ویدئوها نشان می دهد سلاح های سرد و کشنده در کالیفرنیا مترو پلت فرم

اوکلند کالیفرنیا. — بیش از یک سال و پس از یک زن جوان شده بود با چاقو به مرگ توسط یک غریبه در کالیفرنیا مترو پلت فرم منصفه تصمیم گیری سرنوشت قاتل متهم را دیدم روز چهارشنبه تصویری از حمله وحشتناک.

نظارت تصویری نشان داد یک مرد جلو و یک چاقوی آشپزخانه از پیراهن خود را و به سرعت اعتصاب 18 سال, پیر نیا ویلسون در گردن به عنوان او سوار قطار شدیم. او سپس با ضربات چاقو او 26 ساله خواهر Letifah ویلسون و زخمی شدن او قبل از در حال اجرا به دور است.

                                                                                                                                                                                                                       

این ویدئو از جولای 2018 حمله در اوکلند به خود جلب کرد gasps به عنوان ویلسون دوستان و خانواده گریستم در طول باز کردن اظهارات متهم.

جان لی Cowell, 29, به دنبال زنان از یک Bay Area Rapid Transit پلت فرم بر روی یک قطار برای سوار شدن 30 دقیقه به انتقال ایستگاه و سپس با چاقو به آنها را زمانی که آنها شبانه روزی دیگر قطار به مقصد خود را معاون دادستان منطقه بوچ فورد به هیئت منصفه گفت.

ویدئوها نشان داد Cowell باطله زنان و از بین بردن چاقو در شلوار خود را در این حمله که به کشته شدن ویلسون و زخمی او 26 ساله خواهر Letifah ویلسون.

فورد نشان داد دیگر تصویری که او نشان داد و گفت: Cowell تلاش برای فرار با مسافران در هرج و مرج پس از حمله و هدفمند misdirecting افسران. دادستان استدلال حمله بود و به دقت برنامه ریزی شده نشان Cowell در حال تغییر لباس او را نگه داشته در یک کوله پشتی بود که پرتاب همراه با چاقو در نزدیکی یک منطقه ساخت و ساز.

‘œEvil در این دنیا وجود دارد. بد است که باعث می شود چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد,’� فورد گفت: هیئت منصفه. ‘œThe بد در این مورد یک نام. که نام جان لی Cowell.’�

                                                                                                                                                                                                                       

Cowell التماس کرد گناه نیست به قتل و اقدام به قتل با شرایط ویژه نماید که دارویی و نقدی متعهد شدند عمدا با دروغ گفتن در منتظر است. خود را وکیل, Christina Moore گفت: قتل ‘œrash عمل’� سوخت روان به دلیل Cowell شدید بیماری روانی است.

Cowell, یک گذرا با سابقه خشونت و بیماری روانی گرفته شده از دادگاه در اوایل روز چهارشنبه پس از او مورد اختلاف فورد ارائه به هیئت منصفه. او اجازه داده شد برای آغاز مور اظهارات اما نمی بازگشت پس از ناهار.

برتر قاضی دادگاه Allan Hymer گفت منصفه به بی اعتنایی به Cowell را فوران و غیبت از دادگاه.

قربانیان گفت: “او بر این باور Cowell ایجاد حواس پرتی در دادگاه به طوری که او می تواند در جلوگیری از تماشای ویدئو از حمله.

‘œIt بیش از حد ویرانگر برای من به تماشای’� Alicia گریسون گفت.

مور گفت: Wilson, قتل غم انگیز بود اما خواست منصفه به نظر Cowell وضعیت روانی. او گفت که او خواهد شد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که در ماه قبل از حمله Cowell بارها و بارها به دنبال درمان های پزشکی چرا که او ‘œauditory توهم” گفتن او کسی بود که به او آسیب برساند.

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: او را به تماس با کارشناسان به شهادت که Cowell شد مبتلا به اسکیزوفرنی در نظر گرفته است که مادام العمر بیولوژیکی بیماری است.

‘œThese هستند در این زمینه. این چیزی است که شما نیاز به درک,’� مور گفت: هیئت منصفه. ‘œThis است که فوق العاده مورد دشوار است به عادلانه باشد ، �

ویلسون مرگ یکی از چندین حملات خشونت آمیز در بارت, سیستم قطار که متصل سان فرانسیسکو به نزدیکی شهرهای برکلی و اوکلند. سیستم قطار مقامات اعلام کرده اند که تعدادی از اقدامات در نظر گرفته شده برای بهبود ایمنی پس از این حملات است.

آغاز محاکمه شده بود به تعویق افتاد در حالی که مقامات به دنبال تعیین Cowell روانی شایستگی را از طریق یک سری از روانپزشکی ارزیابی. در ماه دسامبر یک قاضی حکم داد Cowell بود مناسب برای محاکمه پس از اشاره کرد که او ‘œmalingering’� برای جلوگیری از محاکمه با امتناع از همکاری با پزشکان منصوب به ارزیابی او.

Cowell منتشر شد از حداکثر امکانات امنیتی برای بیماران روانی مجرم کمتر از سه ماه قبل از حمله. ویلسون خواهر بهبود و انتظار بود به شهادت دادستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>