Valerie Taylor نیست ترسم از حد در زندگی است. “من نمی خواهم گرداب – من در یک بار اما من حتی می ترسم من فقط فکر کردم من که قرار بود به مرگ اما ما همه رو به مرگ برخی از زمان می گوید:” تیلور 84.

این ویژگی در آمد و دستی کار کردن با شوهر ران در هالیوود کلاسیک مانند فکو دریایی مستند که بسیاری از آنها مورد نیاز غواصی با کوسه ها برای دریافت فیلم های لازم.

استرالیا ماجراجویان شد مسئول برای باز کردن بسیاری از چشم ها به شگفتی های عمیق و مبارزه برای حفاظت دریایی میان خود را فیلمسازی سوء استفاده. والری عضو منظور از استرالیا در سال 2010 هفت سال پس از ران.

تیلور به تازگی نوشته شده پرماجرا زندگی با بن McKelvey در مورد تجارب خود را در سیاره آبی و ماجراهای فقط در آینده نگه دارید, با وجود شروع ورم مفاصل و از دست دادن معشوق خود را در سال 2012.

“من هنوز غواصی,” او می گوید. “این بسیار آسان است به شیرجه رفتن وجود دارد بدون جاذبه. من می توانم شنا به عنوان سریع در حال حاضر به عنوان من می تواند زمانی که من در 20s. من نمی تواند اجرا شود و من به سختی می تواند راه برود. من می توانم اما من دو مصنوعی زانو از مفاصل و یکی از آنها کار نمی کند خیلی خوب است.”

ایستاده بر روی فرمان

متولد سال 1935 تیلور رشد در قبل از جنگ استرالیا و بعد, نیوزیلند, در آنچه او را توصیف به عنوان یک بی خیال دوران کودکی با وجود اینکه زده پایین فلج اطفال در 1950s.

“ما به نیوزیلند زمانی که من چهار,” او می گوید. “در طول جنگ بازی های مورد علاقه من بود موضوعات و baddies در خیابان با بچه های دیگر. Baddies همیشه خواهد بود آلمانی ها… ما سوار دوچرخه و تمرین ایستاده بر روی فرمان و احمق چیزهایی مانند آن.

“ما بسیار خوشحال دوران کودکی من واقعا فکر می کنم به جز فلج اطفال. که کشیده me down زیادی است.”

میلیون ها نفر در درگیری در سراسر جهان همه گیر و کسانی که جان سالم به در مانده بودند با فلج اندام ها و جاده های طولانی برای بازیابی. یک روش درمانی ابداع شده توسط یک استرالیایی, خار, پرستار, شناخته شده به عنوان “خواهر Kenny” درمان به دست آورد به رسمیت شناختن قبل از سالک واکسن تصویب شد در سال 1955. “این یک سری از hotpacks و تمرینات بسیار دردناک و آن را در زمان زمان طولانی,” او می گوید. “آنها زحمت نیست با بازوی من, پس از آن کمی کوتاه و شانه را کمی کوچک اما پاهای من هر دو همان ظهر. دکتر که می خواهم مشغول به کار در درمانگاه در امریکا وجود دارد. من مدیون است که مرد – من نمی دانم که او بود — زیادی.”

Is this the world’s largest great white shark?

تصاویر باور نکردنی از یکی از بزرگترین great white sharks با نام مستعار عمیق آبی ها به اشتراک گذاشته شده پس بعید برخورد با غواصان شجاع.

عشق وحشی

درمان به معنای تیلور می تواند استفاده کامل از جهان اطراف پدر و مادر خود را’ خانه اسکله در سیدنی. “من همیشه می خواستم به مطالعه حیوانات در جنگل و این جور – من در اطراف هر جنگل,” او می گوید.

“من شروع به اسپیرینگ ماهی غواصی آزاد. سپس من پیوست یک باشگاه … و من شوهرم را ملاقات کرد و او مردان جهان فتوشاپ قهرمان است.”

