واتیکان مرکزی پیمانکاری برای کاهش ضایعات و فساد

رم — رفته اند روز از نیم میلیون یورو کریسمس تولد عیسی مسیح صحنه در میدان سنت پیتر.

واتیکان است که تمرکز آن قرارداد و روش های تهیه در تلاش برای کاهش ضایعات ریشه کن کردن فساد و آوردن مقدس مالی به قرن 21 است.

                                                                                                                                                                                                                       

پاپ فرانسیس مصوب جدید هنجارهای حاکم بر قرارداد مناقصه و خرید در آخرین تلاش برای اصلاح امور مالی واتیکان را که رشد کرده اند و حتی بیشتر مخاطره آمیز میان coronavirus همه گیر و بسته مقدس اصلی, نقدی, گاو, موزه واتیکان.

موزه بازگشایی شد شنبه برای اولین بار از ماه مارس است. اما منبع اصلی درآمد برای مقدس است که به دنبال کمبود قابل توجه در این سال با توجه به سقوط صنعت گردشگری فراهم می کند که یک جریان ثابت از بازدید کنندگان به سیستین.

اصلاحات می آید به عنوان مقدس مواجه است شرم آور رسوایی مالی مربوط به 150 میلیون یورو سرمایه گذاری در لندن سرمایه گذاری املاک و مستغلات است که شامل یک میزبان از شخصیت های سایه دار که گفته fleeced پاپ میلیون یورو است.

جدید تدارکات اصلاحات لازم نیست آدرس چگونه مقدس سرمایه گذاری دارایی های آن است. اما آنها را روشن است که واتیکان از حال حاضر خواهد شد کمی بیشتر انتخابی در پیمانکاران و شرکت با آنها را کسب کند.

                                                                                                                                                                                                                       

کد جدید خواستار متمرکز لیست از کسب و کار است که می تواند پیشنهاد برای واتیکان قرارداد و لیست معیارهای کسانی است که می تواند حذف شود: هر شرکت یا فردی در رسیدگی به ورشکستگی و یا در دست بررسی و یا محکوم به جرایم مانند تقلب مافیا روابط فرار از پرداخت مالیات و یا فساد.

آن را نیز تحمیل هنجارهای برای جلوگیری از تضاد منافع هر دو در میان مقامات واتیکان اعطای قرارداد و شرکت در مناقصه برای آنها. آن خواستار شفافیت در مراحل گذارد و چگونه رقابت مناقصه و قرارداد می تواند از ظهر در واتیکان دادگاه جنایی.

واتیکان خارج از کنترل صرف به نور در طول سال 2012 VatiLeaks رسوایی زمانی که به بیرون درز اسناد داخلی نشان داد که دولت شهر واتیکان پرداخت کرده 550,000 یورو برای آن در سال 2009 زندگی به اندازه کریسمس تولد عیسی مسیح صحنه در میدان سنت پیتر.

پس از واتیکان متکی اهدا و یا کاهش هزینه های کریسمس ،

اما صرف و پیمانکاری مدت طولانی است که آشفته با هر واتیکان جماعت رفتن راه خود را به پیدا کردن پیمانکاران بدون هیچ گونه سازماندهی مناقصه رقابتی روش های است که می تواند انتظار می رود برای دولت عمومی است.

حتی قبل از این ویروس و در نتیجه رشد اقتصادی جهانی در واتیکان بود به دنبال در چند میلیون یورو کسری بودجه برای آینده قابل پیش بینی هر چند مقامات آن را رد کرده بود و در معرض خطر به طور پیش فرض این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de