کاراکاس, ونزوئلا — líder ژوئن GuaidÃ3 در روز دوشنبه را تکذیب کرد داشتن چیزی برای انجام با یک کلاه سبز که مسئولیت مرگبار ساحل تهاجم با هدف دستگیری سوسیالیستی رهبر Nicolás Maduro. دولت در عین حال گفت: این بسیج بیش از 25000 سربازان برای شکار دیگر شورشی سلول.

GuaidÃ3 در بیانیه ای گفت که او ‘œno رابطه مسئولیتی در قبال هر گونه اقدامات’� گرفته شده توسط ایالات متحده جانباز اردن Goudreau که تکرار اظهارات که GuaidÃ3 تا به حال یک قرارداد با شرکت امنیتی هر چند او گفت که او پرداخت می شود و تنها یک سهم از مبلغ توافق شده است. که ادعا می کنند می تواند یک خطر برای GuaidÃ3 است که مورد آزار و اذیت اما بازداشت نشده و در سال های پس او خودش را اعلام ونزوئلا را رهبر مشروع نقش به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده و برخی از 60 کشور دیگر.

                                                                                                                                                                                                                       

سه بار برنز ستاره رزمی آمریکا جانباز ادعا می کند برای کمک به سازماندهی یک seaborne حمله از کلمبیا در اوایل روز شنبه در سواحل ونزوئلا که دولت در آن گفت: کشف و خنثی کشته شدن هشت شورشی و دستگیری دو نفر دیگر. او گفت که این عملیات تا به حال بدون دریافت کمک از GuaidÃ3 یا آمریکا یا دولت کلمبیا.

Goudreau گفت: با تلفن دوشنبه که 52 مبارزان دیگر – از جمله دو آمریکایی جانبازان – نفوذ کرده بود ونزوئلا خاک و شد در اولین مرحله از یک ماموریت برای جذب اعضای نیروهای امنیتی برای پیوستن به خود را باعث شود.

‘œThat رفتن به’� Goudreau گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی. ‘œThe هدف نهایی تغییر کرده است هرگز – آن را برای آزادی ونزوئلا.’�

دولت رئیس استراتژیک عملیات Adm. Remigio کبللس اعلام کرد که بیش از 25000 سربازان بودند نصب عملیات جستجو برای اطمینان از این کشور رایگان است از “مزدوران و طرف مقابل باید.

                                                                                                                                                                                                                       

ونزوئلا مقامات روز دوشنبه گفت: آنها بازداشت یکی دیگر از هشت متهم œmercenaries’� در یک شهر ساحلی و نشان داد تصاویر از نیروهای امنیتی دست زدن به shirtless مردان بدون شناسایی آنها.

‘œVenezuela دارای دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کلمبیا ایوان دوقو مسئول ناشناخته و عواقب خطرناک این تحریک آمیز مزدور تجاوز” مادورو دولت گفت: در نامه ای به جامعه بین المللی است.

AP قادر به تایید یا دولت یا Goudreau نسخه از وقایع. مخالفت سیاستمداران و مقامات ایالات متحده با صدور بیانیه نشان می دهد ایرانیها متحدان تا به حال ساخته شده حمله. مقامات منتشر نشده کامل هویت کسانی که آنها می گویند کشته و یا بازداشت هر چند آنها شناسایی یکی افتاده به عنوان یک انسان درگیر با Goudreau اردوگاه آموزشی در کلمبیا.

یک AP تحقیقات منتشر شده جمعه دریافتند که Goudreau مشغول به کار بود با یک بازنشسته ارتش ونزوئلا به طور کلی – که در حال حاضر چهره ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر هزینه – برای آموزش ده ها تن از فراریان از ونزوئلا نیروهای امنیتی در راز اردوگاه های داخل همسایه کلمبیا. هدف این بود که به کوه های مرزی حمله کردند که به همین منظور در ونزوئلا بازداشت.

                                                                                                                                                                                                                       

اما ragtag گروه فاقد بودجه و دولت آمریکا پشتیبانی می کند. همچنین به نظر می رسد شده اند نفوذ توسط مادورو گسترده کوبا-حمایت شبکه های اطلاعاتی.

Goudreau و بازنشسته ونزوئلا سروان. خاویر Nieto که هر دو در فلوریدا زندگی می کنند صادر ویدئویی اواخر روز شنبه ادعا کرده بودند سازمان یافته ماموریت به بازداشت مادورو که آنها تماس بگیرید ‘œOperation Gideon.’� Goudreau, پوشیدن, New York Yankees, فلیپ فلاپ, صحبت به زبان انگلیسی.

