شهرستان ونتورا گزارش 373 جدید کروناویروس موارد; مقامات بهداشتی جهت بسته شدن ورزشگاه, سالن, عبادتگاه


ونتورا (CBSLA) — ونتورا کانتی گزارش 373 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد بیش از آخر هفته, آوردن countywide مجموع به 4,619 موارد و 53 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

یک صفحه نمایش روی صحنه نشان می دهد که ماشین را در پارکینگ منطقه در طول رانندگی در موسیقی زنده رویداد کنسرت, در ماشین خود را’ در Ventura County Fairgrounds و رویداد مرکز در جولای 11. (عکس توسط والری مکن/AFP-Getty)

خبر می آید همان روز رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور بسته شدن محیط کسب و کار در سراسر کشور با حکم سختگیرانه تر در شهرستان در دولت watchlist — از جمله Ventura — در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری است.

در پرتو این ایالت دستور مقامات بهداشتی گسترده داخلی تعطیلی در شهرستان ونتورا شامل سالن های ورزشی و مراکز ورزشی و اماکن عبادت داخل سالن تظاهرات دفاتر غیر از زیرساخت های حیاتی بخش مراقبت های شخصی, خدمات, سالن مو و آرایشگر مغازه ها و داخل مراکز.

Brewpubs ماشین منگنه بارها و بارها که در خدمت مواد غذایی یا خارج از منزل یا رفتن نیز بسته باقی می ماند در این شهرستان است.

“امروز سفارش بلافاصله موثر است و تعطیلی باقی خواهد ماند تا زمانی که دولت در بهداشت عمومی افسر تعیین کننده آن است که مناسب برای تغییر نظم مبتنی بر بهداشت عمومی شرایط” این شهرستان در بیانیه ای گفت.

این شهرستان همچنین گزارش 95 نفر در بیمارستان بستری شد (سه شنبه 29 تحت درمان در بخش مراقبتهای ويژه با 2,132 فعال موارد تحت قرنطینه و 2,434 بهبود.

شهرستان ونتورا را آزمایش کرده است 90,889 مردم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net