ویکتوریا ثبت 108 مورد جدید جدید دو postcodes در مستند

این coronavirus مقاله قفل شده است و رایگان به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. دریافت کامل دسترسی دیجیتال به اعتماد خبر از هرالد سان و رهبر برای فقط 1 دلار در هفته به مدت 12 هفته اول

ویکتوریا است 2469 موارد با 108 مورد جدید یک شب.

این تنها دومین بار به وزارت امور خارجه تا به حال افزایش روزانه بیش از 100 با تنها بالاتر شمارش 111 در مارس 28.

شصت و نه از 108 تحت بررسی هستند امروز.

وجود دارد 509 فعال موارد در سراسر ویکتوریا دیروز.

بیست و پنج ویکتوریایی در بیمارستان با سه در بخش مراقبت های ویژه.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: “بسیاری از هزاران نفر از ویکتوریایی نیاز به نظارت و پشتیبانی”.

فوق العاده بالا شماره دو بیشتر postcodes منجر به جدید postcodes بودن قفل شده — 3031 (Flemington, Kensington) و 3051 (شمال ملبورن) خواهد بود موضوع از 11.59 pm امشب از اقامت-صفحه اصلی سفارش.

کسب و کار در کسانی که تحت تاثیر حومه را دریافت پشتیبانی در خط با دیگر 10 postcodes.

آقای اندروز گفت اضافی postcodes خواهد بود مجددا در پایان ماه و یا برخی از زمان قبل از آن همراه با 10 postcodes در حال حاضر در مستند.

Premier Daniel Andrews addresses the media. Picture: Getty Images
media_cameraبرتر Daniel Andrews, آدرس رسانه ها. عکس: گتی ایماژ

آقای اندروز اعلام کرد که نه مسکن عمومی برج خواهد بود که موضوع کامل مستند برای حداقل پنج روز.

مسکن برج

FLEMINGTON, 3031

12 دادگاه هلند

120 و 126 و 130 دور مسابقه Rd

شمال ملبورن 3051

12 Sutton St

33 آلفرد St

76 کنسرو, خیابان

159 ملروز St

9 Pampas St

آقای اندروز گفت: “با توجه به تراکم بسیار بالا که از طبیعت مسکن تعدادی از امکانات مشترک — همه چیز از لوندرس به بدیهی است که دسترسی و رو نقاط آسانسور — بهداشت عمومی توصیه به کسانی که نه برج. خواهد بود وجود دارد هیچ دلیلی برای هر یک از این ساکنان به ترک خانه خود را برای یک دوره حداقل پنج روز بلافاصله موثر.

“ما همین حالا که قدم به آرامی. ما می دانیم و درک آن است که یک گروه یک گروه بزرگ از مردم بسیاری از آنها در میان بیشترین آسیب پذیر است. خطر برای بهداشت عمومی در یک شخصی و خانوادگی سطح سلامت و تندرستی از آن دسته از ساکنان که بسیار نزدیک به یکدیگر این واقعیت وجود دارد که موارد مثبت و در برخی از این برج ها و الگوهای منطقی از جنبش دوستی و خانواده گروه به این معنی نیست که بهترین و مناسب ترین گام این است که آن را سخت و مستند در آن نه برج.

حداقل 500 افسر پلیس را از کار در مسکن عمومی برج در هر شیفت.

آقای اندروز گفت: “وجود خواهد داشت یک cordoning کردن وجود خواهد داشت برخی از فاصله بین جایی که اعضای عموم می توانید بروید و این برج.

“این یک گام مهم نیست یکی از ما تا به حال به قبل از اما از آن است که برای حفاظت از کسانی که ساکنان و جامعه گسترده تر است که ما را در این گام بسیار دشوار است.

“از حضور پلیس و پلیس در عملیات بی سابقه خواهد بود و ویکتوریا پلیس به خوبی قرار داده شده برای انجام این کار مهم به خصوص زمانی که شما در مورد فکر می کنم شگفت انگیز لجستیکی تلاش است که آنها را در طول bushfires در اوایل این سال است.

