ونسا برایانت ‘کاملا ویران’ با گزارش نمایندگان به اشتراک گذاشته شده عکس هایی از صحنه تصادف

لس آنجلس (AP) — بیوه ستاره بسکتبال کوبه برایانت “کاملا ویران” با اتهامات که نمایندگان مشترک گرافیک عکس های سقوط هلیکوپتر صحنه ای که برایانت خود دختر 13 ساله و هفت نفر دیگر کشته شدند, وکیل او در بیانیه ای گفت شنبه.

لس آنجلس تایمز در گزارش روز پنج شنبه که امنیت عمومی منبع با آگاهی از رویدادهای دیده بود یکی از عکس ها بر روی گوشی از دیگر رسمی در یک محیط که مربوط به تحقیق و تفحص از سقوط. او گفت که این عکس ها نشان داد که صحنه و قربانیان باقی می ماند. منبع صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل ماهیت حساس از اتهامات.

لس آنجلس کلانتر در بیانیه ای گفت: جمعه آن را بررسی اتهامات مفصل در روزنامه گزارش.
ونسا برایانت, وکیل, Gary Robb گفت که او رفت و به کلانتر, on Jan. 26 روز از سقوط “و درخواست شده است که این منطقه بود تعیین منطقه پرواز ممنوع و حفاظت از عکاسان است.”

“این بود که از اهمیت حیاتی خود را به عنوان او مورد نظر برای حفاظت از شأن و منزلت از همه قربانیان و خانواده های آنان است. در آن زمان کلانتر الکس بیانوبا مطمئن باشید ما تمام اقدامات خواهد بود در محل قرار داده برای محافظت از خانواده ها و حریم خصوصی و آن این است که ما درک که او سخت کار می کرد را به افتخار کسانی که درخواست” راب گفت.

راب گفت: به اشتراک گذاری عکس ها خواهد بود “به طور غیر قابل نقض نجابت انسانی و احترام و حقوق و حریم خصوصی قربانیان و خانواده های آنان است.”

به نام او برای کسانی که عکس ها را به صورت “سخت ترین رشته ممکن است و هویت خود را به دست آورد نور به اطمینان حاصل شود که عکس ها هستند نه بیشتر میشود.”

این بار نیز روز جمعه گزارش داد که کلانتر بی سر و صدا به دستور نمایندگان به حذف هر گونه عکس از سقوط هلیکوپتر صحنه پس از یک شهروند شکایت کرده است که یک معاون بود
این تصاویر وحشتناک در یک, Norwalk, کالیفرنیا, بار, دو, ایمنی عمومی منابع, با آگاهی از رویدادهای گفت.

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>