نیویورک — ویدیو نشان می دهد شهر نیویورک ماموران پلیس با دستگیری یک جوان سیاه موجب خشم و بدستآمده سوال در مورد مقدار نیروی مورد استفاده برای ایجاد دستگیری در یک شهرستان که در آن بی اعتمادی پلیس همچنان بالا بیش از پنج سال پس از اریک گارنر مرگ از یک افسر سبد.

Fitzroy گیل, 20, پنجه نرم می کند برای کمک در ویدیو ضبط شده توسط یک زن که پس از آن, توییتی از آن به عنوان چند از افسران گریبان او را به تسلیم شنبه شب در بروکلین پیاده رو. هنگامی که گیل خواسته تنها لباس شخصی افسر چرا او که متوقف افسر به نظر نمی رسد به پاسخ قبل از لباس شخصی پشتیبان گیری با عجله در.

                                                                                                                                                                                                                       

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: او سفارش تحقیقات داخلی.

در این ویدئو فرار کرده بودند افسرانی که با نزدیک شدن او و یک مرد دیگر به عنوان آنها سیگار کشیدن ماری جوانا در یک پارک در اطراف 7 p. m. شیا گفت. این افسران در پاسخ به یک خودکار هشدار به اثر شلیک گلوله شیا گفت. هر دو نفر بعد دستگیر اما هیچ نشانه ای وجود دارد آنها در ارتباط بودند به تیراندازی کرد.

گیل دستگیر شد و به اتهام مقاومت در برابر دستگیری مانع مدیریت دولتی و در اختیار داشتن ماری جوانا. مرد دوم که پلیس نیست شناسایی صادر شد احضار. این قسمت تحت بررسی داخلی.

شیا گفت: وجود ‘œsome اخلال امتیاز” به این ویدئو.

یکی از افسران می تواند دیده می شود ایستاده در مچ پا گفت: ارائه یک توضیح ممکن برای چرا گیل فریاد زد در نوعی بازی فوتبال راگبی.

عکس از گیل گرفته شده پس از دستگیری نشان داد خراش به زانو خود است اما ظاهری هیچ آسیب به چهره خود را و یا قسمت بالای بدن, کمیساریای گفت.

‘œThe پایان چیزی است که نگرانی های من’� شیا گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

نتیجه بهتر دیده اند ماموران با نزدیک شدن به مردان توسط “œdiscussion و بدون در حال اجرا” از پلیس, او گفت:. “بدون مقاومت فیزیکی در همه. بازداشت مورد نیاز است.’�

گیل وکیل سانفورد Rubenstein گفت: این ویدیو نشان می دهد ‘œthat دوران توقف و frisk نشده است در شهر نیویورک است. افسران پلیس درگیر در این حمله باید به عدالت به ارمغان آورد.’�

Rev. Kevin McCall یک فعال حقوق مدنی در بروکلین گفت: گیل بود که خواستار دادستان منطقه اریک Gonzalez خود را باز و تحقیقات به ماموران انجام. مک کال نیز گفت: شیا باید تعلیق افسران.

دستگیری آمد از تجدید ویژه بر توقف سوال و frisk, یک پلیس استراتژی یک بار و پشتیبانی توسط شهردار سابق مایک بلومبرگ که ابراز پشیمانی برای آن استفاده بیش از حد او به عنوان راه اندازی خود را در حال حاضر به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

                                                                                                                                                                                                                       

در اوج خود متوقف و frisk منجر به میلیون ها نفر از پلیس متوقف می شود بیشتر سیاه و اسپانیایی نیروهای جدید است. یک قاضی فدرال حکم داد که عمل به عنوان قانون اساسی در سال 2012 و شهرستان به شدت کاهش استفاده از آن در سال بعد.

آمار منتشر شده در ماه گذشته نشان داد چنین برخوردهای 22 درصد افزایش در سال گذشته است. NYPD افسران انجام 13,459 توقف و frisk روش در سال 2019 از 11,008 در سال 2018 است. مردم سیاه و سفید و غیر سفید هیسپانیک مردم شد 88 درصد از آن متوقف شد و 90 درصد از کسانی که frisked و 88 درصد از کسانی که در برابر آنها نیرو استفاده شد و با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی. این سازمان گفت: این اطلاعات را نشان نمی دهد یک افزایش قابل توجهی در جلوگیری و frisk فعالیت است.

حدود 66 درصد از 2019 متوقف می شود در نتیجه نه بازداشت و نه احضار.

ویدئو کلیپ از چهارشنبه شب بازداشت شده بود مشاهده و یا به اشتراک گذاشته میلیون ها بار در توییتر و آخرین قسمت در ماه های اخیر به جرقه خشم در مورد درک استفاده بیش از حد از زور و یا ناعادلانه بازداشت توسط پلیس.

در ماه اکتبر اطرافیان تصویری نشان داد یک افسر پلیس مشت زدن یک نوجوان سیاه پوست در جریان یک نزاع و جدال در بروکلین مترو پلت فرم پیشرو صدها نفر از مردم به راهپیمایی در اعتراض.

چند هفته بعد ماموران متهم به کشیدن اسلحه های خود را بر روی یک گروه از سیاه فوت و فن یا treaters در هالووین در بروکلین و بازداشت سه نفر از آنها را برای چند ساعت. در ماه نوامبر افسران بازداشت دو زن برای فروش churros بدون مجوز در ایستگاه های مترو جرقه واکنش در رسانه های اجتماعی پس از یک ویدئو از یکی از برخوردهای ویروسی رفت.

در ماه اوت گذشته از اداره پلیس اخراج این افسر که سبد منجر به گارنر در حال مرگ بافتی از ‘œI نمی توانم نفس بکشم’� سرود است که به صدای به یک بحث ملی در طول مسابقه و پلیس با استفاده از زور. تصویری از رویارویی گارنر بود که سیاه و سفید افسر درو خشم و مشاهده شد میلیون ها بار.

_____

هارون موریسون عضو AP نژاد و قومیت تیم. او را دنبال کنید در توییتر https://twitter.com/aaronlmorrison.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im