• دنبال آخرین اخبار Supercars
  • راهنمای نهایی به Superloop آدلاید 500

هولدن ستاره شین ون Gisbergen قرار داده است خود را در مقابل شبکه برای این بعد از ظهر دوم مسابقه در Superloop آدلاید 500 پس از این ادعا سه گانه هشت دوم موقعیت قطب از آخر هفته.

ردبول هولدن مسابقه تیم آس ادامه داد: تیم ملی قوی شروع به 2020 Supercars فصل را با یک سیگار, top-10 در ضربات پنالتی دامان.

ون Gisbergen شروع خواهد شد از برای امروز 78-lap مسابقه جلوتر از DJR تیم Penske رقیب و دفاع از Supercars قهرمان اسکات مک لافلین.

Tickford مسابقه کامرون آبهای همکار فورد راننده را دیویسون و هولدن را Chaz eagles report گرد بالا پنج.

Shane van Gisbergen will start at the front of the grind in Sunday's race. Picture: Daniel Kalisz/Getty Images
media_cameraشین ون Gisbergen شروع خواهد شد در مقابل خرد کردن در روز یکشنبه مسابقه. تصویر: Daniel کالیش/گتی ایماژ

ون Gisbergen هم تیمی جیمی Whincup ادعا موقعیت قطب دیروز قبل از رفتن به ادعای باز کردن مسابقه فصل در یک بالينی درایو اما او شروع خواهد شد و از هفتم در شبکه امروز.

“(من) فقط سوخته جیمی ساخته شده است یک اشتباه وجود دارد, آن می شده اند خوب (برای او) در ردیف جلو” ون Gisbergen گفت.

“اما از آن خواهد شد یک مسابقه بسیار جذاب با Scotty شروع به جلو وجود دارد.

“من به دنبال به جلو به آن است.

“من واقعا خوب است پس (من) به دنبال به جلو به امروز است.”

Van Gisbergen in action. Picture: AAP Image/David Mariuz
media_cameraون Gisbergen در عمل است. تصویر: AAP تصویر/دیوید Mariuz

مک لافلین که به پایان رسید دوم در روز گذشته مسابقه پس از شروع از هفتم گفت: خود را در موقعیت شروع امروز باید به او یک شانس برای حمله به مسابقه.

“آن را به خوبی در مقابل ما رو پیگیری موقعیت و تلاش و نیروی خود را دست کمی” مک لافلین گفت.

“من فکر می کنم ما باید واقعا خوب بلندمدت ماشین در مقایسه با بسیاری از افراد دیگر آن را فقط ما نمی باید پیگیری موقعیت دیروز; من واقعا هیجان زده برای مسابقه فقط یک شروع خوب امیدوارم.”

مک لافلین, چهره های نبرد دشوار برای حفظ تاج و تخت

DJR تیم Penske تیم اصلی رایان داستان تصدیق اسکات مک لافلین پیشنهاد برای دفاع از خود Supercars تاج در این سال در حال رفتن به سخت تر از همیشه بعد از هولدن ادعا کرد اولین خون دیروز.

مک لافلین عنوان دفاع و پیشنهاد به ادعای یک سری سه-سنگ لگد کردن با یک مقام دوم در اولین مسابقه در آدلاید 500 دیروز پشت بالینی جیمی Whincup.

فورد ستاره باز در فصل گذشته با بازگشت به عقب برنده در آدلاید و برنده شش از افتتاح هفت مسابقه به عنوان او را از روسی به رکورد 18 پیروزی در مسابقه خود را موستانگ – 13 بیشتر از نزدیک ترین رقبای سه گانه هشت جفت Whincup و شین ون Gisbergen.

مک لافلین, ساندویچ بود بین دو Red Bull هولدن مسابقه ستاره های تیم بر روی سکو در افتتاحیه مسابقه و داستان در بستری Supercars قهرمان شد و بعید است به لذت بردن از سوار شدن او در سال گذشته در سال 2020 است.

“هیچ سوال وجود دارد که تکرار 2019 شد و همیشه برای رفتن به یک کار دشوار” داستان گفت.

“برای برنده شدن (نزدیک به) 20 مسابقه در یک سال است چیزی کمتر از فوق العاده است.

“من فکر نمی کنم ما تا کنون در واقع رفتن به قادر به تقلید است.

