ALLISON PARK, Pa. – او باد بالا می اندازد و هسته سیب, هدف برای جنگل جایی که او امیدوار است یک درخت رشد خواهد کرد. او overshoots علامت خود را. آن پرش در سراسر تپه بعدی-درب حیاط همسایه. ‘œI شما می توانید آن را,’� او می گوید. اما در این روز از انزوا و فاصله است که یک گزاره خطرناک.

تقریبا مخفیانه او scurries در سراسر اموال خط. او را پیدا کند آن را. من به او بگویید که او باید ایمیل همسایه.

                                                                                                                                                                                                                       

برای ایمیل خود او انتخاب موضوع ‘œApple موضوع است.’� او می نویسد: ‘�در این زمان بحران قابل فهم است که شما نمی خواهید به لمس یک بزاق-پوشش میوه. بنابراین اگر/وقتی که شما در پیدا کردن هسته سیب, اگر شما می خواهم اجازه دهید من می دانم, من می خواهم آن را به عقب.’�

او 13. نام او وایات. او پسر من. دیگر از خانواده او آمده است نه در عرض 20 متری از هر کسی که او می داند که برای نزدیک به دو ماه.

___

پدر من یک طبیعت. خیلی بیشتر متاسفانه از من تا کنون بوده است. او کاشته شده در خانواده ما اموال او را به اواسط 80s زمانی که زانو های خود را دیگر نمی تواند آن را.

وقتی که من کوچک بود, او به من در زمان در اطراف زمین است که من و همسرم در حال حاضر خود با اشاره به درختان و شناسایی آنها همانطور که ما راه می رفت از طریق حیاط خلوت جنگل را به عجله نهر و برگشت.

                                                                                                                                                                                                                       

او می خواهم دست من ساسافراس برگ ها به جویدن و توت وحشی بوته به انتخاب از. امروز در اموال به ارث رسیده از پدر و مادرم یک درخت جینکو – مورد علاقه خود را – بافندگی بیش از به جبهه رفتن.

پس از مرگ او من باز یکی از کتاب های مرجع, ‘œThe کتاب از درختان است.� جمع با دقت به صفحات مناسب بودند و برگ های خشک از جنگل خود را گشت و گذار.

در کنار او ما از یک خط طولانی از کشتکار – اوهایو کشاورزان نیویورک کشاورزان یانکی کشاورزان است. خواهر من به دنبال رد پای خود را به یک مد تبدیل شدن به یک زیست شناس مولکولی و پس از یک پایان نامه با عنوان ‘œDwarf گیاهان تولید شده از درمان دانه.’�

نه من. من یک چمن و باغ ، نزدیک ترین من تا کنون آمده به کاشت چیزی بود که من به خاک سپرده خمره کیمچی در حیاط پشت در سال 1981 به امید آن خواهد تخمیر. که گذشته ما شاهد آن است.

                                                                                                                                                                                                                       

___

هسته سیب های مربوط به ایمیل وارد شده از درب بعدی.

‘œI مشکوک آهو را پیدا خواهد کرد و خوردن آن قبل از آن را پیدا کنم. اگر من در سراسر آن من به شما اجازه می دانم.’�

و: ‘œIf شما می خواهید یک درخت سیب به رشد من پیشنهاد حفر یک سوراخ کوچک (2″ عمیق) برای هر هسته و پوشش آن را با خاک. این خوب است زمان از سال به گیاه است.’�

پسر من بی درنگ می خورد دیگر اپل. سپس او درخواست یک بیل. او دارت, خارج, کرد, میدارد یک نقطه. او حفر یک سوراخ کوچک. او می آید در. بخشی از او به نظر می رسد 70. بخشی از او به نظر می رسد 7. ‘œDad می خواهید برای دیدن من رها هسته سیب به سوراخ؟’�

ما با خستگی راه رفتن در سراسر آغشته به چمن. سکوت من سرزنش خودم برای اینکه بهتر است در این مسائل. من نگاه بیش از شانه من در سمت جنوب خانه در نوار باریک که پدرم در آن رشد نخود در 1980s و از دست خود را حلقه عروسی که اقدام به کشت گشنیز در 1990s. خود را سبز پلاستیک چرخ دستی است که هنوز هم وجود دارد. من هرگز آن را نقل مکان کرد.

این درخت ساسافراس درگذشت طول ریگان دوره اول. توت بوته ها ناپدید شد در حالی که من در کالج بود. نهر است که هنوز هم در حال حاضر وجود دارد معمولا خشک است.

اما در حال حاضر ما یک هسته سیب در زمین است. در حال حاضر ما صبر کنید. در حال حاضر در این فصل از رکود است رشد به تامل.

من خودم به آینده را دهه ها از در حال حاضر. راه رفتن به آرامی در سراسر بهتر نگهداری چمن. رسیدن به بالا. چیدن یک سیب است. در نظر گرفتن یک نیش می زنند. گفت: به یک مرد در حال حاضر بلندتر از من: “œHey وایات. به یاد داشته باشید virus’�

___

‘œ ویروس خاطرات,’� ویژگی های گاه به گاه ویترین coronavirus حماسه از طریق چشم از آسوشیتد پرس روزنامه نگاران در سراسر جهان است. دنبال تد آنتونی AP مدیر از نوآوری های دیجیتال در توییتر در http://twitter.com/anthonyted

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de