“منظور ساخته شده است برای 14 روز است که یک تابع قانون. می توان آن را لغو و در هر نقطه. نه برج که در حال قفل شده است و خواهد شد در قفل شده را حداقل به مدت پنج روز است که به دلیل تلقی مناسب دوره برای تست همه — هر ساکن دیگر از کسانی که در حال حاضر آزمایش مثبت در سراسر آن برج و به کسانی که آزمون های پردازش شده توسط آزمایشگاه.

“آن داده خواهد شد و سپس راهنمای ما به آنچه به عنوان گام های بعدی باید بود اما در این مرحله آن است که حداقل پنج روز سخت lockdown موثر از سمت راست در حال حاضر.”

آقای اندروز خواست هر کسی با علائم و حتی علائم خفیف به جلو آمده و تست شده است.

“است که به ما می دهد تصویر کامل ترین که در آن ویروس است و آن را اجازه می دهد تا ما را به مبارزه با این ویروس بسیار شبیه به یک bushfire و این است که بهداشت عمومی bushfire. ما نیاز به آن داشته باشد و در نهایت آن را قرار داده است. اگر شما نمی توانید آن را پیدا کنید اگر شما نمی دانید که در آن به این دلیل است که مردم در حال گرفتن تست شده و سپس آن کار می شود بسیار سخت تر است.”

آقای اندروز گفت: ترتیبات خاص خواهد بود ساخته شده برای هر کسی که نیاز به مراقبت های پزشکی از کسانی که مسکن عمومی برج.

“این که آیا آن سلامت جسمی, روانی, سلامت, مواد غذایی, لوازم, همه کسانی که انواع مسائل رسیدگی خواهد شد و ما اعتماد به نفس ما را — که کار در حال حاضر آغاز شده است. برنامه ریزی برای تحویل که برای آن در حال حاضر آغاز شده است.

“ما باید بیشتر در مورد می گویند که فردا با راه از حمایت شخصی” او گفت:.

وزیر مسکن ریچارد وین گفت: برج: “همه آنها از ویژگیهای مشترک داشتن آسانسور مشترک ورودی و مشترک گردشگاهها در داخل آپارتمان خود را به طوری در مشاوره ارشد بهداشت افسر و ما معتقدیم که آنها در حال حاضر حاد چالش رفتن به جلو”.

آقای وین گفت: زندگی مردم در این مکان مسکن برج بودند برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه ما است.

“بسیاری از آنها منوط به همکاری morbidities و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که ما در اطراف همه آنها را از خدمات است که آنها در حال رفتن به نیاز به نه تنها بیش از پنج روز آینده یا در واقع به طور بالقوه بعد از 14 روز اما رفتن به جلو است که ما آنها را با تمام پشتیبانی آنها نیاز به حفظ خود را اجاره اما بدیهی است که برای حفظ سلامتی خود را نیز.”

آقای اندروز گفت: هر کسی در زندگی یکی از برج اجازه داده نمی شود خود را به ترک واحد مسکونی خود را در این برج برای هر دلیلی.

“اگر من می توانید در قرعه کشی یک قیاس آن است که بی شباهت به راه مراقبت از سالمندان امکانات درمان می شود اگر وجود دارد یک مورد مثبت اجازه دهید به تنهایی شیوع در یک مرکز مراقبت از سالمندان — چنین آسیب پذیری و حساسیت بسیاری در این گروه بسیاری از ساکنان این برج ها که به انجام هر چیز دیگری به عنوان دشوار است به عنوان منحصر به فرد این مراحل هستند — بی سابقه — خواهد بود به دنبال بهداشت عمومی مشاوره و مطرح یک خطر غیر قابل قبول به سلامت و خوب بودن از کسانی که زندگی می کنند در برج های, و, با, فرمت, سلامتی و تندرستی تک تک ویکتوریا.

او گفت: “اگر شما در یکی از برج های وزیر فقط به عنوان خوانده شده, شما نمی خواهد اجازه خروج خود را از واحد مسکونی خود را در این برج به هر دلیلی.

