بسیار ترسناک’: مخالفان رشد می کند به ما نمایندگی در شهرستانها

پرتلند سنگ. — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رو به رشد مقاومت مواجه – در دادگاه و در خیابان – ارسال ماموران فدرال به پورتلند اورگان که در آن اعتراضات spiraled به خشونت و تعهد به انجام همان در دیگر دموکراتیک به رهبری شهرستانها.

دور از چرخی پایین ناآرامی های پس جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس و حضور ماموران فدرال در خیابان های مترقی پرتلند – و به ویژه اتهامات آنها whisked مردم دور بینام اتومبیل بدون علت احتمالی – دارای انرژی دو ماه از تظاهرات شبانه که آغاز شده بود به محول به کوچکتر از هرج و مرج جمعیت.

                                                                                                                                                                                                                       

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز چهره های متعدد پرونده های حقوقی پرسش و اختیارات خود را به استفاده گسترده پلیس قدرت در شهرستانها. یکی ظ روز شنبه می گوید ماموران فدرال در حال نقض معترضان 10th اصلاح حقوق با درگیر شدن در فعالیت های تعیین شده برای دولت های محلی و ایالتی. این اقدام قانونی ثبت شده توسط پورتلند مبتنی بر کشورهای غربی مرکز که کمک می کند تا سازماندهی و ترویج حقوق جوامع رنگ و افراد کم درآمد است.

اورگان دادستان شکایت کرد هفته گذشته درخواست یک قاضی برای جلوگیری از ماموران فدرال’ اقدامات است. دولت استدلال کرد که نقاب عوامل بازداشت شده اند که مردم در خیابان به دور از ایالات متحده دادگاه که تبدیل به یک هدف خرابکاری با هیچ علت احتمالی.

‘œIt است زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن سربازان به خانه بروم و تمرکز توجه خود را بر فعالیت های دیگر,’� لیبریا کیت براون گفت: در MSNBC.

مقامات فدرال با این حال گفت: دولت و مقامات محلی شده بود تمایلی به کار با آنها را برای جلوگیری از خرابکاری و خشونت علیه ماموران فدرال و ایالات متحده در دادگاه در پورتلند.

‘œWe نیاز به پیدا کردن یک, صلح آمیز, نتیجه,’� اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در واشنگتن است. ‘œAt پایان روز, ما باید برای حفاظت از اموال فدرال و مأموران اجرای قانون است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

استفاده از ماموران فدرال در برابر اراده مقامات محلی نیز راه اندازی پتانسیل برای یک بحران قانون اساسی, حقوقی, کارشناسان می گویند. آن تشدید می شود اگر تهمت می فرستد ماموران فدرال در جای دیگر به عنوان او می گوید او قصد دارد برای انجام از جمله دموکراتیک به رهبری شیکاگو است.

نیروهای فدرال مستقر شدند به پورتلند در اوایل ماه جولای و تنش شده اند از: یک معترض در بیمارستان بستری شد این ماه با آسیب مهم پس از ایالات متحده خدمات مارشال افسر او را در سر زده با دور کمتر کشنده مهمات. خشم هایش دوباره بیش از آخر هفته بعد از ظاهر یک عامل فدرال در هدف قرار دادن یک نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار بارها و بارها با یک باتون در حالی که یکی دیگر از عامل اسپری های او با اسپری فلفل.

جمعیت به تازگی شماره کمتر از 100 نفر است اما دارای عقاید به بیش از 1 ، 000 بیش از آخر هفته دوباره جذب یک پایگاه گسترده تر در یک شهرستان است که به طور فزاینده ای متحد و خشم.

در میان معترضان بود Mardy Widman که به تماشای تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی آشکار در زادگاه او برای هفته ها باقی ماند اما دور از آنجا که در 79 او می ترسید گرفتن coronavirus.

                                                                                                                                                                                                                       

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در فدرال افسران که تغییر: یک نقاب Widman در زمان به خیابان دوشنبه با دیگر ساکنان پورتلند.

‘œIt را مانند یک دیکتاتوری’� Widman مادر بزرگ از پنج گفت: برگزاری یک نشانه است که به عنوان خوانده شده: ‘œGrammy می گوید: لطفا فدرال ترک پورتلند.’�

‘œI معنی است که او می تواند انتخاب کنید در شهر ما عمدتا به دلیل راه ما رای و یک مثال از آن را برای خود پایه بسیار ترسناک,” او گفت:.

ماموران فدرال دوباره با استفاده از زور برای پراکنده معترضان در اوایل سه شنبه و مستقر گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به عنوان برخی در میان جمعیت سعی کردم به جلو و تخته سه لا کردن توقیف entryway از علامت گذاری O. هتفیلد فدرال دادگاه است.

پورتلند پلیس گفت: برخی از معترضان روشن آتش سوزی در خیابان و چندین بار تلاش برای تنظیم آنها در دادگاه ،

گرگ در دفاع فدرال پاسخ گفت: وزارت امنیت داخلی اتحاد دلیلی روشن برای محافظت از اموال دولت و بازداشت افراد مظنون به تهدید پرسنل و یا آسیب رساندن به اموال است.

گرگ گفت: عوامل حمله شده است با لیزر, خفاش ها, آتش بازی, بطری و سلاح های دیگر و ‘œyet شهر پورتلند طول می کشد کمی به هیچ اقدام.� در حالی که او گفت: سازمان های فدرال ساخته شده اند 43 بازداشت از تاریخ 4 او مورد اختلاف است که آنها انجام داده بودند توسط عوامل ناشناس اشاره کرد که در آنها کلمه “œpolice’� بر روی لباس خود را.

‘œThese افسران پلیس هستند نه سربازان طوفان آنها گشتاپو. که چگونه است که توهین آمیز’� گرگ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای ارسال در حدود 150 تحقیقات امنیت داخلی عوامل به شیکاگو برای کمک به اجرای قانون محلی مقابله با افزایش جرم و جنایت رسمی با دانش مستقیم از برنامه به اسوشیتد پرس گفت خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز ارسال بیش از 100 فدرال ماموران به شهر کانزاس برای کمک به سرکوب افزایش خشونت های پس از اثر تیراندازی یک پسر جوان وجود دارد.

این رهبران دموکرات از ایلینوی و شیکاگو را تحت فشار قرار دادند در برنامه ریزی استقرار وجود دارد. در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر آن را به نام ‘œwrongheaded حرکت می کند.” شهردار لری Lightfoot نرم, قبلی, مخالفت, اما, گفت:, ‘œI شده ام بسیار روشن است که ما ضمن استقبال از مشارکت واقعی. اما ما خوش آمدید دیکتاتوری است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کالین طولانی و بن فاکس در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de