پکن-به عنوان بدترین آمار مناطق آسیا ادامه داد: برای مبارزه با یک ویروس جدید با صدها نفر بیشتر موارد گزارش شده پنج شنبه در کره جنوبی و چین به نگرانی در مورد عفونت و مهار گسترش در سراسر جهان است.

برای اولین بار coronavirus باعث شده است که بیشتر موارد جدید در خارج از چین, کانون شیوع کمتر از داخل کشور است. با برزیل در روز چهارشنبه تایید آمریکای لاتین اولین مورد ویروس برتر هر قاره اما قطب جنوب است.

                                                                                                                                                                                                                       

ایالات متحده که 60 موارد نبوده است, امان از ترس است که جاروب آسیا و اروپا و خاورمیانه. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده ‘œvery بسیار آماده” � به هر تهدید coronavirus به ارمغان می آورد و او را معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول نظارت بر این کشور پاسخ.

به عنوان اپیدمی گسترش جغرافیایی و نگرانی در مورد COVID-19 بیماری ضرب شده است.

‘œThe ناگهانی را افزایش می دهد از موارد در ایتالیا جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره در حال عمیقا در مورد” چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

اگر ویروس تحت فشار قرار دادند به کشورهای غنی و فقیر ورود خود را در مکان های کوچک با توانایی تشخیص و پاسخ حاوی آن را آورده نگران باشید که آن را می تواند اجرا شایع وجود دارد و گسترش به راحتی در جای دیگر.

عمده تجمع شده اند چشم با احتیاط با بسته شدن مدارس و کلیساها در حال حرکت, خدمات, آنلاین, غذا, تحویل پررونق و کسب و کار بسیاری از کنفرانس ها و رویدادهای ورزشی لغو شد. بزرگترین بلندی از همه بازی های المپیک که مراسم افتتاحیه در حال برنامه ریزی برای تاریخ 24 ژوئیه در توکیو. ژاپن بالا, سخنگوی دولت گفت, بازی های المپیک آماده سازی را ادامه دهید و بازی را به عنوان برنامه ریزی شده.

                                                                                                                                                                                                                       

کره جنوبی گزارش داد یکی دیگر از 334 بیشتر موارد دوشنبه آوردن مجموع آن به 1,595. بسیاری از موارد جدید در این کشور چهارم-بزرگترین شهر Daegu که در آن شیوع ضربه سخت ترین و دولت ملی بسیج سلامت عمومی ابزار برای کمک به این منطقه ضعف سیستم پزشکی.

کره جنوبی و ایالات متحده ارتش به تعویق افتاد سالانه خود را مشترک دریل از نگرانی بیش از یک شیوع ویروسی که آلوده سربازان در هر دو کشور نیروهای مسلح قرار دادن بسیاری از نیروهای نظامی در قرنطینه و بسته امکانات پایه. بیست و کره جنوبی و آمریکا خدمات عضو در کره جنوبی در حال آزمایش مثبت جدید کروناویروس. کره جنوبی در حال حاضر به حالت تعلیق برخی جانبه زمینه آموزش قرار داده شده 9,570 نیروهای تحت قرنطینه و ممنوع و بسیاری از آن سربازان داوطلب خدمت سربازی از ترک پایگاه خود را. ارتش ایالات متحده بسته برخی از امکانات در چندین پایگاه و اصرار پرسنل خود را برای جلوگیری از دست دادن و اجتماعات بزرگ اگر ممکن است.

اما نشانه هایی وجود دارد که این ویروس در حال گسترش است بیشتر در کره جنوبی با 55 موارد گزارش شده تا کنون در پایتخت سئول و 58 در دومین شهر بوسان. این کشور در روز پنج شنبه نیز در تایید آن 13th مرگ; بسیاری از آنها هنوز هم در نزدیکی Daegu.

چین گزارش 433 مورد جدید همراه با 29 اضافی مرگ و میر. روز پنج شنبه در این به روز رسانی را سرزمین اصلی چین در مجموع به 78,497 موارد و 2,744 مرگ و میر.

جدید موارد 383 بودند در مرکز شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر. ووهان همچنین اختصاص 19 جدید مرگ و میر.

                                                                                                                                                                                                                       

کره جنوبی به دنبال چین در ابراز بی میلی در سفر از محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای دیگر است.

حدود 40 کشور و مناطق تا کنون باید ممنوع و یا محدود شده کره جنوبی بازدید کنندگان با توجه به لی لی تائه هو سئول دوم معاون وزیر امور خارجه که در توصیف این حرکت به عنوان بیش از حد و گفت دولت او شده است به طور موثر با استفاده از آن ‘œworld-بهترین قرنطینه قابلیت های.’�

اما تماس های رشد کرده در داخل کره جنوبی برای گسترش خود ورود ممنوع که در حال حاضر را پوشش می دهد تنها بازدید کنندگان از چین هوبئی که در ووهان پایتخت است.

چین قرار است در ووهان و شهرستانها در این نزدیکی هست در قفل کردن بسیاری از شرکت های هواپیمایی را کاهش چینی پرواز و بسیاری از مکان ها افزایش یافته و نظارت از ورود از چین و در نتیجه کنون چند چینی ورود در سراسر جهان است. لی گفت: ورود چینی به کره جنوبی بوده است و با کاهش بیش از 80 درصد است.

در اروپا در حال گسترش مجموعه ای از بیش از 440 نفر در شمال ایتالیا بود چشم به عنوان یک منبع برای انتقال. در خاورمیانه سرزنش کارگردانی شد در ایران که تا به حال 19, مرگ و میر, بالاترین تلفات در خارج از چین است. عربستان سعودی گفت: پنجشنبه این امر ممنوعیت گردشگران از اماکن با تایید شیوع بیماری از جمله زائران آینده برای عمره و یا به بازدید از مسجد پیامبر در مدینه.

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد ایالات متحده تلاش در ویروس, مقامات بهداشتی شناسایی چه چیزی می تواند اولین جامعه گسترش ایالات متحده مورد. بیمار در کالیفرنیا شناخته نشده بود به سفر به یک کشور با شیوع و یا تا به حال روابط به یک بیمار شناخته شده. بسیاری از قبلا تایید ایالات متحده موارد تا به حال سفر به چین, تخلیه شدند از ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز و یا اعضای خانواده از آن موارد است.

در کره جنوبی, بزرگترین خوشه ای از عفونت متصل شد به Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح کلیسا. سلامت کارگران به پایان رسید تست 1,300 churchgoers که به نمایش گذاشته علائم و گفت: کیم باند-لب کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت.

کلیسا به یک لیست از آن 212,000 اعضا در سراسر کشور به مقامات دولتی که قصد غربالگری.

پس از بسیاری از کشورها محدود شده سفر از چین به تلاش برای جلوگیری از بیماری از, پخش كردن, خود چین است که در حال حاضر به شدت تنظیم ورود از خارج از کشور. دولت پخش دوربین مدار بسته گزارش کره جنوبی بودند که تحت نظارت مقامات چینی پس از تشخیص تب در پنج واردان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im