در این جلسه تولید یک عمر همکاری و تغییر چشم انداز برای هر دو افراد جوان است. “ما در استرالیا عناوین و ما در تمام کسانی که ماهی مرده و رون گفت:” من قصد دارم برای انجام این کار هر بیشتر. به من گفت: “من می توانم آن را باور نمی, نگاه, آنچه که ما انجام داده ایم. گرفته ایم هر خوراکی مناسب-اندازه ماهی که ریف’. ما رفت و ما هرگز دوباره آن را انجام داد.”

Ron and Valerie Taylor during the filming of ‘Blue Water White Death’.
media_cameraران و Valerie Taylor طول فیلمبرداری از ‘آب آبی مرگ سفید’.

هالیوود اعتیاد به مواد مخدره

“شوهر من می خواستم به زیر آب فیلمبردار و او را به زیر آب فیلمبردار” تیلور می گوید. “ما با هم بسیار نزدیک است. من همه هنوز هم عکاسی و گاهی اوقات من با استفاده از فیلم دوربین کار کردم و بسیار خوب توالی زمانی که ما تیراندازی شد فک. سهم من بود و عمدتا که من می خواهم هر چیزی را انجام دهید.”

در 1960s و 70s جفت فیلم برداری سد بزرگ ریف از بالا به پا ستاره دار در تمام طول فیلم مستند آب آبی مرگ سفیدو شناخته شده برای تخصص خود فیلمبرداری کوسه.

زمانی که ریچارد Zanuck و دیوید براون آمد ضربه زدن درخواست کمک خود را با کوسه توالی در آرواره هایزن و شوهر به آسانی به توافق رسیدند. ارائه با یک لیست از کوسه صحنه های مورد نیاز: “رون گفت: ما باید در خارج وجود دارد برای بیش از یک سال به همه این عکس – شما نمی توانید بگویید یک کوسه چه باید بکنید. شما فقط کردم به صبر و امید آن را چیزی شبیه به آنچه در اینجا نوشته شده. و زمانی که آنها تصمیم به گرفتن مصنوعی کوسه. اما هر بار که شما از یک کل کوسه آن را یک استرالیایی کوسه فیلم برداری توسط Ron 100 درصد است.”

پشت صحنه فیلم برداری, کردن, South Australia در حال حاضر نمادین در یک فیلم است که جهان توسط طوفان گرفت و در سال 1975. اما چند انتظار واکنش مخاطبان به این فیلم که entrench تمام کوسه ها به عنوان دشمن عمومی شماره 1.

“آونگ چرخش بیش از حد” تیلور می گوید. “این یک داستان ساختگی در مورد ساختگی کوسه. جهانی در زمان ما به آمریکا و ما بود هر بحث نشان می دهد در آمریکا گفتن مردم نترس. به نظر نمی رسد که بسیاری از تفاوت.

“Gung-ho بچه ها به نظر می رسید می خواهید برای رفتن و کشتن کوسه ها و … این می شود یک فقیر خاکستری پرستار است که نمی خواهد کسی صدمه دیده است. آن را فقط بیمار ما است.”

بسیاری از فیلم های هالیوودی به دنبال, تا زمانی که فشار فیزیکی از فیلمبرداری به معنای آن است که زمان پشت به باد در پروژه های خود را.

Steven Spielberg, Roy Scheider, Richard Zanuck, Valerie and Ron Taylor on the set of ‘Jaws’.
media_cameraاستیون اسپیلبرگ, Roy Scheider, ریچارد Zanuck, والری و ران تیلور در مجموعه ای از “فک’.

لگد زدن به پشت (نوع)

نیمه بازنشستگی به معنای زن و شوهر هنوز هم صرف مقدار زیادی از زمان در آب, آنها فقط بیشتر انتخاب کننده در مورد که در آن و زمانی که. “ما مقدار زیادی از فیلم های مستند برخی از خود ما و برخی از افراد دیگر” تیلور می گوید. “بود که خیلی بیشتر سرگرم کننده است.”

