USNS Mercy می رسد در بندر لس آنجلس به درمان غیر COVID بیماران


لس آنجلس (CBSLA) — بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS Mercy وارد شده در بندر لس آنجلس برای کمک به از بین بردن بیمارستان محلی متناوب تحت یورش coronavirus موارد است.

عظیم شناور وارد بیمارستان در بندر در حدود 8:30 صبح

“این احساس می کند مانند سواره نظام وارد کرده است” لس آنجلس سرپرست جانیس هان گفت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, شهردار اریک Garcetti و دیگر رهبران محلی و مقامات بهداشت عمومی در دست به دیدار کشتی در مدت کوتاهی پس از ورود به آن جمعه است.

کشتی که در سمت چپ سن دیگو پنج شنبه خواهد بود مورد استفاده در درمان غیر coronavirus بیماران پس از زمین-بر اساس منطقه ای در بیمارستان ها می تواند در درمان کسانی که با COVID-19. کالیفرنیا است که انتظار می رود برای دیدن موجی از موارد در هفته های آینده با دولت پیش بینی شده برای نیاز 50,000 تخت بیمارستان.

USNS Mercy 1,000 تخت, 12 اتاق عمل و 800 نیروی دریایی پرسنل پزشکی و کارکنان پشتیبانی. شناور بیمارستان می تواند با ارائه طیف وسیعی از خدمات از جمله مهم برای مراقبت از بزرگسالان است.

رژیم صهیونیستی. Newsom (مرکز) در دست بود برای ورود به کشتی جمعه. (اعتبار: CBS)

صحبت کردن در مقابل عظیم کشتی بعد از ظهر جمعه Newsom گفت: اخیر 26 درصد افزایش در تعداد coronavirus موارد نشان از چشم انداز مثبت بسیاری پیش بینی کرده اند در جریان است.

“ما در حال حاضر در حال دیدن یک سنبله است که ما پیش بینی است که ما مدل سازی اما که ما اساسا در حال آماده شدن برای” فرماندار گفت.

بیماران در حال انتظار برای رسیدن USNS Mercy توسط آمبولانس توسط صبح روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im