهد بود در ساعت 11 صبح در لس آنجلس, شهرستان Hall. DeMarco مورگان ،

تلاش برای به یاد بیاورید Garcetti نتواند برای جلب امضا لازم استتلاش برای به یاد بیاورید شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti شنبه به پایان رسید و پس از آن موفق به جلب امضا به اندازه کافی به جای سوال در 2020 رای گیری درخواست رهبران گفت. کتی جانستون ،

غول کوبه برایانت نیوجرسی پرچم خال در وستچسترنیوجرسی دیده می شد پرواز در خارج از DoubleTree Hotel. سوزان Marques گزارش.

2 زنان متهم سان برناردینو شهردار آزار و اذیت جنسیدو زن که مشغول به کار به عنوان دستیار به شهردار جان ولدیویا آنها ساخته شده است تا بدبختی آنها ترک شغل خود را. DeMarco مورگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de