‘تهمت ثابت کلامی ضرب و جرح’: روحیه پایین میان پلیس لس آنجلس رتبه-و-فایل میان همه گیر ناآرامی های مدنی

لس آنجلس (CBSLA) — با شیوه اجرای قانون زیر آتش سراسر کشور روحیه پایین در میان رتبه و فایل افسران پلیس لس آنجلس به گفته رابرت هریس مدیر پلیس لس آنجلس محافظ لیگ.

پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یادبود معترضان به خیابان آمده اند هر هفته در سراسر کشور decrying بیش از حد نیروی پلیس به ویژه علیه مردم سیاه و سفید. چندین آژانس های ممنوع استفاده از اسپری فلفل و کاروتید نگه می دارد و با وجود تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت و هدایت منابع مالی آن نسبت به بهداشت روانی و خدمات اجتماعی.

با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس و فشار اضافه از نیاز برای انجام شغل خود را به عنوان آنها انتقاد خود را برای انجام شغل خود را رتبه بندی-و-فایل افسران پلیس گزارش کم روحیه هریس گفت.

“من از شنیدن افسران که احتمالا فوق العاده افسران در کشور آنها تا حد زیادی حرفه ای ترین من تا کنون مشغول به کار در اطراف و آنها را مورد ضرب و شتم. و آنها را دربرگيرد. و آنها به پایین” هریس گفت. “من تا به حال یک افسر به من بگویید که او احساس می کند مانند یک ویتنام سرباز به خانه بازگشت و به یک کشور که از او متنفر است که یک جای خوب می شود.”

هریس اذعان کرد که پلیس اصلاحات مناسب و مورد نیاز است.

“اما تهمت و ثابت کلامی ضرب و جرح از حرفه ما گرفته و تلفات زیادی در بالا از آنچه آنها انتظار می رود برای انجام با تظاهرات و COVID بنابراین روحیه کم است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

هریس گفت که خواستار defunding پلیس خواهد بود معکوس برای یک آژانس به عنوان بزرگ به عنوان پلیس لس آنجلس که در آن استخدام در ساییدگی تا نرخ این آژانس به طور کلی با اضافه کردن به صفوف آن است.

“هنگامی که شما شروع به سرهم بند با بودجه پلیس لس آنجلس حتی اگر در شروع به نظر می رسد بزرگ و حتی 150 میلیون دلار خواهد شد که اثرات جدی” او گفت:. “اگر شما قطع کمک های مالی از آمریکا و تاخیر کلاس های استخدام و استخدام آن را ایجاد یک اثر دومینو و شما دنبال آن هستید در مورد از دست دادن حدود 800 افسران در طول دو سال آینده. و با جام جهانی و المپیک آینده فکر نمی کنم ما می توانیم به انجام این کار است.”

برای رفع روحیه درون افسر پلیس رتبه و در درون جامعه و همچنین موسسه های واقعی اصلاحات هریس گفت: به اعتقاد او بیشتر از دخالت اتحادیه های کارگری مانند LAPPL مورد نیاز است.

“برای بیش از حد طولانی شده است سیاستمداران و بازنشسته و روسای فعلی ستاد اتاق فکر وکلای که واقعا در تلاش برای مقابله با این موضوع از پلیس اصلاحات و چه گم شده است در آن مکالمات رتبه و فایل های کارگری که در حال صحبت کردن از طرف کسانی که افسران” هریس گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de