Ventura County Sheriff به پایان می رسد استفاده از کاروتید نگه

ونتورا (CBSLA) — شهرستان ونتورا کلانتر, جمعه اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد اجازه نمایندگان به استفاده از کاروتید داری نگه دارید.

بخش استفاده از زور در سیاست اجازه نمی دهد چوک نگه می دارد و یا خفه نگه می دارد اما آیا اجازه استفاده از کاروتید نگه دارید در برخورد با “خشونت و یا مبارز” مردم با توجه به بیانیه ای.

“کاروتید نگه دارید هنگامی که به درستی تجویز محدود جریان خون از طریق شریان کاروتید در دو طرف گردن باعث فرد به طور خلاصه از تصویب” بیانیه ای گفت:. “این به طور معمول طول می کشد فقط چند ثانیه, اما اجازه می دهد معاون وقت به مهار و دستبند فرد برای پایان دادن به خشونت روبرو می شوند.”

با توجه به بخش نمایندگان بود 202,394 مستند اطلاعات تماس با عمومی در سال 2019. از کسانی که مخاطب 652 درگیر استفاده از زور — از جمله دو که شامل کاروتید نگه دارید. بخش گفت و نه از کسانی که حوادث منجر به آسیب جدی و یا مرگ.

در سال 2020 کاروتید برگزار شده است یک بار استفاده می شود و دوباره این بخش گفت: در نتیجه صدمه جدی و یا مرگ.

“در هر مورد که در آن کاروتید نگه دارید استفاده شد و موضوع دریافت یک ارزیابی پزشکی به عنوان مورد نیاز توسط سیاست” بیانیه ای گفت:.

تصمیم می آید را زیر کالیفرنیا کمیسیون صلح افسر استانداردها و آموزش تصمیم به دیگر گواهی کاروتید نگه دارید به عنوان بخشی از آموزش افسران در کالیفرنیا پس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom باشد.

شهرستان ونتورا کلانتر, آخرین جنوب کالیفرنیا آژانس های اجرای قانون را به حالت تعلیق استفاده از کاروتید نگه دارید از جمله ادارات پلیس در پاسادنا لس آنجلس و کالیفرنیا سانتا آنا و ساحل طولانی و کلانتر بخش در پرتقال و لس آنجلس بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de