Vernon Township, شربت خانه مواد غذایی باقی می ماند باز با درایو-از طریق

Vernon Township یکشنبه اعلام کرد که Vernon Township, شربت خانه مواد غذایی باز خواهد ماند و در طول coronavirus همه گیر و علاوه بر ارائه رانندگی وانت سرویس را انتخاب کنید و تحویل به افراد مسن.

“برای ایمنی از ما شربت خانه مواد غذایی خانواده ها و کارکنان ما ما خواهد بود انتقال غذا آشپزخانه به یک درایو را از طریق سرویس که در آن ساکنان می تواند بالا بکشد و دو آماده مواد غذایی از کیسه های قرار داده شده در وسیله نقلیه خود را بدون نیاز به خارج شدن از ماشین خود و یا برقراری ارتباط با دیگران” شهرستان سرپرست Jonathan Altenberg گفت: در اعلام. “باید یک شربت خانه مواد غذایی ساکن بود دچار علائم خود را پیدا عادی گزینه های حمل و نقل در دسترس نیست و یا سالمندان شهرستان به کار خواهد کرد به ارائه مواد غذایی به ساکنان محدود به عنوان مورد نیاز بر اساس.”

                                                                                                                                                                                                                       

شربت خانه باز است اولین و سومین یکشنبه هر ماه از ساعت 9 صبح تا ظهر و اولین و سومین یکشنبه هر ماه از 5 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر

این نیز ادامه خواهد داد به قبول مواد غذایی و کمک های مالی.

برای اطلاعات بیشتر بروید به: http://www.vernontownship.com/157/Food-Pantry تماس بگیرید و یا Vernon Township, دفتر دوشنبه تا جمعه 8:30 صبح به -4:30 p. m. (847) 634-4600.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im