ویروس ترس سوخت سنبله در خرید و فروش اسلحه و مهمات

بویزی آیداهو — بزرگترین فروشگاه تفنگ در مترو آتلانتا و تا به حال که خطوط شش و هشت نفر ، تنها تفنگ فروشگاه در لس آنجلس به حال خط که کشیده پایین بلوک. و حداقل یک فروشگاه در آیداهو قرار دادن محدودیت در خرید و فروش پس از آن قفسه های نزدیک به پاک کردن.

فقط به فروشگاه های مواد غذایی شده اند موردنیاز توسط آمریکایی ها دست پاچه با coronavirus اسلحه و مهمات را آغاز پرواز کردن قفسه. خرده فروشان می گویند خرید دیوانگی است که سوخت مصرف کنندگان که نگران هستند که مردم در حال تبدیل شدن پس از جان گذشته و غیر قابل پیش بینی آنها نیاز به اطمینان حاصل شود آنها می توانند از خود محافظت کنند.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt شده است مجنون,’� گفت جی والاس که صاحب ماجراجویی در خارج از منزل در Smyrna, گرجستان, و اضافه کرد که مهمات خود را فروش تا بیش از پنج برابر معمول اعداد. ‘œThis مانند یک Rod Serling ‘گرگ و میش منطقه’ قسمت.”

فروش مشخصی در یک ماده از روز صنعت و کارشناسان می گویند. برخی از خرید های ساخته شده توسط مردم خرید خود را برای اولین بار اسلحه گرم. دیگران موجود صاحبان اسلحه اضافه کردن به مجموعه خود را و یا جوراب زنانه ساقه بلند در مهمات پس از دیدن فروشگاه های مواد غذایی تهی مدارس بسته و حوادث بزرگ لغو شد از جمله انجمن ملی تفنگ نشست سالانه.

همچنین به طور بالقوه رانندگی فروش نگرانی هایی است که مقامات منتخب ممکن است سعی کنید برای محدود کردن دسترسی به سلاح گرم. یک شهردار در ایالت ایلینوی به تازگی یک فرمان اجرایی را امضا را که به او حق ممنوعیت فروش اسلحه یا مهمات آیا به عنوان شهردار نیواورلئان.

داده های خاص به اندازه فروش سنبله در دسترس نخواهد بود تا در ماه آینده. اما در حال حاضر این سال چک های پس زمینه هستند تا بطور قابل توجهی بیش از سال گذشته است. با توجه به داده ها از اف بی آی بیش از 5.5 میلیون چک های پس زمینه انجام شد در ژانویه و فوریه ترکیب شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

فروش تفنگ به طور کلی افزایش در سال انتخابات به عنوان آنها در سال 2016. اما این گذشته ژانویه و فوریه پیشی اند 2016 حدود 350,000.

بتسی ترل یک زن 61 ساله ساکن دکتور گرجستان گفت که او فکر برای سال در مورد خرید یک تفنگ دستی و تصمیم گرفت تا در نهایت یکی پس از دیدن هرج و مرج در محلی Costco با صف های طولانی و مردم انباشت کالا.

او احساس می کند در منطقه مترو آتلانتا در حال حاضر بسیاری از جرم و جنایت. او نگران است که اگر اقتصاد مخازن جرم و جنایت خواهد شد و حتی بیشتر افزایش یابد.

‘œI بود شروع به دیدن مردم اقدام عجیب. که کمی دلسردکننده’� او گفت:. ‘œI احساس وجود پتانسیل تحول سیاسی. … این ترسناک است. آن را فقط در حال حاضر من احساس این نیاز شدید به بازوی خودم را برای محافظت از خودم.”

پس از گذراندن چند هفته گذشته از جوراب زنانه ساقه بلند, غذا, قهوه, آب و پزشکی برای یکی از گربه ها, او تصمیم گرفت از آن زمان به عمل می کنند.

او رفت و به cabela’s و شوکه شده بود که خطوط دو و سه ، بسیاری از اسلحه بودند خارج از بورس و همچنین برخی از مهمات اما او قادر به انتخاب کنید تا یک Glock 42 handgun.

‘œIf آن نشسته در nightstand اگر من هرگز آن را لمس کنید من خوشحال هستم که در مورد’� او گفت:.

این بود که تصمیم او را تا حدودی شگفت زده کرد او در زمان. او تا به بسیاری از دوستان که در مخالفت با سلاح گرم و نخواهد بود تبلیغات خود را خرید در Facebook. ‘œI هستم توفنده یک خط من فکر کردم من می خواهم هرگز سقوط.’�

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از اسلحه را نشان می دهد لغو شده است اما خرید و فروش آنلاین و حضوری خرید و فروش در فدرال مجوز نمایندگی ظاهر می شود. Ammo.com به گزارش میزان فروش نزدیک به 70 درصد از Feb. 23 تا 4 مارس بیش قبلی 11 روز.

در ورزشکاران انبار در نصف النهار آیداهو برخی از قفسه های برگزاری مهمات تفنگ دستی شد و تقریبا از بین برود. فروشگاه ارسال شده نشانه های مشتریان گفتن که فروش محدود شد به بیش از دو اسلحه در هر فرد در هر روز و بیش از یک AR – یا AK-پلت فرم تفنگ هر روز. همچنین محدودیت های قرار داده شده در مهمات.

به تازگی به عنوان جمعه Retting اسلحه در کالور سیتی ، کالیفرنیا ارسال شده در Facebook صفحه است که آن را تا به حال مقدار زیادی از اسلحه و یک منبع مناسبی از مهمات. اما در تعطیلات آخر هفته عکس نشان داد خطوط گسترش آن درها و پایین بلوک. فروشگاه در آن نوشته شده Facebook صفحه ای که کارکنان بیش از حد شلوغ بود برای پاسخ به تلفن و یا ادامه برگزاری ایمنی اسلحه صدور گواهینامه کلاس.

اد ترنر که صاحب اد امنیت عمومی در استوک بریج گرجستان گفت: مغازه اش نمی شد از دیدن مردم ‘œflailing سلاح های خود را فریاد آن را پایان جهان,’� اما فروش شد تا پنج برابر معمول حجم. ‘œWorst روز بازار سهام از سال 1987 و قفسه بکن ظاهرا کردم توجه همه را,’� او گفت:.

در 27 سال او را در کسب و کار, او گفت:, ‘œI هرگز آن را دیده بود. … این خود حفظ است. این هراس است. این است که ” من نمی قادر خواهد بود برای محافظت از خانواده از انبوهی و مرده راه رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de