ویتنام گزارش 1 همیشه ویروس مرگ پس از تمدید شیوع

هانوی ویتنام — ویتنام روز جمعه گزارش داد که اولین مرگ یک فرد مبتلا به کروناویروس آن را به عنوان مبارزه با تمدید شیوع پس از 99 روز با هیچ محلی از موارد.

وزارت بهداشت گفت: 70 سال پس از ابتلا به بیماری در حالی که برای درمان کلیه بیماری در یک بیمارستان در دانانگ. بیش از 90 مورد جدید تایید شده است در هفته گذشته بیش از نیمی از آنها بیماران در بیمارستان است.

                                                                                                                                                                                                                       

دانانگ ویتنام است ساحل محبوب ترین مقصد و هزاران نفر از بازدید کنندگان در شهر برای تعطیلات تابستان. در سراسر کشور, مقامات عجله دارند برای تست افرادی که به خانه بازگشت از شهر ساحلی.

دکتر Luong Ngoc Khue رئیس کشور و دولت از معاینه پزشکی و درمان وجود دارد گفت: حداقل شش دیگر سالمندان مبتلا به COVID-19 در حال حاضر در وضعیت بحرانی است. همه باید بیماری زمینه ای دیگر, او گفت:.

ویتنام تا به حال دیده شده است به عنوان یک موفقیت جهانی در مبارزه با کروناویروس با صفر و میر و هیچ تایید موارد انتقال محلی برای 99 روز. اما یک هفته پیش شیوع شروع در دانانگ بیمارستان. این رشد کرده است به 93 مورد تأیید در شش بخش هایی از کشور از جمله سه تن از بزرگترین شهرستانها و وادار کردن مقامات به reimpose ویروس محدودیت.

ویتنام گزارش یک رکورد 45 موارد جدید در روز جمعه, همه مربوط به بیمارستان است. قبل از آخرین شیوع آن را تا به حال در مجموع تنها 416 موارد است.

در هانوی که در آن دو نفر را آزمایش مثبت پس از بازگشت از دانانگ بیش از 100 درمانگاه راه اندازی شده اند با کیت های آزمایش برای تشخیص ویروس است. هانوی انتظار می رود که برای تست مورد 21,000 افرادی که اعلام کرد که آنها تا به حال به تازگی از دانانگ.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI می خواهید به آزمایش می شود بنابراین من می تواند به توقف نگرانی در اگر من باید این ویروس یا نه. آن است که برای من و برای جامعه” گفت: Thuy Pham ها یک بانکی رسمی که به تازگی به دانانگ برای تعطیلات خانواده. “پس از آمدن من و خانواده ام باید قرنطینه خودمان در خانه. من رفتن به محل کار و یا دیگران را ببینید. ما باید برای کل جامعه است.’�

Ho Chi Minh City برنامه ای برای تست 18,000 دانانگ عودت.

دانانگ قرار داده شد تحت مستند در روز سه شنبه و تست و محدودیت های کسب و کار افزایش یافته و در مناطق دیگر. این شهرستان در روز جمعه آغاز شد راه اندازی موقت بیمارستان در یک سالن ورزشی و پزشکان شده است بسیج از شهرهای دیگر برای کمک به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر