لس آنجلس (CBSLA) — ونسا برایانت در زمان به Instagram جمعه به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها از دختر, کون بزرگ, مدرسه نیوجرسی بازنشستگی پس از او و پدرش کوبه برایانت شد و غم انگیز کشته در سقوط یک هلیکوپتر همراه با هفت نفر دیگر.

ونسا مشترک یک عکس از قاب شماره دو نیوجرسی با یک عنوان است که به عنوان خوانده شده:

“من جی جی. من شما را دوست دارم! من از دست شما. شما به همه ما آموزش داده است که هیچ قانون محبت است که همیشه بیش از حد کوچک است. مامان است که هنوز و همیشه به تو افتخار می mamacita.”

ونسا همچنین تصویری از Gianna را هشت درجه تیم ادای احترام به او و پدر و ششم و هفتم-کلاس دختران که می خواند یک آهنگ به افتخار او و دیگر سخنرانان به یاد داشته باشید نشستند 13 ساله.

Gianna که رفت با جی جی بود که با پدر او و هفت نفر دیگر سرنشین یک Sikorsky S-76 هلیکوپتر حدود 9:45 صبح هنگامی که آن را سقوط در کالاباساس در میان مه آلود شرایط. این گروه در راه خود را به کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس که در آن کوبه راه اندازی شد به مربی خود در یک بازی مسابقات.

همچنین در تصادف کشته شد جان Altobelli سر مربی بیس بال در Orange Coast College در کوستا مسا, همسرش, Keri و 13-year-old daughter الهام یکی از Gianna را هم تیمی. 45 ساله سارا چستر و 13-year-old daughter Payton — یکی دیگر از هم تیمی بودند سرنشین نیز همراه با 38 سال از کریستینا Mauser یکی از برایانت دستیار مربیان و خلبان 50 ساله Ara Zobayan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im