قدیمی تئاتر میآورند marvin’s Room با عشق

من به برخی از مشکلات بینایی شده اند و مجبور به تکیه کردن اجسام برای سال گذشته است. در آن زمان من ملاقات بسیاری از جالب رانندگان — از مهاجران به مبلغان انجیلی برای دوچرخه سواران — و تا به حال تعداد زیادی از طنز kvetchy تعجب آور و یا روشن مکالمات. شاید به یاد ماندنی ترین بود با یک میانسال مرد سیاه و سفید که به من گفت که او می خواهم بازگشت به کلرادو چند سال به عقب برای کمک به خواهر خود را برای مراقبت از مادر خود که مبتلا به زوال عقل. آن را یک کار آسان است. او اشتباه پارانویا تمایل سرگردان و گاهی تبدیل وحشیانه بر اعضای خانواده او می خواهم از دست این توانایی به رسمیت شناختن. او شروع به توصیف یک شب هنگامی که او بطرف خود کش کرد مادرش را به تخت. او teared و آنچه که او گفت: پس از آن غیر منتظره بود: “این زیبا ترین چیزی که من تا کنون انجام, زیبا ترین چیزی که در تمام زندگی من.”

اسکات مک فرسون را marvin’s Roomدر حال حاضر نشان دادن در فهرست تئاتر است برخی از این نوع از زیبایی است. این برای اولین بار نصب شده در سال 1991 زمانی که ویروس ایدز بود ravaging گی جهان است. McPherson شریک دانیل Sotomayer درگذشت این بیماری در سال 1992 و McPherson خود را تسلیم برخی از ماه بعد. Marvin’s Room نمی مقابله مستقیم با ایدز, اما قطعا این بیماری بر روی نویسنده را در ذهن و بازی های خود را با تمرکز بر بیماری و مرگ و مسئولیت مراقبت از بیمار. در حالی که برخی از داوران پیشنهاد کرده اند که زمانه بسیار متفاوت است و در حال حاضر که بازی را محتوا و لحظات طنز از تاریخ این اسکریپت هنوز هم به نظر می رسد کاملا مرتبط است. فاقد جامع ایمنی خالص برای سالخورده این کشور پر است از middle-aged, مردم, بسیاری از آنها را نامرئی و بسیاری از آنها را زنان بی سر و صدا دادن تا سال از زندگی خود را به مراقبت از ضعیف و بستگان.

در marvin’s Roomآن را چهل سال Bessie که صرف بیست سال تماشای بیش از او سکته زده پدر ماروین از عنوان. او باقی می ماند در اتاق خود در طول بازی حضور خود را آشکار تنها گاه به گاه خفه علامت تعجب یا زاری. همچنین تحت bessie’s مراقبت هر چند قادر به حرکت از یک اتاق به اتاق غذا خوردن برای خودش و لذت بردن از اپرا صابون است خواهر روت فلج سقوط مهره ها درد او برطرف توسط برق ایمپلنت. زمانی که Bessie خودش دریافت تشخيص سرطان خون, همه چیز شروع به تغییر. که خواهد به او کمک کند ؟ که مراقبت از ماروین و اموزش اگر او می میرد?

وارد bessie’s آستین جدا, خواهر لی با او دو پسر هنک و چارلی, احضار, به این امید که یکی از پسران ممکن است یک مسابقه برای استخوان پیوند مغز است که bessie’s تنها امید برای بازیابی. پویایی خانواده در حال حاضر به جلو می آیند. Lee شده توسط Jacqueline گارسیا است که به عنوان سبک و unseeing به عنوان Bessie مهربان است و اگر خواهر او بوده است هر دو سایه و منزوی Lee شده است هرج و مرج. او زندگی می کردند با چند بی دست و پا مردان یکی از آنها بود و توهین آمیز نسبت به هنک. در حال حاضر هر دو از فرزندان او هستند مشکل هنک به طوری که او را به صرف زمان در یک موسسه روانی پس از محیط خانه خود را به آتش کشیدند. لی مایل به کمک چه پول کمی او می تواند به استطاعت خانواده اش اما قاطعانه در مورد از دست دادن یک نقطه از خود آزادی است.

طرح برای تلفن های موبایل ترسناک اما marvin’s Room یک مقدار عادلانه از طنز. هر کسی که تا به حال برای تحمل و قدرت یک قرعه کشی خون از یک دست و پا چلفتی را به مراتب بیشتر ماهر پرستار غایب بود قدردانی خواهد شد اولین صحنه حتی اگر دکتر خوب را بی مهارت انگشتان و کلی حماقت بیش از بالا. اموزش رنج می برند ممکن است درد مزمن اما در پر جنب و جوش مبتنی بر عملکرد توسط لیندا Suttle او خنده دار و پر از زندگی است.

و احساسات نگه داشته است در خلیج. Bessie ممکن است به نظر می رسد بیش از حد خود به خطر انداختن درست باشد: او می دهد پسران آسان محبت است که فریبندگی هنک از مزمن unfocused خشم و محبت او در نهایت او را لمس خواهر قلب با لی ارائه یک استعداد او را به: طرز ماهرانه ای طراحی bessie’s مصنوعی-به دنبال کلاه گیس. اما شخصیت نقاشی شده است با چنین مهربان, مهربانی سکته مغزی توسط نمایشنامه نویس McPherson و عمل کرده به طوری صادقانه توسط دایان Wziontka است که شما نمی تواند کمک کند احساس برای او. مطمئنا همه ما با آن مواجه کسی مثل این در زندگی ما کسی که ذاتی و unself آگاهانه خوبی باعث می شود شما می خواهید چیزی بیش از به سادگی در حضور آنها.

عمل نیست بیش از حد گرافیک یا گریم — شما لازم نیست شاهد درد شدید و یا ناتوانی است. و اگر شما فرض Bessie تغییرات پوشک و کمک می کند تا ماروین رفتن به توالت هیچ یک از این توضیح داده شده است و نه ما تا کنون شاهد خستگی و ناامیدی است که اغلب طاعون مراقبان. وجود دارد یک لحظه پر وحشت مرگ می کند roil این جو ارام و آن را ارائه استعاره به عنوان Bessie توصیف عجیب و غریب مرگ یک مرد او همیشه برای مراقبت از یک سفر carnie.

مدیر برنی Cardell داده است این اسکریپت به خوبی عمل کرده, در حال حرکت, احترام و هرگز maudlin تولید است که اجازه می دهد تا ما را به شنیدن موسیقی از این گفت و گو را فراهم می کند و لحظه های ناب وحی است. در یک نقطه Bessie شگفتی لی گفت که او احساس می کند می تواند مراقبت از ماروین و اموزش. “آنها شما را بسیار دوست دارم” نشان می دهد لی که خودش هرگز عمیقا دوست داشت. “نه, که منظورم چیست می گوید:” خواهر او. “منظورم این است که من آنها را دوست دارم. من خیلی خوش شانس بوده اند قادر به دوست داشتن کسی بسیار است.”

Marvin’s Room, ارائه شده توسط, قدیمی, تولیدات تئاتر از طریق آوریل 5, 1468 دیتون در خیابان شفق 303-856-7830, vintagetheatre.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im