ونتورا (CBSLA) — ونتورا شهرستان را 12 کتابخانه ها و رایانه های خود را در دسترس ساخته شده برای افرادی که نیاز به کمک برای تکمیل 2020 سرشماری.

هر کسی که می خواهم به استفاده از یک Ventura County library کامپیوتر فقط برای تکمیل سرشماری می توانید یکی از 12 مکان به یک ساعت ملاقات. دسترسی محدود خواهد شد تنها به رسمی سرشماری سال 2020 صفحه که در آن کاربران قادر خواهد بود برای تکمیل نه-سوال نظرسنجی.

پیاده روی-یو پی اس خواهد شد و جایگزین تنها در صورتی یک کامپیوتر در دسترس است.

“با سرشماری انجام شده در درجه اول آنلاین در حال حاضر یک اولویت برای ما کتابخانه ها شده است برای پیدا کردن یک راه برای ایمن فراهم کردن دسترسی به اینترنت برای اعضای جامعه که هیچ راه دیگری برای اتصال آنلاین و کامل بررسی” مدیر کتابخانه نانسی Schram در بیانیه ای گفت. “هنوز هم وجود دارد بسیار یک” شکاف دیجیتالی ” در شهرستان است.”

هر کسی که با استفاده از یک کامپیوتر کتابخانه برای تکمیل سرشماری مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک و حفظ فاصله تا شش فوت از تمام کاربران دیگر و کارکنان. بازدید کنندگان باید خود را در حال حاضر Ventura County Library کارت در زمان انتصاب خود و یا اجازه دهید کارکنان می دانم که اگر آنها لازم نیست که یک کارت کتابخانه. دستشویی و کتابخانه مجموعه در دسترس خواهد بود برای استفاده عمومی در این ملاقات است.

بیشتر از 12 شاخه می توانید دسترسی در روزهای هفته 1 تا 6 بعد از ظهر فاستر, تپه, جاده, اوهای و Prueter کتابخانه ها ارائه خواهد شد ساعت در روزهای شنبه از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de