ویرجینیا ظهور به عنوان جنوبی مترقی رهبر تحت دموکرات

RICHMOND, Va. – در یک دولت یک بار مترادف با جنوب دموکرات ها با استفاده از تازه کشف شده خود را کنترل های قانونی به refashion ویرجینیا به عنوان منطقه پیشرو رهبر در نژادی و اجتماعی و مسائل اقتصادی. قانونگذاران در آستانه عبور جنوبی دقیقترین تفنگ قوانین وسیعترین LGBTQ حمایت بالاترین حداقل دستمزد و برخی از آن loosest محدودیت های سقط جنین تان شدیدا از طریق قانون نقطه عطفی در نزدیک به صورت روزانه.

جهش به سمت چپ بادهای شدید مقاومت مواجه روستایی از ویرجینیایی اجتماعی محافظه کاران و دیگران که تحت سایش سیاسی تغییر در دولت که در آن یک تعطیلات افتخارات مؤتلفه ژنرال رابرت لی ه و استون وال جکسون و بناهای تاریخی به آن نقطه چشم انداز.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt را مانند یک فروشگاه طلا و جواهر سر و صدا و گرفتن,’� جمهوری خواه ایالت لایحه استنلی گفت: از دموکرات ها’ استراتژی است. ‘œThey در حال رفتن به گرفتن همه چیز آنها احتمالا می تواند در حالی که آنها می توانید آن را دریافت کنید قبل از چراغ ها و آژیر خاموش می رود.’�

این یک نفس را تغییر دهید پس از سالها قانونی اینرسی است. ویرجینیا بوده است سیاسی دورافتاده در میان ایالت های جنوبی در حالی که به طور معمول انتخاب دموکرات ایالت ، اما جمهوری خواهان برگزار گرفتن شرکت در مجلس تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016 که بسیج ناراضی حومه رای دهندگان و افزایش دموکرات ها در دو پی در پی قانونی انتخابات است. آنها باید کنترل کامل از مجمع عمومی در این سال برای اولین بار در دو دهه.

“آن را به خوبی به سرانجام قادر به انجام آنچه که من فکر می کنم اکثر ویرجینیایی خواستم برای یک مدت زمان طولانی’� دموکراتیک دلم. مارک لوین گفت.

قانونگذاران در مجلس نمایندگان و سنا رای داده اند برای پایان دادن به یک دولت تعطیلات تجلیل لی و جکسون و به جای آن در حال ساخت در انتخابات روز تعطیلات رسمی. آنها صرف شنبه – مهلت برای هر اتاق به تصویب نسخه خود را از قانون عبور ده ها تن از دیگر لوایح از جمله اندازه گیری به منظور افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت و قانون اجازه می دهد تا دولت های محلی به حذف مؤتلفه مجسمه. که بیل می آید در پی یک سال 2017 سفید supremacist تجمع در Charlottesville, برانگیخته, در بخشی از شهر را تلاش برای حذف لی مجسمه که خشونت تبدیل شد.

قانونگذاران همچنین پیشرفته در این سال:

– انرژی های تجدید پذیر اندازه گیری خواهد شد که به احتمال زیاد افزایش نرخ برق, اما, محیط زیست می گویند خود را با دولت در میان سبزترین در کشور

                                                                                                                                                                                                                       

– جامع ضد قوانین تبعیض

– صورتحساب که سقط جنین-حقوق طرفداران می گویند را ویرجینیا یک œsafe پناهگاه’� برای زنان در کشور همسایه محافظه کار متحده

– قطعنامه به ویرجینیا بحرانی 38 دولت به تصویب اصلاحیه حقوق برابر یک پیروزی بزرگ برای زنان-طرفداران حقوق

– یک لغو یک ارائه که نیاز به رای دهندگان برای نشان دادن ID خود را قبل از پای صندوق رای.

قوه مقننه به رهبری زن اول مجلس و با کمترین تعداد از آفریقایی-آمریکایی ها در موقعیت های رهبری در دولت 400 سال تاریخ تنظیم شده است به تصویب نهایی به ترین قطعه از برجسته قانون پیش از مارس 7 adjournment.