“این واقعیت است ما نمی توانیم به حالت عادی بازگشت که در آن اگر شما یک sniffle شما در مورد کسب و کار شما. این است شدید عفونی. همه ما باید قبول این واقعیت است که ما نمی تواند به حالت عادی بازگشت. ما باید برای رفتن به عقب و یا پیدا کردن یک COVID-طبیعی است.”

معاون بهداشت و درمان افسر Annaliese ون دیمن گفت: “ما تا به حال حداقل 23 مورد مربوط به این خوشه. من می دانم که امروز ما مرتبط حداقل سه اگر نه چهار یا پنج مورد به این خوشه در دو گروه از املاک و مسکن … من گمان می کنم آن خواهد شد تا به 30 توسط پایان روز”.

این واقعیت که ما این مقدار ویروس در جامعه یک نگرانی است. این واقعیت که ما در حال پیدا کردن آن است که چیز خوبی است زیرا به این معنی ما می تواند پس از انجام تماس ردیابی را از مردم جدا شده و در خانه مردم مراقبت و حمایت آنها نیاز دارید و بیشتر محدود کردن انتقال این شدید عفونی ویروس.

آقای اندروز گفت که او فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر است که همه ملبورن خواهد بود قفل شده است و در آینده اما گفت که او نمی تواند حکومت آن را.

او گفت: مگر و تا زمانی که واکسن توسعه داده شد و پس از آن اداره به هر ویکتوریا ما را به زندگی می کنند و در آغوش COVID-نرمال نیست کسب و کار به عنوان معمول است.

فروشگاه KMART بسته پس از تست مثبت کارکنان

دو Kmart فروشگاه ها بسته شده اند پس از اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک Kmart سخنگوی تایید کرد که دو نفر از کارکنان یکی در برکلی مربع فروشگاه در نیوبرانزویک و یکی در Footscray فروشگاه — تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

دو مورد اعتقاد بر این بود نامربوط.

نیوبرانزویک مرزهای قفل شده-پایین شهر نیوبرانزویک غرب است.

“در Kmart, بهداشت و ایمنی از تیم ما و مشتریان بالاترین اولویت ما است و ما می توانیم تایید می کنند که یک عضو تیم ما در هر یک از ما نیوبرانزویک و Footscray فروشگاه بازگشت و یک نتیجه مثبت برای COVID-19” سخنگوی گفت.

“به محض این که ما ساخته شده بودند آگاه ما بلافاصله بسته این فروشگاه به عنوان یک احتیاط ایمنی و شروع کامل sanitisation از فروشگاه. “ما در حال همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و درمان و ادامه خواهد داد برای حفظ تیم ما و مشتریان آگاه است.”

Bupa در گلن مرکز خرید نیز بسته پس از کسی که تست مثبت برای coronavirus بازدید و کسب و کار.

یک سخنگوی مجاورت مراکز که مدیریت گلن مرکز خرید تایید Bupa بسته شده است برای تمیز کردن عمیق.

“گلن ابلاغ شده است از یک مورد تایید شده از Coronavirus در یک فرد که با حضور Bupa” سخنگوی گفت.

“Bupa بسته باقی خواهد ماند و این تیم انجام کامل sanitisation از فروشگاه در خط با وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHHS) توصیه.

“ما توصیه شده است خطر ابتلا به هر کسی که در فروشگاه در زمان بسیار کم و Bupa است کمک به DHHS به اطلاع کارکنان از فرد در سفر اخیر و گلن تیم ساخت تماس مستقیم با تمام خرده فروشان ما به عنوان یک اقدام احتیاطی.”

دولت هنوز اعلام امروز آمار و ارقام گمانه زنی ها بیشتر خبر بد جلوتر است.

ویکتوریا ساکنان مرز مستند نقاط داغ می تواند هدفمند با محدودیت به عنوان coronavirus موارد همچنان به سنبله.

