خشونت روز دوشنبه بار دیگر در حالی آغاز شد که میدان معترضان دیجون کیزی با معاونان خاموش شد

جنوب لس آنجلس (CBSLA) – برای دومین شب مستقیم دوشنبه، خشونت بین ده ها نفر از مردم اعتراض به مرگ تیراندازی دیجون Kizzee و معاونان در خارج از ایستگاه کلانتر لس آنجلس جنوبی آغاز شد.

7 سپتامبر 2020 (CBSLA)

به گزارش کلانتری، با مستقر شدن معاونان در پشت موانع، تظاهرات در بلوک ۱۳۰۰ بزرگراه امپراتوری غربی بیشتر صلح آمیز بود تا اینکه اقلامی مانند سنگ، خمپاره و بطری شروع به پرتاب کرد. پس از آن معاونان از سلاح های غیر مرگبار برای متفرق کردن جمعیت استفاده کردند.

کلانتری می گوید دست کم پنج نفر دستگیر شدند. این علاوه بر ۱۲ نفر است که یکشنبه شب دستگیر شدند.

الکسی ویلانوئوا کلانتر لس آنجلس که اوایل روز صحبت می کرد، در مورد خارجی هایی که به دنبال تحریک شورش ها هستند هشدار داد.

“ما قطعا می خواهیم مردم با آرامش اعتراض کنند، اما وقتی خورشید پایین می رود، افرادی که اینجا حاضر می شوند، اهل جامعه نیستند، به دندان ها مسلح هستند؛ آنها سنگ، بطری، لیزر، آتش بازی، خمپاره، کلاه سخت دارند.» “اونا اومدن اينجا تا دردسر درست کنن، تا آسيب ببينن”

در هر دو شب جراحات جدی گزارش نشده است.

“به کسانی که در ایستگاه کلانتر لس آنجلس جنوبی اعتراض: ما حمایت از جامعه مایل به اعتراض، به استفاده مسالمت آمیز از حقوق متمم اول خود را. با این حال، ما نگران افرادی از خارج از جامعه وجود دارد، و دولت، مایل به تحریک شورش است.” LASD عصر دوشنبه توییت کرد. “این افراد در حال حاضر مرتکب اعمال خرابکاری، غارت و یورش با بهره گیری از سنگ ها، لوله ها و ملات ها شده اند. امنیت عمومی همه در اولویت ماست. اگر شما در این منطقه هستید، لطفا از محیط اطراف خود آگاه باشید تا از کسانی که خشونت را تحریک می کنند صدمه نبينيد.”

در پی تظاهرات مشابهی در روز شنبه، مجمعی غير قانونی اعلام شد.

بعد از ظهر ۳۱ اوت، دیجون کیزی ۲۹ ساله پس از تلاش برای متوقف کردن او به دلیل نقض کد در حالی که سوار دوچرخه اش در نزدیکی وست ۱۰۹مین مکان و خیابان بودلونگ جنوبی بود، توسط معاونان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

کیزی از دستشون فرار کرد و باعث تعقیب پا شد وقتي معاونين بهش گير افتادن ادعا ميکنن که اون به صورتش مشت زده در طول دست بند، او برخی از لباس های او حمل می کرد انداخت و آنها ادعا می کنند که یک تفنگ دستی نیمه خودکار را دیدند، و باعث شد که آنها به روی او آتش باز کنند، کلانتری ادعا می کند. یک تفنگ دستی در محل حادثه بازیابی شد.

معلوم نیست که کیزی در واقع سلاح را به سمت معاونان هدف قرار داده است یا چند معاون به او شلیک کرده اند. کلانتری همچنین فاش نکرده است که چه نقض کد باعث توقف ترافیک شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر