تصویری: پلیس فلوریدا خنده در مورد تیراندازی گلوله های لاستیکی

فورت لادردیل فلوریدا. — فلوریدا افسران پلیس شنیده می شود خنده و جشن پس از تیراندازی معترضان با گلوله های لاستیکی در طول یک ممکن است اعتراض به خشونت پلیس با توجه به تازگی منتشر شده بدن دوربین فیلم.

در پاسخ به داستان میامی هرالد فورت Lauderdale پلیس ارسال شده یک ویدیو را در آن کانال رسمی یوتیوب جمعه گرفته شده از بدن دوربین کارآگاه Zachary Baro بود که رهبری این گروه را با مگس کش زدن تیم واحد در مه 31. آن را کمتر از یک هفته پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس که موجب اعتراض از طریق ایالات متحده

                                                                                                                                                                                                                       

در یک نقطه در ویدئو, Baro شنیده می شود گفت: “œBeat این� و با استفاده از یک ناسزا پس از افسران به کمتر کشنده پرتابه.

LaToya Ratlieff به ضرب گلوله کشته شد در این صورت در طی چه بوده است تا حد زیادی اعتراض مسالمت آمیز و رنج جمجمه شکسته و نیاز به 20 بخیه. او نمی تواند غذا خوردن برای یک هفته و هنوز مشکل دیدن از یک چشم که پر از خون است.

او خواسته است به نشستن با اداره پلیس به بحث در مورد راه هایی برای تغییر سیستم و مطمئن شوید که وجود دارد پاسخگویی به جلو رفتن.

‘œI هستم باشم ، ما سزاوار بهتر,’� او گفت: در پاسخ به این ویدئو در اواخر شنبه شب.

یک فورت Lauderdale افسر پلیس متهم شده بود به صورت یک حادثه در طول همان اعتراض ویدئو نشان داد که او تحت فشار قرار دادند یک زانو به زمین. گفته گردهمایی مسالمت آمیز تبدیل شد پس از آن که تظاهرکنندگان خشمگین در پاسخ به پرتاب بطری. این افسر همکاران به سرعت او را تحت فشار قرار دادند به دور از زن و پایین خیابان.

در بخش دیگری از این ویدئو یک افسر روش Baro پلیس خط و می پرسد اگر بدن خود دوربین خاموش است. پس از Baro پاسخ نادرست است که دوربین خود را در حالت شارژ و ضبط دو افسر شروع به خنده و شوخی در مورد نفر آنها به ضرب گلوله کشته بود با گلوله های لاستیکی.

فورت Lauderdale رئیس پلیس ریک Maglione در بیانیه ای گفت که این گروه در حال انجام یک بررسی کامل از نزدیک 8,000 دقیقه از بدن فیلم دوربین با یک گزارش تکمیل شود در ماه آینده.

‘œThe کل ویدئو به وضوح نشان می دهد افسران ما تحت حمله توسط یک گروه از افرادی که تصمیم به استفاده از خشونت به جای صلح را آنتاگونيزه وضعیت’� Maglione گفت. ‘œAlthough زبان شدید و توهین آمیز به برخی از افسران ما در مورد برخورد با هرج و مرج در حال توسعه وضعیت.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de