بالاترین-پروفایل مبارزه شده است در دموکرات’ فشار برای سلاح قوانین از جمله چک های پس زمینه جهانی و ممنوعیت فروش سلاح حمله پس از سال گذشته تیراندازی مرگبار در یک مجتمع دولتی در ساحل ویرجینیا. بسیاری از دموکرات ها مبارزه کرد و در این موضوع در سال 2019 و تفنگ-گروه کنترل به شدت بودجه نامزدها.

                                                                                                                                                                                                                       

لیبریا رالف نرتهم تفنگ-اقدامات کنترلی به تصویب مجلس اما بیشتر محافظه کار مجلس سنا را مسدود کرده است برخی از اقدامات از جمله ممنوعیت حمله سلاح.

با وجود تا حد زیادی محافظه کار تاریخ دموکرات ها را در حال حاضر رد پا در ویرجینیا برای سال. این تنها دولت در جنوب به انتخاب هیلاری کلینتون در سال 2016 و دموکرات ها ساخته شده اند قابل ملاحظه سود در انتخابات مجلس. جدید ترین آبی تغییر سوخت شده است در بخش بزرگی توسط دولت در حال رشد حومه به خصوص در شمال ویرجینیا که در آن رای دهندگان به احتمال زیاد مهاجران, کالج تحصیل و لیبرال.

‘œThe شمال شرقی کلانشهر دارای نوعی از مهاجرت به ویرجینیا گفت:” ویلیام فری, یک متخصص در موسسه بروکینگز.

او گفت: ویرجینیا در “œvanguard’� از روندهای جمعیتی در دیگر ایالت های جنوبی از جمله کارولینای شمالی و گرجستان که تقریبا منتخب این کشور برای اولین بار, سیاه, زن فرماندار در سال 2018 است.

اما رهبران جمهوری خواه می گویند دموکرات ها در حال کشش فراتر از آنچه که جریان اصلی ویرجینیا رای دهندگان پشتیبانی می کند.

‘œThe بودن سیاست های تصویب شده در حال حاضر در حال رفتن به یک بیداری بی ادب به اکثریت ویرجینیایی حتی کسانی که رای دادند برای دموکرات ها در سال گذشته به عنوان آنها همچنان به شیب به جیب خود را بیشتر و بیشتر به پرداخت هزینه برای این کار دستور کار’� خانه رهبر جمهوریخواهان تاد گیلبرت گفت.

محافظه کار مخالفت بسیاری از تغییرات در ویرجینیا به خصوص در تفنگ اقدامات رسیده است گذشته دولت ارائه کرد. هزاران اسلحه-فعالان حقوق از سراسر کشور آب گرفتگی در پایتخت و مناطق اطراف آن در تظاهرات ماه گذشته برخی از پوشیدن دنده تاکتیکی و نظامی تفنگ. در غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت و آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور را تشویق Virginia شهرستان ناراضی با دولت جدید جهت به خصوص در قوانین اسلحه به ترک دولت است.

گروه های کسب و کار نیز اضافه شده صدای خود را به مخالفت با زنگ هشدار بیش از زايمان پسند اقدامات دموکرات ها به تصویب رسید. تنها تعداد انگشت شماری از لیبرال ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک و مریلند را به تصویب قوانین است که در نهایت مجموعه 15 دلار در ساعت حداقل دستمزد.

‘œIt خوب نیست شرکت در, در تمام,’� گفت: Brett Vassey رئیس جمهور از ویرجینیا انجمن تولید کنندگان.

در عین حال مترقی دموکرات ها می گویند اتاق انجام نشده به اندازه کافی در مورد مسائل مختلف. قانونگذاران باید رد یک پیشنهاد برای لغو دولت راست-به-کار قانون است که میله های اجباری عضویت در اتحادیه و همچنین تعدادی از عدالت کیفری اصلاحات لوایح از جمله اقدامات برای پایان دادن به انفرادی یافتم آزادی مشروط, و آن را آسان تر برای پاک کردن سوابق کیفری برای بزه و خشونت پرهیزی در محکومیت جنایت.

‘œSome مردم در حال رفتن به رفتن به خانه و و لاف زدن در مورد چه مقدار انجام شد و برخی از مردم در حال رفتن به رفتن به خانه و می گویند نگاه آنچه که باقی مانده بود روی میز و ما باید به مبارزه برای بیشتر گفت:” دل. لی کارتر دموکرات سوسیالیستی است. ‘œI هستم در دومی اردوگاه.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im