ویروس جدید به ارمغان می آورد سفر محدودیت مستندات و تعطیلی

بارسلونا, اسپانیا — جدید محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی چندمین بار در سراسر اروپا و فراتر از آن روز شنبه به عنوان زندگی روزمره به طور فزاینده زمین به توقف در میان تلاش برای نگه داشتن مردم از هم جدا و آهسته گسترش جدید کروناویروس. آمریکایی ها در بازگشت به خانه با آن مواجه هرج و مرج در فرودگاه ها به عنوان ضعف مرز عوامل سعی کردم به روی صفحه نمایش از بیمار.

اسپانیا از خواب بیدار شد به اولین روز از سراسر کشور شده است. در فیلیپین, سربازان و پلیس مهر و موم کردن پرجمعیت پایتخت مانیل از بسیاری از مسافران داخلی ، snarling ترافیک برای چک کردن مسافران برای تب. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن جنبش مردم در سراسر کشور در مدت کوتاهی پس از این کشور تیرول استان به دنبال ایتالیا و اسپانیا در محرومیت ساکنان از ترک خانه های خود را جز برای کارهای ضروری و یا کار می کنند.

                                                                                                                                                                                                                       

با عفونت های جدید رو به کاهش و در آسیا و اروپا تبدیل شده اصلی خط مقدم مبارزه با COVID-19. این ویروس نیز آلوده کرده است 156,000 نفر کشته و بیش از 5,800 اما تقریبا 74,000 مردم در حال حاضر از بهبود آن است.

مردم باید بیرون بروید ‘œonly به تنهایی و یا با افرادی که زندگی می کنند در آپارتمان خود گفت:” Kurz که کشور دارای 800 عفونت.

در سراسر اقیانوس کسانی که نظرات تکرار شد امریکا یکی از برترین کارشناسان بیماری های عفونی.

‘œI فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام” دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: ان بی سی ‘�دیدار با مطبوعات است.”

مسافران تکاپوی بازگشت به آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل گسترده منع مردم از ورود از اروپا مواجه ساعت-انتظار طولانی مورد نیاز برای پزشکی نمایش. ویدئوها و عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد که بسته بندی شده سالن ها و خطوط پیچ در پیچ.

                                                                                                                                                                                                                       

جمعیت وادار فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به صدای جیر جیر با عصبانیت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس و خواستار آن است که آنها اقدام به نشانی جمعیت.

‘œThis غیر قابل قبول است معکوس و دقیقا مخالف آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از #COVID19,” ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth توییتی.

ایالات متحده دیده می شود 60 کشته و بیش از 2100 عفونت. در سخت ضربه امور خارجه واشنگتن, مقامات گفت: بیماری فشار عرضه دنده محافظ در دسترس ارائه دهندگان خدمات پزشکی با وجود محموله از دولت فدرال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس جدید خود را پزشک گفت.

ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی با بیش از 21,000 عفونت و 1400 مرگ و میر ratcheted آن تقریبا هفته ای مستند حتی سخت تر. وزارت حمل و نقل ممنوع مسافران از کشتی به جزیره ساردینیا و ممنوع شبانه سفرهای قطار – که بسیاری از در شمالی مصرف شده بود برای رسیدن به خانه و خانواده در جنوب. غرق بیمارستان تلاش برای مقابله با این بیمار است.

‘œIt یک موج. این یک سونامی’� دکتر گفت: Roberto Rona مسئول مراقبت های ویژه در مونتزا بیمارستان.

اسپانیا پیوست ایتالیا در مستند پس از آنکه دولت اعلام کرد یک هفته دو حالت اضطراری.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œFrom در حال حاضر ما وارد یک مرحله جدید’� نخست وزیر پدرو Sánchez که همسر دارای آزمایش مثبت برای ویروس. ‘œWe نمی دریغ در انجام آنچه ما نیاز داریم باید به ضرب و شتم ویروس. ما در حال قرار دادن بهداشت و درمان ، �

در بارسلونا افرادی که جرأت را در خیابان های آرام برای خرید نان در یک نانوایی تشکیل صف های طولانی با یک متر (حدود سه فوت) بين هر فرد برای کاهش خطر سرایت. پلیس گشت پارک و گفت: افرادی که نمی شد در نظر گرفتن سگ خود را در یک پیاده روی سریع به خانه بروم.

وضعیت اضطراری ‘œis لازم برای متحد کردن تلاش های ما بنابراین ما می توانیم همه در همان جهت,’� بارسلونا شهردار ادا Colau گفت. ‘œIf ما نشان می دهد همبستگی و فکر می کنم در مورد یکی دیگر از ما می توانید از طریق این.’�

ترکیه, در ضمن کنار گذاشته قرنطینه تخت برای بیش از 10000 نفر از بازگشت از زیارت به اسلام مقدس در عربستان سعودی است.

در چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر کسانی که پس از رسیدن در خارج از کشور پرواز بودند روت به تبدیل مرکز نمایشگاه اولیه برای چک قبل از اینکه رفت به خانه های خود و یا دیگر مکان قرنطینه.

چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و اسپانیا جهان ترین عفونت. برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

حتی به عنوان زندگی اجتماعی تا حد زیادی متوقف – پایتخت آلمان برلین بسته شد, کافه سینما و امکانات دیگر در شنبه شب – برخی از تلاش در نگه داشتن زندگی عمومی همچنان ادامه داشت.

فرانسه که 4,500 عفونت و 91 و میر رفتم جلو یکشنبه با سراسر کشور انتخابات برای انتخاب شهرداران و سایر رهبران محلی با وجود سرکوب تجمعات. دولت فرانسه دستور داد بی سابقه اقدامات بهداشتی در مراکز رای دهی. سازمان تا به حال به نگه داشتن یک 1 متر (سه پا) شکاف بین مردم در خطوط و ارائه صابون و یا عصاره آبی-الکلی ژل ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای رای گیری ماشین آلات. رای دهندگان گفته شد را به خود قلم.

ایالت بایرن در کشور همسایه آلمان که تا به حال گزارش شده نزدیک به 3,800 موارد و هشت مرگ و میر در سراسر کشور نیز جلوتر رفت با انتخابات شهرداری ها. مقامات محلی گفت: بیشتر مردم ظ پستی برگه های رای از پنج سال قبل و انتخابات کارگران عینک محافظ و دستکش.

در واتیکان پاپ فرانسیس, برای دومین روز شنبه تحویل داده خود را ظهر امروز در سخنان و صحبت برکت از داخل پاپ کتابخانه به جای از یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر. وی با تمجید از مردم که ممکن است خطر سرایت به کمک به فقرا و بی خانمان.

اما واتیکان بعد گفت که همه هفته دفاع مقدس مراسم برگزار خواهد شد بدون ‘œphysical حضور مؤمنان.” در آن گفت: تا آوریل 12, زمانی که یکشنبه عید پاک را جشن گرفتند در این سال تمام به طور کلی مخاطبان در روز چهارشنبه و همچنین فرانسیس هفتگی جمعه نماز ظهر را جاری می شود توسط واتیکان.

در میان محبوب هفته دفاع مقدس مراسم که جمعه خوب در راه صلیب torchlit صفوف در رم کولوسئوم. هفته دفاع مقدس مراسم معمولا در قرعه کشی ده ها هزار نفر از مردم به رم اما با ایتالیا بودن کانون COVID-19 شیوع گردشگری در این کشور از بین رفت.

بریتانیا که گرفته شده یک رویکرد متفاوت نیست و در عین حال محدود به فعالیت های روزمره گفت که قصد دارد به مجموعه ای از اورژانس قدرت این هفته از جمله به طور بالقوه نیاز به مردم بیش از 70 به خود منزوی تا چهار ماه و ممنوعیت تجمع جرم.

‘œWe خواهد انجام کار درست در زمان مناسب’� وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت. ‘œWe منتشر خواهد شد این لایحه در هفته آینده.”

در خاورمیانه مسلمان مقامات اعلام کرد که بیت المقدس مسجد الاقصی, اسلام, را, سوم, مقدس, سایت خواهد بود بسته به طور نامحدود به دلیل نگرانی در مورد شیوع, با نماز, در ادامه به دستگیری وسیع گردشگاه خارج است.

دالیا Samhouri منطقه ای رسمی با سازمان بهداشت جهانی گفت: ایران و مصر دو از پرجمعیت ترین کشورها در خاورمیانه شد و به احتمال زیاد گزارش دهی موارد به دلیل آلوده مردم هنوز هم می تواند نشان می دهد هیچ نشانه قابل رویت. ایران می گوید این 12,729 ویروس موارد و 611, مرگ و میر, در حالی که مصر گزارش کرده است 110 موارد از جمله مرگ و میر.

‘œWe به راحتی می توانید می گویند که در حال حاضر ارقام کوچک شماری از ارقام واقعی,’� او گفت:.

و فقط در سراسر رودخانه هادسون از شهر نیویورک و نیوجرسی شهر هابوکن که دارای یک خیابان اصلی به انتظارنشسته بودند با کافه ها و رستوران ها تصمیم به اعمال 10 p. m.-5 صبح منع رفت و آمد در ساکنان در میان شیوع ویروس.

___

Geir Moulson گزارش از برلین. فرانسیس D’Emilio در رم, Iain سالیوان در مادرید سیلوی Corbet در پاریس Yanan وانگ در پکن اندرو تیلور در واشنگتن و جیم گومز در مانیل کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im