خود را فوق العاده ای دانش دریایی جهان به معنای آنها می تواند رالی برای حفاظت از منابع طبیعی باعث می شود در حالی که به اشتراک گذاری دانش خود را با جهان است. وجود دارد و کار به رسمیت شناخته شده بود در بسیاری از جاها از جمله تغییر نام یک استرالیای جنوبی نقطه عطفی برای نپتون سلیمان گروه (Ron و Valerie Taylor) پارک دریایی خانه را به بسیاری از کوسه سفید بزرگ.

مبتلا myeloid leukaemia ران درگذشت در سال 2012. چیدن قطعات سخت شده است برای والری. “شما نمی توانید بیش از آن – من نمی,” او می گوید. “حتی فقط چیزهای کوچک. امروز صبح باز کردن یک بطری شیر. ران استفاده می شود برای باز کردن شیر است.

“هنگامی که من انجام کاری خوب در آب در حال حاضر, من آرزو می کنم او به تماشای. او احتمالا می تواند به من گفتن انجام آن اشتباه است.”

Valerie Taylor at home in Sydney. Picture: Adam Yip/Manly Daily
media_cameraValerie Taylor در خانه در سیدنی. تصویر: آدم ییپ/مردانه روزانه

80S چیز

Valerie Taylor’s book, An Adventurous Life.
media_cameraValerie Taylor کتاب یک زندگی پرماجرا.

“من هنوز هم کار می کنند. من فکر نمی کنم هر چیزی که بسیار مهم است اما من از خواب بیدار در صبح و من به نوشتن آنچه که من قصد دارم به انجام,” تیلور توضیح می دهد. “شستن لباس خرید برخی از مواد غذایی آن می رود از طریق همه چیز. … صرف سه ساعت نقشه کشی و دو ساعت بر روی کامپیوتر در یک داستان.

“من بسیار به ندرت از طریق همه چیز, اما من احساس مردم سن و سال من نیاز به یک برنامه ریزی زمانی که آنها از خواب بیدار. که شما را نگه می دارد با انگیزه و بر روی بروید. من سقوط است کتاب خوب.”

او همچنین سهام بزرگ با خانه های دانشجویی در خارج از کشور است که کمک می کند تا با وظایف خانگی: “من استفاده می شود به داشتن فرد دیگری در خانه است.”

نگه داشتن با مطالبات یک توصیف عمومی است که گاهی اوقات دشوار است اما احساسات او باقی می ماند تمرکز در مرکز. “در دوشنبه, من قصد دارم به جای شمال به نام مهر و موم سنگ که در آن من یک خانه کوچک با یک فیلم خدمه برای انجام یک دنباله برای یک فیلم که ساخته” تیلور می گوید. در این ماه او را به شیرجه رفتن Milne Bay در پاپوآ گینه نو.

“یک زندگی پرماجرا” در دسترس است در کتابفروشی ها و آنلاین

چرا من عاشق جنوب استرالیا

“هر آنچه که شما نوشتن به دولت خود را یک بیت از یک پلاگین می گوید:” Valerie Taylor که دلیل خوبی برای عشق, South Australia, که در آن صحنه های کلیدی از فک فیلم برداری شد.

“SA بهترین همه جانبه غواصی در جهان است. شما باید همه چیز و بیش از 80 در صد از زندگی دریایی بومی است – آن را در بر داشت در هیچ جای دیگری در جهان است. خود را سفید کوسه متفاوت هستند من می توانم به شما اطمینان دهم. شما نمی نیاز به یک قفس شنا با کوسه ها خاموش مکزیک. شما نمی جرات ندارد یک قفس در سا.

“و اسکله در حال تعجب معجزه به شیرجه رفتن درخشان است. وجود دارد که لوله ده و اگر آن را بد آب و هوا شما می توانید به sinkholes. اگر شما نمی خواهید به شیرجه رفتن به wineries.

“SA است که مانند تاج جواهر. آن را به یک کمی از همه چیز خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im