Coronavirus اپیدمی شکسته است دیگر غم انگیز رکورد با بیماری مرگبار قتل 242 نفر در چین در یک روز.

مقامات در هوبئی که در آن coronavirus آغاز شده در ماه دسامبر امروز اعلام کرد بیش از 200 نفر کشته شده بود از این بیماری است.

به 242 مرگ و میر ناشی از هوبئی بیش از دو روز گذشته اعلام و در مجموع مرگ و میر از این چینی منطقه به بیش از 1300. رکورد قبلی در افزایش تلفات شد 103 بر فوریه 10.

بیشتر 14,840 موارد بوده است شناسایی شده در هوبئی این کانون شیوع مصرف کل در استان به 48,206.

این کمیسیون گفت که آن را آغاز کرده بود از جمله موارد تشخیص داده شده را از طریق جدید روش های بالینی از روز شنبه.

مرتبط با: هشدار برای استرالیایی ها به عنوان coronavirus بازدید بالی

مرتبط با: اخلال در فیلم نشان می دهد مشکوک coronavirus قربانیان بودن گرد و قرنطینه

Residents wear protective clothes and mask as they line up to pay in the supermarket in Wuhan. Picture: Stringer/Getty Images
media_cameraساکنان پوشیدن لباس های محافظ و ماسک به عنوان خط آنها را به پرداخت در سوپر مارکت در ووهان. تصویر: Stringer/گتی ایماژ

گریم جدید شمارش یک روز پس از چین گزارش شده بود که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد در دو هفته تقویت پیش بینی پکن ارشد پزشکی مشاور برای شیوع بیماری وجود دارد به پایان ماه آوریل است.

اما 2015 جدید تایید موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین روز چهارشنبه به مراتب بیشتر 14,840 مورد جدید گزارش شده در هوبئی به تنهایی در روز پنج شنبه زمانی که مقامات ولایتی گفت: آنها تا به حال اتخاذ یک روش جدید برای شمارش عفونت.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه این روش جدید تحت تاثیر نتایج نه چرا مرگ و میر افزایش یافت بنابراین به شدت.

بازارهای سهام آسیا wobbled و امن پناهگاه های از ین ژاپن و طلا و اوراق قرضه افزایش یافت و پس از هوبئی اعداد گزارش شده است.

نتایج حاصل از آزمایشات تست ترکیبی از داروهای ضد ویروسی استفاده می شود برای درمان HIV در برابر کروناویروس جدید به دلیل در هفته اما کارشناسان می گویند واکسن هنوز هم می تواند ماه به دور است.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد هر گونه آشکار رکود در گسترش این اپیدمی باید با “احتیاط”.

“این بیماری هنوز هم می تواند در هر جهت” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

WHO chief Tedros Adhanom Ghebreyesus fears coronavirus could go in ‘any direction’. Picture: Fabrice Coffrini/AFP
media_cameraکه رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus ترس coronavirus می تواند در هر جهت’. تصویر: فابریس Coffrini/AFP

یکی دیگر از کارشناسان گفت که در حالی که coronavirus ممکن است اوج در چین این مورد نیست در جاهای دیگر.

“آن گسترش یافته است به جاهای دیگر که در آن آغاز شیوع” دیل فیشر رئیس شیوع جهانی هشدار و پاسخ شبکه با هماهنگی که در مصاحبه ای گفت: در سنگاپور است.

“در سنگاپور ما در آغاز راه است.”

سنگاپور 50 نفر از جمله یکی که در آن بزرگترین بانک DBS در روز چهارشنبه که باعث تخلیه در دفتر مرکزی.

صدها نفر از عفونت گزارش شده در بیش از دو دوجین دیگر کشورها و سرزمین های, اما تنها دو نفر فوت کرده اند از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین.

Tedros گفت که رهبری پیشرفت تیم است که سفر به چین این هفته تا به حال ساخته شده است پیشرفت های خوبی در ترکیب و دامنه کار خود را.