Goudreau روز دوشنبه گفت او را به صحبت کردن با ثروتمند اهدا کنندگان در سراسر جهان به جمع آوری پول برای فاز دوم ماموریت و امید به افزایش نیروی بالا به 5000, او گفت:.

‘œI نمی مراقبت در مورد سیاست. من اهمیتی نمی دهند در مورد مردم و مشاغل,’� او گفت:. ‘œI مراقبت در مورد مردان بر روی زمین در حال حاضر که در خطرناک ترین مرحله از عملیات. من در تلاش برای دریافت حمایت مالی به منظور صرفه جویی در زندگی خود و برای کمک به آنها موفق باشد.’�

Goudreau, 43, گفت: 52 از مردان خود بودند و هنوز هم بر روی زمین و تماس های که فعال شد در داخل ونزوئلا برخی از آنها مبارزه تحت فرمان ونزوئلا نگهبان ملی سروان. آنتونیو Sequea که شرکت در یک بازداشتگاه شورش علیه مادورو از یک سال پیش. او گفت که امیدوار به پیوستن به شورشیان به زودی.

وجود دارد هیچ نشانه ظاهری از مبارزه در پایتخت و یا در جای دیگر در روز دوشنبه.

در مصاحبه ای در اواخر روز شنبه, Goudreau به Miami-روزنامه نگار بر اساس پاتریشیا Poleo آنچه او گفته بود هشت صفحه: قرارداد امضا شده توسط GuaidÃ3 و دو مشاوران سیاسی در میامی در ماه اکتبر برای $213 میلیون. به اتهام ‘œgeneral خدمات’� قرارداد نیست و مشخص کنید که چه کار شرکت خود Silvercorp ایالات متحده آمریکا بود به انجام.

او نیز منتشر شد از طریق Poleo چهار دقیقه ضبط صدا ساخته شده بر روی یک تلفن همراه از لحظه ای که او ظاهرا امضا قرارداد به عنوان GuaidÃ3 شرکت توسط ویدئو کنفرانس. در ضبط یک فرد او ادعا می کند که Guaido شنیده می شود به مبهم تشویق در انگلیسی دست و پا شکسته اما بحث در مورد هر نظامی برنامه.

‘œLet را به کار!,’� گفت: مردی است که ظاهرا Guaido.

AP قادر به تایید صحت ضبط.

Goudreau روز دوشنبه گفت او موفق به دریافت بیش از یک اولیه $50,000 پرداخت از GuaidÃ3 تیم و به جای ونزوئلا سربازان او مشاوره تا به حال به صرفه جویی برای کمک های مالی از ونزوئلا مهاجران رانندگی برای به اشتراک گذاری سرویس Uber در کلمبیا.

کلمبیا مقامات خود را برای رد هر گونه دخالت در Goudreau عملیات و در ماه مارس اعلام کرده بود کشف و ضبط سلاح بود که مقصد ونزوئلا است.

ونزوئلا مقامات اصرار داشت که هر دو کلمبیا و ایالات متحده به حمایت از این عملیات و روز یکشنبه حزب سوسیالیست رئیس Diosdado Cabello گفت که یکی از دستگیر شورشیان ادعا می شود یک عامل ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر – یک آژانس است که متهم به بسیاری از اعضای دولت از دخالت در قاچاق مواد مخدر است.

هر دو ایالات متحده و کلمبیا اخراج مقامات ونزوئلا اتهامات.

ونزوئلا شده است در تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی تحت مادورو را رد. فرو ریختن خدمات عمومی مانند آب و برق و مراقبت های پزشکی رانده اند نزدیک به 5 میلیون به مهاجرت می کنند. اما مادورو هنوز کنترل تمام اهرمهای قدرت را در وجود آمریکا رهبری مبارزه برای سرنگونی او. آن را به تازگی تحت تعقیب مادورو به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر و ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری او.

GuaidÃ3 متهم مادورو دولت از تصرف در گزارش حمله به جلب توجه و دور از مشکلات کشور.

‘œOf وجود دارد میهنی اعضای نظامی مایل به مبارزه برای ونزوئلا’� GuaidÃ3 گفت. ‘œBut روشن است که آنچه اتفاق افتاده است در وارگاس یکی دیگر از حواس پرتی شگرد.’�

___

گودمن گزارش از میامی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de