USC برای از بین بردن این نمایشگاه در مورد جان وین

لس آنجلس (CBSLA) — یک نمایشگاه در مورد جان وین حذف خواهد شد از USC School of Cinematic Arts پس از تمدید موشکافی خود را نژادپرستانه و نظرات و مدرسه دستیار dean جمعه اعلام کرد.

اواخر بازیگر و سابق Trojan تبدیل شده است به طور فزاینده ای پلاریزه شکل میان آگاهی بیشتر و انتقاد از نگرش نژادپرستانه توسط چهره های تاریخی. نارنجی شهرستان حزب دموکرات اخیرا خواستار تغییر نام از جان وین در فرودگاه به دلیل “نژادپرست و متعصب اظهارات.”

“گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند در ما نهادهای فرهنگی به همراه اخیر جهانی قیام مدنی توسط Black Lives Matter جنبش نیاز دارد که از نظر ما نقش مدرسه ما می توانید به عنوان یک تغییر ساز در ترویج زاد نژادپرستی ارزش های فرهنگی و تجربه” اوان هیوز, مدرسه دین از تنوع و شمول گفت: در اعلام. “این تصمیم گرفته شده است که وین نمایشگاه حذف خواهد شد.”

مواد در وین نمایشگاه منتقل خواهد شد به هنرهای سینمایی کتابخانه “که در آن دیگر از آثار و مقالات از نفوذ چهره های هالیوود اقامت با هدف پژوهش و دانش.”

برخی از USC دانش آموزان در پاییز گذشته تا به حال نام برای حذف از نمایشگاه اما USC مقامات تصمیم گرفت در برابر آن به جای امید بستن به گسترش دامنه آن به یک مطلب کامل داستان در مورد غرب آمریکا و آن تصویر در هالیوود است.

در سال 1971 مصاحبه وین گفت: “من معتقدم که در سفید برتری تا زمانی که سیاه پوستان در حال تحصیل به یک نقطه از مسئولیت. من باور نمی کنم در دادن مقام و موقعیت رهبری و قضاوت به غیر مسئولانه مردم است.” او همچنین گفت: “من اصلا احساس گناه در مورد این واقعیت است که پنج یا 10 نسل پیش این مردم برده بودند.”

وین که با حضور USC اما مجبور به ترک زمانی که یک آسیب دیدگی باعث شد او را به از دست دادن خود را در فوتبال بورسیه ستاره دار در بیش از 150 فیلم و معروف خود را ماچ تصویر در وسترن و فیلم جنگ. او نامزد دریافت سه جایزه اسکار و برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای 1969 را “درست شن.”

وین درگذشت در سال 1979 پس از یک سال نبرد با سرطان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de