لس آنجلس (CBSLA) – دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است که جایگزین کلاس های حضوری با سخنرانی آنلاین به صورت سه روز در هفته آینده به عنوان بخشی از آماده سازی خود را برای امکان شیوع کروناویروس در محوطه دانشگاه.

در نامه ارسال شده به دانش آموزان و والدین فرستاده جمعه USC اظهار داشت: وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 در محوطه دانشگاه. اما “دانشگاه ما باید زیرک و انعطاف پذیر در صورتی که ما نیاز به ایجاد هر گونه تغییرات بیشتر به این ترم. ما حدود 7000 سخنرانی کلاس های این بهار. ما نیاز به تست ما ویژگی های قابلیت اطمینان دانشگاهی تداوم در یک محیط آنلاین وجود دارد باید یک اختلال.”

مارس 11 تا مارس 13, تمام, تست, کلاس ها و سمینارهای آنلاین رخ می دهد. ارومیه معطوف شده به داشتن ساعت آنلاین نیز هست.

در طول این زمان این دانشگاه هنوز هم عملکرد به طور کامل در تمام ظرفیت های دیگر از جمله دانشجو مسکونی کالج ها سالن های غذاخوری و دفاتر و کتابخانه های مراکز بهداشتی و درمانی و تفریح و امکانات دو و میدانی.

تاریخ منجر به دانشگاه بهار زنگ تفریح است که در مارس 15 تا مارس 22.

دانشگاه دوباره تکراری که این تنها یک آزمون دیجیتال زیرساخت ها و پاسخ به هر گونه موارد یا نگرانی در محوطه دانشگاه. کلاس های در حال برنامه ریزی برای از سرگیری به طور معمول هنگامی که دانشجویان و استادان بازگشت.

با توجه به نامه ارسالی جمعه USC است که به شدت در مقابل ارائه مشاوره مسافرت های بین المللی برای دانشجویان و کارکنان بیش از شکستن.

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در کالیفرنیا همچنان به رشد, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری در روز چهارشنبه در پاسخ به شیوع بیماری است.

“ایالت کالیفرنیا است که استقرار هر سطح از دولت برای کمک به شناسایی موارد و آهسته گسترش این کوروناویروس” گفت: رژیم صهیونیستی است. Newsom. “این اورژانس اعلام خواهد شد کمک به دولت بیشتر آماده جوامع ما و ما سیستم مراقبت های بهداشتی در این رویداد آن را به طور گسترده تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de