یک تست حمله رعد اسا نشان داده است که چهار postcodes در ملبورن شمالی – 3064, 3047, 3031 و 3060 – بيشترين تعداد موارد مثبت.

اما 3031 پوشش Flemington و کنزینگتون قفل شده است و نه پایین بر خلاف همسایه حومه در اوایل این هفته.

برتر Daniel Andrews هشدار داد در روز جمعه که مستندات خواهد بود گسترش یافته اگر coronavirus موارد در ادامه به سنبله.

“من نمی توانم رد کردن محدودیت بیشتر و ما قطعا نمی توانید رد کردن سایر postcodes,” او گفت:.

“(تصمیم گیری) انجام می شود به مورد شماره در منطقه جغرافیایی – که یک ماده از در حال اجرا یک تفسیر که کد پستی و یا افرادی که در زندگی و کار وجود دارد.

“آن را به سادگی یک بیانیه از واقعیت است که شما مشکل داریم و شما نیاز به واقعا اقدام قابل توجهی به جلو و این ،

Victoria Police set up a check point on Sydney Road, Fawkner as part of the suburb’s locked down status
media_cameraویکتوریا پلیس راه اندازی یک نقطه چک در سیدنی جاده Fawkner به عنوان بخشی از حومه شهر را قفل شده است و وضعیت

“من به سادگی گفت: شما نمی توانید حکومت است که از آنجا که ما در حال رانده داده است.”

سه نفر سرپیچی سخت مستند سفارشات بودند سیلی با جریمه در 24 ساعت گذشته.

پلیس گفت: در هر حال صادر شده است با $1652 خوب به عنوان بخشی از عملیات Sanus.

آنها نشان می دهد شرایط از نقض و یا آنچه در حومه جریمه صادر شد.

مقامات همچنین نشان داد که با وجود بی سابقه فشار 10000 نفر در کانون مناطق تا به حال حاضر به آزمایش می شود.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: “برخی از مردم بر این باورند که کروناویروس یک توطئه و یا که آن را نمی خواهد تاثیر بر روی آنها است.”

“آنچه من می خواهم به استرس است که coronavirus ویروس بسیار مسری است,” او گفت:.

“آن را می توانید از طریق خانواده خود را بسیار به سرعت.”

پلیس باید جریمه هفت نفر از نقاط داغ – که تنها می تواند به ترک خانه خود را به خرید مواد غذایی برای مراقبت و شفقت ورزش یا کار و تحصیل – برای نقض این مستند.

آنها شامل یک زن از یک coronavirus کانون نیز جریمه پس از او یافت مسلح با یک چکش در CBD گفتن افسران او “فقط سرد” با دوستان.

کسب و کار در کد پستی 3031 بودند دیروز آماده شدن برای چشم انداز یک مستند که نیروی کافه ها و رستوران ها برای بازگشت به غذای آماده تنها.

جاناتان Vaneekelen که مدیریت محل کافه گفت: در حالی که سخت محدودیت ممکن است لازم باشد آن را خسته کننده برای کسب و کار است که در حال حاضر دچار ماه از سختی.

“ما فقط رفت و برگشت به حالت عادی و قصد بازگشت دوباره خواهد بود,” او گفت:.

“ما تا به استخدام افراد جدید برای پر کردن شکاف مردم ما از دست داده است.

“بنابراین آن را مانند چه کنیم ؟ آیا ما می گویند دوباره در یک ماه ؟ آن را قرار دادن مردم – اما شما رو به انجام آنچه شما باید انجام دهیم گاهی اوقات.”

عجیب و غریب تاثیر محدودیت شد بر روی صفحه نمایش در Showgrounds ایجاد مرکز خرید در روز جمعه که در آن ساکنان از قفل کردن Ascot واله و بدون محدودیت Flemington خرید در یک سوپر مارکت با هم.

Jonathon Vaneekelen, manager of The Premises cafe in Kensington is concerned about future business if the surrounding area is forced into lockdown. Picture: Andrew Henshaw
media_cameraجاناتان Vaneekelen مدیر محل کافه در کنزینگتن است که در مورد آینده کسب و کار اگر مناطق اطراف آن مجبور به مستند. تصویر: اندرو Henshaw

Flemington ساکن مریم Siotas, 54, گفت که او نگران بود یک سرکوب در حومه آینده شد.

