وزارت کشاورزی ایالات متحده هشدار باز کاشت دانه های ارسال شده از چین

لس آنجلس (CBSLA) — وزارت کشاورزی ایالات متحده هشدار داده است مردم در برابر باز کردن بسته و یا کاشت دانه است که به نظر می رسد آمده از چین است.

مردم در سراسر کشور گزارش داده اند که دریافت بسته بذر در پست الکترونیکی. بسته بندی به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد آنها از چین سرچشمه.

انواع دانه های دریافت شده – برخی از تیره شبیه دانه برنج دیگران بیشتر شبیه به سنگریزه های کوچک در حالی که دیگران با نگاه درست مانند دانه آفتابگردان.

“من هر چیزی انتظار” گفت: لوس آلامیتوس ساکن صدفی دافی که دریافت یک بسته از دانه در آستان او دو ماه پیش. “در داخل آن فقط یک توسط یکی از بسته های مهر و موم شده. آن را به نظر نمی آید مانند دانه. آن را بیشتر شبیه پونه….و یا برخی دیگر از گیاهان دارویی.”

دافی گفت: او را نگه داشته و بسته در مقابله تا آخر این هفته هنگامی که او را دیدم اخبار در مورد دیگران که او نیز دریافت کرده مرموز بسته از دانه گفته از چین است.

او گفت که او به نام وزارت کشاورزی ایالات متحده که در آن آنها اشاره او به اورنج کانتی کمیسیون کشاورزی ،

دافی نیست به تنهایی. تا کنون ساکنان در هشت متحده گزارش داده اند که دریافت دانه از چین است که آنها سفارش ندادم. The O. C. معاون کمیسیون کشاورزی گفت: او را بدست چندین تماس و ایمیل در مورد ساکنان شدن دانه.

کشاورزی و بخش های مختلف متحده به هشدارهای صادر شده علیه کاشت این دانه ها.

مقامات می گویند که هر کسی که دریافت یکی از این بسته ها باید اجتناب از دست زدن به مطالب و دقت قرار داده و آنها را در یک کیسه پلاستیکی و تماس با وزارت کشاورزی.

وزارت کشاورزی ایالات متحده می گوید این است که جمع آوری دانه بسته از دریافت کنندگان خواهد شد و آزمون مطالب خود را.

نظریه های متفاوت در مورد هدف از دانه اما مقامات می گویند که دانه می تواند گونه های مهاجم است که می تواند زیان آور به گیاهان بومی حشرات و محصولات کشاورزی و آسیب جدی به محیط زیست محلی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر