پکن-چین روز جمعه گزارش داد یکی دیگر از افزایش شدید در تعداد افراد آلوده به یک ویروس جدید به عنوان مرگ و میر نزدیک 1,400.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 121 بیشتر مردم مرده بود و وجود داشت 5,090 جدید تایید موارد است.

                                                                                                                                                                                                                       

تعداد موارد گزارش شده است افزایش بیشتر سرعت پس از سخت ترین ضربه استان تغییر روش خود را از شمارش آنها پنج شنبه. در حال حاضر وجود دارد 63,851 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین است که 1,380 فوت کرده اند.

هوبئی استان در حال حاضر از جمله موارد بر اساس تشخيص پزشک معالج و قبل از آنها تایید شده است توسط تست های آزمایشگاهی. از 5,090 جدید موارد 3,095 کاهش یافت و به آن دسته.

شتاب در تعدادی از موارد لزوما نشان دهنده یک افزایش ناگهانی در عفونت های جدید از این ویروس است که باعث COVID-19 تا آنجا که یک تجدید نظر در روش.

چین کمیسیون بهداشت گفته است که این تغییر با هدف شناسایی موارد مشکوک که در آن بیمار پنومونی به طوری که آنها می تواند به درمان سریع تر و کاهش احتمال بیشتر بیماری های جدی و یا مرگ. آن را نیز دیده می شود به عنوان بازتابی از یک هرج و مرج له از مردم به دنبال درمان و مبارزه برای نگه دارید تا با تعداد نمونه تست نشده.

‘œClearly در ووهان سلامت سیستم تحت فشار شدید و به این ترتیب اولویت اول به بیمار,’� گفت: علامت Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su