“بزرگترین ترس من این است که من برای مراقبت از پدر و مادر من پس از گرفتن به آنها و مطمئن شوید که من پاک است و بزرگترین چیزی که برای من” او گفت:.

“این نگرانی من — از این رو ، من واقعا نمی آن را می پوشند اولین بار در اطراف … من احساس می کنم من آن را مورد نیاز.

“بار دوم در اطراف آن به نظر می رسد کمی بیشتر (در مورد) و بیشتر جامعه انتقال این زمان نیز, بنابراین بهتر است به امن است.”

شال گردن ول ساکن فرانسیس Spotter, 62, ملبس به ماسک و دستکش را در حالی که سوپر مارکت خرید.

“من فکر می کنم آن را خسته کننده و ناامید کننده است که ما به اینجا (در lockdown),” او گفت:.

Woolworths آغاز شده ارسال پرستاران به سوپر مارکت ها در کانون مناطق در روز جمعه برای انجام اجباری متوسط چک در کارکنان است.

Woolworths سوپر مارکت ها, مدیر عامل, Claire پطرس گفت: کسانی که از کانون زمینه باید تجدید نظر خرید در فرد است.

Locked down suburb Broadmeadows’ shops remain empty. Picture:Rob Leeson.
media_cameraقفل کردن حومه Broadmeadows مغازه خالی باقی می ماند. تصویر:Rob لیسون.

“اگر شما در یک کانون منطقه ما شما را تشویق به در نظر گرفتن انجام خرید مواد غذایی خود را آنلاین در صورت امکان” خانم پیترز گفت.

این می آید به عنوان دیگر کشورهای استرالیا و مناطق شیب دار تا تلاش برای جلوگیری از ویکتوریایی از کانون مناطق مطلب.

کوئینزلند را بررسی حمل و نقل و وسایل نقلیه سنگین برای هر ویکتوریایی اقدام به قاچاق به دولت آفتاب.

برتر Annastacia Palaszczuk گفت: کسانی که گرفتار خواهد بود سیلی با جریمه و مجبور به هتل قرنطینه در هزینه های خود را.

“آنچه که ما می گویند برای هر کس وجود دارد این است که اگر شما در حال فکر کردن در مورد آن را انجام می دهند آن را انجام نمی,” او گفت:.

“کامیون نیز خواهد شد به طور تصادفی متوقف شود و اگر شما یک راننده کامیون های شرکت کننده در این همچنین شما می خواهد دریافت جریمه نیز هست.”

NSW نیز افزایش یافته است مرز گشت به عنوان یک مرد در اواخر 50s که در سفر از یکی از نقاط داغ به سیدنی قرار داده شد در هتل قرنطینه.

مقامات توضیح طرح خود را برای ورود به دولت با استفاده از یک گواهینامه XXX به عنوان “نیمه پخته”.

و دو ویکتوریا مردان 23 ساله از Tarneit و 18 ساله از Delahey بودند گرفتار اتهام تلاش برای دزدکی حرکت کردن به جنوب استرالیا دو بار در 12 ساعت.

آنها در ابتدا تبدیل به اطراف توسط پلیس در شهر مرزی ارشد خود را قبل از فولکس واگن ون بعدها پیدا کردم گرفتار در تلاش برای ورود به دولت از طریق جاده ها بازگشت.

در میان موارد جدید در ویکتوریا در روز جمعه دو تن از کارکنان در شمال بیمارستان در اپپینگ.

اخبار بیشتر

UNDERCUTTING, خرید, سفر در میان هتل تازه ادعا

مدارس در نقاط داغ ممکن است به بازگشت از راه دور آموزش

عفونی مرد مجاز به ترک هتل قرنطینه

در اصل منتشر 108 موارد جدید, جدید postcodes های مسکن برج در مستند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de