به Vail اداره پلیس می خواهد ساکنان و بازدید کنندگان از این شهر کوه به توجه بیشتر به کلرادو قوانین ماری جوانا با یک کمپین جدید “Vail بیایید کند.”

راه اندازی شد در این سال “Vail بیایید بلانت” طراحی شده است برای اطلاع رسانی به ساکنان و گردشگران در مورد مسئول استفاده از ماری جوانا به عنوان به خوبی به عنوان یادآوری آنها در مورد دولت گلدان قوانین از طریق طنز با توجه به Vail اداره پلیس اداری فرمانده کریگ Bettis.

“مردم فکر نمی کنم از پیام های که از اجرای قانون به عنوان مثبت و یا با استفاده از طنز” او می گوید. “آنها معمولا انتظار می رود به شنیدن در مورد جنایات و یا تحقیقات. ما با استفاده از طنز به شکستن تصورات از پیش پنداشته و انجام یک کار بهتر از مربوط به جامعه است.”

شعارها عبارتند از “تعطیلات باید شامل آزادی مشروط” و “تنها چیزی که ‘پخته’ در بالای کوه هستند کوکی ها در رستوران” با فصلی تصاویر منعکس تفریح و سرگرمی ارائه شده در زمان های مختلف سال (یکی از آخرین نوشته های با ویژگی های snowglobe برای این زمستان). Bettis می گوید نقطه از مبارزات انتخاباتی است که در مورد حمایت و یا منع استفاده از ماری جوانا اما مردم با دادن اطلاعات درست است.

“ما نمی خواهیم مردم به اینجا می آیند و دردسر,” او می گوید. “ما می خواهید برای دریافت اطلاعات به طوری که مردم می توانند با استفاده از ماری جوانا مسئولانه و امیدوارم که همان پیام با شخص دیگری. این یک راه برای مردم را به فکر می کنم اگر جایی که آنها در حال استفاده از ماری جوانا امن است مانند استفاده از آن در دامنه و یا در جنگل و زمین است.”

اگر چه قانونی برای استفاده تفریحی در کلرادو از سال 2012 در مکان عمومی, گلدان مصرف ممنوع است در کلرادو و که شامل اسکی کوه است. ماری جوانا در اختیار داشتن و مصرف است که هنوز هم غیر قانونی ملی فارست اراضی که به واقع نیز در Vail.

An example of the new campaign material.

یک مثال از کمپین جدید مواد.

Vail اداره پلیس

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با توجه به Bettis, شده است وجود دارد یک روند ثابت از استفاده از ماری جوانا در وایل را در مناطق عمومی مانند سفید رودخانه جنگل ملی پس تفریحی ماری جوانا قانونی بود و همچنین افزایش گزارش از ماری جوانا در سمت چپ در اتاق های هتل ها پس از پرداخت (در اختیار داشتن ماری جوانا در هتل ها غیر قانونی نیست اما سیگار کشیدن در داخل آنها است).

اجرای قانون محلی تصمیم گرفت بیشتر بی خیال کمپین کمک خواهد کرد دریافت این پیام در سراسر به جای هشدار و scoldings. “آن را به ارمغان می آورد یک چرخش مختلف به مردم چگونه دریافت پیام از اجرای قانون” Bettis توضیح می دهد. “این کمک می کند تا ما بیشتر آموزشی, بلکه آن را با یک خلاق تر طرز فکر با علاوه بر این از طنز است.”

تصاویری برای “Vail بیایید بلانت” را دریافت بازخورد از جامعه آنلاین و ترکیب بازخورد به پتانسیل آینده مبارزات Bettis می افزاید.

“ما مطمئن هستیم که اگر این است که به اقامت دائم در عین حال اما ایده این است به دست آوردن کشش,” او می گوید. “ما شما را بازخورد ما دریافت آنلاین و ببینید که اگر ما می توانید آن را برای آینده مبارزات. این یک تغییر پارادایم در چگونه ما در حال برقراری ارتباط با عموم بنابراین امیدوارم آنها را به بهره گیری از شیوه جدید آموزش به مردم در مورد استفاده از ماری جوانا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im