سر که اورژانس برنامه های دکتر مایک رایان گفت که خیلی زود “برای پیش بینی, شروع, میانه و یا پایان دادن به این بیماری همه گیر”.

A Chinese boy covered in a plastic bag for protection in Beijing. Picture: Kevin Frayer/Getty Images
media_cameraیک پسر چینی تحت پوشش در یک کیسه پلاستیکی برای حفاظت در پکن. تصویر: Kevin Frayer/گتی ایماژ

بزرگترین خوشه ای از موارد خارج از چین است که بر روی یک کشتی کروز قرنطینه کردن, ژاپنی, بندر یوکوهاما با 175 مورد 3,700 مردم در هیئت مدیره داشتن تست مثبت است.

کشتی اپراتور کارناوال پارسیان است که در میان شرکت های خارجی در نظر گرفتن آمار از شیوع بسیاری از پروازها به حالت تعلیق و کسب و کار مختل شود.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: او با توجه به گسترش ممنوعیت سفر جلوگیری از چین بازدید کنندگان و دانش آموزان از ورود به استرالیا.

“ممنوعیت گسترش این آخر هفته و ما خواهد بود با در نظر گرفتن این مسائل در بهترین توصیه های پزشکی” از ساعت گفت: امروز پیش از نشست کمیته امنیت ملی.

این ویروس در بالای این تابستان bushfires و طولانی مدت خشکسالی است که با داشتن بزرگ تاثیر مالی در اقتصاد است.

انشعابات هستند به خصوص برای استرالیا دانشگاه بخش است که 68,000 چینی دانشجویان خارجی قفل شده است به دلیل ممنوعیت سفر.

A Chinese couple wear protective masks in a nearly empty and shuttered commercial street in Beijing. Picture: Kevin Frayer/Getty Images
media_cameraیک زن و شوهر چینی پوشیدن ماسک محافظ در تقریبا خالی و توقیف خیابان تجاری در پکن. تصویر: Kevin Frayer/گتی ایماژ

“زمان برای استرالیا منحصر به فرد است به عنوان مخالف به آمریکا یا کانادا چون البته ما در شروع ما (آموزش و پرورش) سال پس از این زمان است که احتمالا بدترین نتیجه ممکن” گروه هشت دانشگاه های اجرایی ویکی تامسون گفت: ABC radio.

بانک ملی استرالیا اقتصاددان ارشد آلن اوستر می گوید هیچ کس نمی داند چگونه این ویروس خواهد داشت.

“اگر به شما می گویند آن است که رفتن را به پایان برساند در یک ماه یا بیشتر و سپس شما امیدوارم کوتاه قشنگ تاثیر قابل توجهی,” او گفت:.

در صورتی که ثابت می کند این مورد احتمالا وجود خواهد داشت یک ضربه کوچک به رشد در چهارم مارس این سال است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک رکود” گفت: اگر چه رشد هنوز نیم درصد ضعیف تر در طول سال از قبل امیدوار بود.

“دولت می تواند آتش تا سیاست های مالی من نمی دانم که آیا آن خواهد شد و در برخی از مراحل به بانک مرکزی احتمالا باید برای کمک به یک کمی به عنوان به خوبی.”

سایه خزانه دار جیم چالمرز گفت: کار را به جلو تعدادی از پیشنهادات برای بلند کردن رشد قبل از bushfires و ویروس در زمان نگه دارید — از جمله زیرساخت هزینه های مشوق برای سرمایه گذاری کسب و کار و افزایش به Newstart.

“از آن شده است بسیار ناامید کننده است که دولت نه تنها برداشت نمی شود و اجرا با هر یک از این ایده ها را نداشته اند هر گونه ایده و یا طرح خود را” دکتر چالمرز گفت: ABC radio.

در اصل منتشر شده به عنوان عفونت ویروس به طور ناگهانی منفجر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im