Rad Bull Racing driver Jamie Whincup, centre, holds the winners trophy with second place getter Scott McLaughlin, right, and third place Shane van Gisbergen after winning race one at the Superloop Adelaide 500 on Saturday. Picture: Brenton Edwards
media_cameraراد گاو مسابقه راننده جیمی Whincup, مرکز, دارای, برندگان جایزه دوم با محل گیرنده اسکات مک لافلین حق و مقام سوم شین ون Gisbergen پس از برنده شدن در یک مسابقه در Superloop آدلاید 500 در روز شنبه. تصویر: Brenton ادواردز

“آن را نمی دهد و تا سال 2018 در بسیاری از موارد ما را به بهتر از آنچه ما و اطمینان حاصل شود هر زمان که ما در مسیر ما در حال انجام بهترین ما می توانیم چرا که اگر شما را به یک لغزش کوچک کردن آن را بسیار سخت برای بافتن راه خود را از طریق ترافیک و بدون دادن خودتان هوای پاک.

“وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که به طور بالقوه در با یک شوت برنده شدن این عنوان شکی نیست.”

مک لافلین ادعا خود را باز پس از شروع از هفتم بر روی شبکه و داستان گفت: بهتر موقعیت مسیر خواهد بود که کلید به مبارزه در مسابقه دو امروز.

“The Red Bulls شد بسیار سریع و واقعیت این است که در مسیر و موقعیت بسیار مهم است در اینجا” داستان گفت.

“ما تا به حال بازیابی خوب از جایی که هر دو خودرو شد و در پایان اولین دامان ما از دست رفته برخی از ردیابی موقعیت اما در هوای پاک شما واقعا می تواند برخی از زمین خوب و این باعث می شود یک تفاوت عظیم.

“ما تا به حال خوب مسابقه سرعت با هر دو اتومبیل, آن فقط یک ماده از حصول اطمینان از ما واجد شرایط فردا بهتر از آنچه ما امروز و من فکر می کنم که ما می توانیم یک جامد منجر شود.”

مک لافلین موستانگ تسلط گل نشسته بود با ادامه بحث برابری در سال گذشته و فورد بودند ضربه با اجرا در فصل مرکز ثقل و آیرودینامیک تغییرات.

Supercars قول داد برای بهبود آن تلاش برای برابری در این سری در سال شخم از طریق داده ها در دو دوره از آزمون بیش از خارج از فصل.

اما داستان گفت که خیلی زود به بگویید اگر خارج از فصل تغییرات کمک کرده اند افزایش Holdens.”من فکر می کنم آن را خیلی زود به هر گونه حدس و گمان بود که” داستان گفت.

Scott McLaughlin, from DJR Team Penske, is vying to defend his title on Sunday. Picture: AAP Image/David Mariuz
media_cameraاسکات مک لافلین از DJR تیم Penske است رقابت برای دفاع از عنوان خود در روز یکشنبه. تصویر: AAP تصویر/دیوید Mariuz

“واقعیت این است که ما باید به دنبال کاهش downforce در این ماشین و خواهیم دید که چگونه است که نقش بیش از چند وقایع سال.

“ما نیز کاهش می یابد اسب بخار موتور را امتحان کنید و سطح زمین بازی و افزایش عمر موتور و طول عمر بین بازسازی موتور.

“وجود دارد بسیاری از عوامل در بازی اما من فکر می کنم که این یک شروع خوب است و این نشان می دهد که چقدر مهم پیگیری موقعیت است.”

داستان انتظار یک پاسخ عاطفی از هولدن اردوگاه پس از این هفته اعلام نام تجاری متوقف به وجود داشته باشد در استرالیا فراتر از پایان سال است.

“من فکر می کنم همه از یک نقطه نرم برای دیدن هولدن پیروزی در این آخر هفته” داستان گفت.

“به عنوان نوستالژیک را به عنوان آنها ممکن است ما باید بدون مشکل با ایستاده در این مرحله از تریبون این آخر هفته.”

Supercars بازگشت به آدلاید خیابان مدار دوم و نهایی 250 کیلومتر از مسابقه با امروز برنده به تاج 2020 Superloop آدلاید 500 قهرمان.

هولدن و فورد رقابت خواهد بود قوی تر از همیشه در آنچه انتظار می رود که آخرین بار دو دشمنان را در هر یک از دیگر در بالاترین سطح تور مسابقات اتومبیل رانی در استرالیا.

واجد شرایط برای مسابقه 2 دوباره رخ می دهد در دو بخش از 11.50 هستم با بالا 10 در ضربات پنالتی بلافاصله پس از.

78-lap مسابقه آغاز خواهد شد در 3.20 pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im