ویروس کشته شدن عضو شورای مشاوره در ایران

تهران-تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس جدید ایران در دوشنبه برگزار شد آنلاین-تنها جلسه آن توسط وزارت امور خارجه بریتانیا شروع به تخلیه غیر ضروری کارکنان و خانواده ها از این کشور است که بیشترین مرگ و میر از این ویروس در خارج از چین است.

ایران گزارش کرده است 978 موارد تایید شده از ویروس جدید با 54 و میر ناشی از این بیماری باعث به نام COVID-19. در سراسر گسترده تر از ایران وجود دارد بیش از 1,150 موارد جدید coronavirus اکثریت که مربوط به ایران است.

                                                                                                                                                                                                                       

کارشناسان نگرانی در ایران, درصد از مرگ و میر به عفونت حدود 5.5 درصد است که بسیار بالاتر از کشورهای دیگر نشان می دهد تعداد زیادی از عفونت ها در ایران ممکن است بسیار بالاتر از ارقام فعلی نشان می دهد.

سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی باز آنلاین کنفرانس خبری پرداختن به شیوع رد پیشنهاد کمک برای ایران توسط وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo.

ایران و آمریکا دیده می شود برخی از بدترین تنش ها پس از آن در سال 1979 انقلاب اسلامی در ماه های اخیر به اوج خود رسید در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی که به کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد و پس از آن ایران موشک بالستیک ضد حمله علیه نیروهای آمریکایی.

“ما نه تعداد چنین کمک کند و نه ما آماده پذیرش کلامی کمک” موسوی گفت. وی افزود: ایران همواره “مشکوک” در مورد امریکا را نیت کرد و دولت ایالات متحده از تلاش برای تضعیف ایرانیان ارواح بیش از وقوع.

                                                                                                                                                                                                                       

سفارت بریتانیا در ضمن شروع تخلیه بیش ویروس.

‘œEssential کارکنان مورد نیاز برای ادامه کار مهم باقی خواهد ماند,’� وزارت امور خارجه بریتانیا گفت. ‘œIn صورتی که وضعیت رو به وخامت بیشتر توانایی از سفارت بریتانیا به ارائه کمک به اتباع بریتانیا را از داخل ایران ممکن است محدود باشد.’�

در حالی که ایران بسته شده است و مدارس و دانشگاه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس اصلی شیعه عالیات باقی مانده اند باز با وجود غیر نظامی مقامات خواستار آنها بسته شود. شهرهای مقدس مشهد و قم در خصوص هر دو خانه به زیارتگاه شده است آمار توسط ویروس. شیعیان اغلب لمس و بوسه عالیات به عنوان نشانه ای از ایمان است. مقامات شده اند تمیز کردن عالیات با مواد ضد عفونی کننده.

بازداشت یک مرد که نوشته شده یک ویدیو نشان دادن خود را لیس فلزی متصل به حرم امام رضا در مشهد مقدس ترین و مهم شیعه و سنت و علم در کشور با توجه به گزارش های semiofficial آژانس های خبری. در این ویدئو به مرد گفت که او licked از فلز به ‘œallow دیگران برای بازدید از حرم با صلح از ذهن است.’�

در همین حال روز دوشنبه شیوع ویروس را دیدم خود را کشیده به yearslong تحریم قطر با کشورهای عربی بیش از یک سیاسی اختلاف است.

یک مقاله نویس برجسته در دبی متعلق به دولت Al-روزنامه بیان در توییتر به دروغ توصیف virus به عنوان یک طرح قطر برای صدمه زدن به آینده Expo 2020 نمایشگاه جهانی در دبی و عربستان سعودی است. نورا al-Moteari بعد توصیف صدای جیر جیر به عنوان “œsatire” به آسوشیتد پرس پس از آن به دست آورد گسترده مورد توجه است.

                                                                                                                                                                                                                       

دبی رسانه به طور مشابه توصیف صدای جیر جیر به عنوان نوشته شده در یک œcynical سبک� در حالی که فاصله به زبان عربی روزانه از al-Moteari.

‘œNoura یک نویسنده مستقل است و نه یک کارمند اذن و نه او به نمایندگی از نشریه نمایش,’� آن گفت: AP. “که می شود گفت این هیچ ربطی به با هر سیاست رسانه های اجتماعی در حال تمرین با انتشار و نه دولت.”

صدای جیر جیر می آید پس از قطر ابراز ناامیدی یکشنبه که تقریبا تمام آن در خلیج فارس همسایه توبیخ دعوت به حضور در این آخر هفته مراسم امضای صلح میان آمریکا و طالبان.

___

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de