واشنگتن — líder ژوئن GuaidÃ3 گرفتن طولانی به دنبال ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه و دیگری نشان می دهد ایالات متحده در حمایت از مردم ونزوئلا کاخ سفید گفت.

GuaidÃ3 بود, مهمان پنج شنبه شب در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه. قانونگذاران تحسین به عنوان برنده معرفی GuaidÃ3 به عنوان ونزوئلا ‘œtrue و مشروع’� رهبر و به نام رئیس جمهور نیکولاس مادورو یک œtyrant.’�

                                                                                                                                                                                                                       

کاخ سفید گفت Guaido بازدید چهارشنبه ‘به œopportunity به تاکید مجدد بر تعهد ایالات متحده به مردم ونزوئلا است.’� رهبران نیز بحث در مورد چگونه ایالات متحده می تواند با GuaidÃ3 به ‘œexpedite یک گذار دموکراتیک در ونزوئلا است که پایان بحران جاری.’� کاخ سفید گفت.

ایالات متحده و نزدیک به 60 دولت های دیگر می گویند ایرانیها 2018 انتخابات نامشروع بود و این GuaidÃ3 به عنوان رهبر از مجلس ملی این کشور باید به نام رییس جمهور موقت تحت قانون اساسی ونزوئلا. این کشورها همچنین سرزنش مادورو سوسیالیستی در سیاست های سیاسی و اقتصادی بحران و تهدید ثبات منطقه.

مادورو اما همچنان در کنترل داشتن رو به پایین شکست خورده نظامی قیام مختصری تجدید جرم تظاهرات ضد دولتی و تحریم ها و دیگر تلاش های آمریکا برای وادار کردن او به ترک اتاق.

‘œMr. رئیس جمهور لطفا این پیام بازگشت به میهن خود را,’� مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به GuaidÃ3 در طول سخنرانی. ‘œAll آمریکایی ها متحد با مردم ونزوئلا در خود صالح مبارزه برای آزادی است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

کاخ سفید گفت: ایالات متحده همچنان به همکاری با کشورهای دیگر در منطقه به ‘œconfront نامشروع دیکتاتوری در ونزوئلا’� و اطمینان ‘œdemocratic و مرفه’� آینده برای مردم ونزوئلا.

رابرت اوبراین آمریکا و مشاور امنیت ملی, به نام روسیه و چین و کوبا برای پایان دادن به حمایت خود را از مادورو. اوبراین گفت: مادورو فاقد قوم خود را حمایت و ‘œexercising استبداد’� بیش از آنها را.

‘œWe تماس چینی و روسیه و کوبا به دست کشیدن از آن و به خارج از ونزوئلا و اجازه ونزوئلا کنترل سرنوشت خود را’� اوبراین گفت: گروهی از سفرای ایالات متحده در روز چهارشنبه.

GuaidÃ3 حضور در روز سه شنبه سخنرانی آمد و به عنوان یک شگفتی به عنوان او به دنبال برای برخی از زمان به امن یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن, مهم ترین بین المللی متحد.

                                                                                                                                                                                                                       

GuaidÃ3 بازدید میامی در شنبه گرد کردن یک هفته دو تور جهانی است که در زمان او برای اولین بار به کلمبیا و سپس در سراسر اروپا و کانادا که در آن او به دنبال بیشتر بین المللی برای کمک به سرنگونی مادورو.

ونزوئلا شده است یک اولویت در آمریکای لاتین برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که از یک سال پیش بود که برای اولین بار در میان ائتلاف دولت برای به رسمیت شناختن GuaidÃ3 به عنوان رئیس جمهور.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان عامر مانند و دب Riechmann کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de