Valot نمرات عنوان Red Bulls پایین Atlanta, United 1-0

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — Florian Valot به ثمر رساند در دقیقه باز و New York Red Bulls ضرب و شتم Atlanta, United 1-0 شنبه شب در MLS برگشت مسابقات است.

بازی به تعویق افتاد و برای 45 دقیقه به دلیل رعد و برق در منطقه است. این مسابقات در حال بازی بدون طرفداران در ESPN جهان گسترده ای از ورزش در والت دیزنی جهانی.

                                                                                                                                                                                                                       

Valot که از دست رفته بیشتر از دو فصل گذشته با آسیب های ACL به ثمر رساند در دقیقه چهارم. او در زمان یک پاس بلند از Kaku و زد آن را به ضرب و شتم دروازه بان آتلانتا براد گوزان.

آتلانتا فرصتی برای حتی بازی در دقیقه 41 اما جورج Bello شات caromed میره.

Red Bulls دروازه بان David Jensen خفه یک چپ پا درایو از جیک Mulraney در زمان توقف و سپس رو دست آدم یاهن هدر و تحت فشار قرار دادند آن را در طول نوار به حفظ پیروزی است. جنسن به پایان رسید و چهار موجب صرفه جویی در.

قرمز گاو تا به حال یک پیروزی و یک تساوی به شروع فصل قبل از آن تعطیل توسط coronavirus در مارس 12.

آتلانتا شروع فصل با یک جفت برنده, اما, درب بازکن, در برابر گسترش نشویل SC بود: جلو Josef مارتینز لیگ MVP و بهترین گلزن در سال 2018 پاره یک ACL در بازی و نمی خواهد در این فصل بازگشت.

Nashville, انصراف از لیگ بازگشته است مسابقات در روز پنج شنبه پس از نه بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. FC Dallas انصراف قبل پس از 10 بازیکن و یک مربی آزمایش مثبت برای ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

24 تیم باقی مانده در حال تقسیم به شش گروه را برای جام جهانی به سبک مسابقات را با نتایج حاصل از مرحله گروهی شمارش نسبت به فصل به طور منظم.

آتلانتا به دست آورد جناح یورگن دام از Tigres UANL از Liga MX در اوایل این ماه بود اما او واجد شرایط برای بازی در MLS برگشت مسابقات است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de