ویروس می بندد سایت در سراسر جهان; سهام و قیمت نفت نزول

بانکوک — بزرگترین اقتصادهای تحویل بیشتر نگران کننده نشانه دوشنبه اضطراب بیش از شیوع ویروس فرستاده سهام و قیمت نفت غوطه وری و بسته سایت های از کلیسای سیستین به عربستان سعودی مدارس.

سهام در آسیا و خاورمیانه و آمریکا آتی بودند به شدت پایین گزارش سلامت اقتصاد ژاپن و چین هم زده بیشتر خبري و رکود بود که احساس توسط مردم در سراسر جهان است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œOur کسب و کار است که یک پنجم از آنچه در آن بود قبل از,’� گفت: Cheng شنگ که کمک می کند تا اجرای مواد غذایی پایه در پکن است که مبادرت به فروش سوسیس و کالباس و رشته فرنگی. ‘œThere را بسیار کمتر ترافیک پا. هیچ مردم وجود دارد.’�

به عنوان تضعیف اقتصاد سرزنش شد حداقل در بخشی از این ویروس است که آلوده بیش از 110,000 مردم موارد گزارش شده در بیش از نیمی از کشورهای جهان و فلش امتیاز شد فوران در سراسر جهان است.

در ایالات متحده, که در آن بیش از 500 عفونت گزارش شده چشم ثابت شد در کشتی های کروز در طرف مقابل از این کشور که در خلیج نگه داشته بیش از ترس از تهدیدات ویروس.

مسافران پیاده ریگال شاهزاده اوایل روز دوشنبه پس از آن دریافت, ترخیص کالا از گمرک به حوض در فلوریدا. آزمون دو خدمه چشم که ممکن است حامل ویروس برگشتم منفی است.

                                                                                                                                                                                                                       

بزرگ شاهزاده خانم عین حال انتظار می رود برای بارانداز در کالیفرنیا با 21 نفر که تست مثبت برای coronavirus در هیئت مدیره. مسافران قرار می گیرد تحت قرنطينه.

در عربستان سعودی, کاهش قیمت نفت منجر به تند قطره در ریاض را در بورس. کشور قطع هوایی و دریایی سفر به و از, بحرین, مصر, عراق, ایتالیا, کویت, لبنان, کره جنوبی, سوریه و امارات متحده عربی پس از زودتر بسته کردن مرزهای زمینی خود.

همه عربستان سعودی مدارس و دانشگاه ها بود بسته آغاز و تا روز دوشنبه.

در ایتالیا دولت یک صفحه از چین راهکار صدور یک قرنطینه به منظور تلاش برای قفل کردن 16 میلیون نفر در سراسر نوار شمالی کشور. ایتالیا مالی hub میلان و محبوب خود توریستی شهر ونیز در میان اماکن تحت نظم در سراسر کشور, موزه ها و سایت های باستان شناسی بسته شد, مراسم لغو شد و رستوران ها گفته شد برای حفظ مشتریان متر (3.3 فوت) از هم جدا. این کشور دارای شمارش 7,375 موارد COVID-19.

چین گزارش 40 مورد جدید از این ویروس در دوشنبه خود کمترین تعداد از ژان. 20. بیش از سه چهارم از این کشور زنده ماندن ویروس در بیماران منتشر شده است, با توجه به آمار دولت.

                                                                                                                                                                                                                       

کره جنوبی گزارش 69 بیشتر موارد دوشنبه آوردن مجموع آن به 7,382.

___

کمک به این گزارش بودند کن Moritsugu در پکن; Tong-Kim hyung در سئول کره جنوبی; و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de