ViacomCBS قطره نیک کانن به نقل از “ضد سامی’ نظرات

لس آنجلس — نیک کانن ‘œhateful سخنرانی’� ضد یهودی و تئوری های رهبری ViacomCBS به قطع روابط با مجری تلویزیون و, تهیه کننده, رسانه های غول گفت.

‘œViacomCBS محکوم تعصب از هر نوع و ما قاطعانه محکوم کردن همه اشکال ستیزی” این شرکت در بیانیه ای گفت شنبه. آن را فسخ ارتباط آن با توپ ViacomCBS گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

این شرکت در حرکت بود در پاسخ به اظهارات توپ در یک پادکست که در آن او و ریچارد ‘œProfessor Griff’� گریفین سابق دشمن و عضو مورد بحث تعصب نژادی. پادکست گزارش فیلم برداری شده بود در سال گذشته و پخش دو هفته پیش.

‘œWe صحبت با نیک کانن در مورد یک قسمت از پادکست ‘کانن کلاس’ در یوتیوب است که به ترویج نفرت گفتار و گسترش ضد سامی تئوری های توطئه’� ViacomCBS گفت.

‘œWhile ما از آموزش مداوم و گفت و گو در مبارزه با تعصب ما عمیقا مشکل که نیک شکست خورده است و به اذعان یا عذر خواهی برای تداوم یهودی ستیزی و ما فسخ رابطه ما با او� این شرکت اعلام کرد.

توپ تولید ‘œWild ‘n Out,’� یک کمدی تریک سری برای VH1 یک ViacomCBS متعلق به کانال کابل. او شده است یک بخش به طور منظم از تلویزیون نشان می دهد بیارتباط به این شرکت از جمله به عنوان میزبان سابق ان بی سی ‘œAmerica است استعدادهای درخشان’� و مجری فاکس ‘œThe نقاب خواننده.’�

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد هیچ پاسخ فوری به درخواست برای اظهار نظر ساخته شده به یک نماینده برای کانن و به او را از طریق وب سایت خود را. روباه نیز نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

توپ در ساعت-plus podcast او و گریفیث ادعا که افراد سیاه و سفید واقعی عبرانیان و یهودیان را غصب هویت خود را.

توپ و سپس segues به بحث رنگ پوست – ‘œAnd من قصد دارم برای گفتن این دقت,’� او شروع به ادعا می کنند که افرادی که فاقد کافی ملانین هستند ‘œa کمی کمتر است.’�

کسانی که بدون پوست تیره دارند ‘œdeficiency’� که در طول تاریخ آنها را مجبور به عمل کردن از ترس و ارتکاب اعمال خشونت آمیز به زنده ماندن او گفت:.

‘œThey بود وحشی,’� توپ, گفت:, و اضافه کرد که او با اشاره به œJewish مردم, مردم سفید, اروپایی,’� در میان دیگران.

ViacomCBS’ عمل آمد و به عنوان Kareem Abdul-Jabbar بسکتبال بزرگ و نویسنده را محکوم چندین ورزش و سرگرمی مشهور برای ضد سامی توییت ها و پست ها و آنچه که او به نام “œshocking عدم خشم’� در پاسخ.

                                                                                                                                                                                                                       

Abdul-Jabbar ساخته شده نظرات خود را در یک ستون به خبرنگار هالیوود که نمی مراجعه به توپ.

به عنوان جنجال بر سر اظهارات خود شروع به حباب تا جمعه توپ در پاسخ به Facebook post.

‘œI چشم پوشی نمی کند بیان نفرت و نه گسترش نفرت حرف … سیاه و جوامع یهودی باید هر دو رو زیاد نفرت ظلم و آزار و اذیت و تعصب برای هزاران سال و در بسیاری از راه را ادامه خواهد داد و به همکاری با یکدیگر برای غلبه بر این موانع را,” او نوشت.

در طولانی پست توپ نیز گفت: استقبال از او در حال پاسخگو برای او در بیانیه ای که برگزار شد خودش پاسخگو ‘œfor این لحظه و مسئولیت کامل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de