ویروس قرار می دهد ترمز در جاده ای مواد مخدر و الکل تست

  • امبو weeps به عنوان ویروس تاخیر سقوط مرگبار مورد برای هفت ماه
  • این داستان در مورد کوروناویروس بحران است رایگان برای همه خوانندگان – لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک

تصادفی راننده از مواد مخدر و الکل تست ایستگاه خواهد بود به حالت تعلیق جنوبی به پلیس استرالیا به دلیل coronavirus.

حرکت به شرح زیر است اقدامات مشابه معرفی ایالتی که در آن پلیس در حال حاضر با تکیه بر تلفن همراه گشت به گرفتن رانندگان تحت تاثیر الکل و مواد مخدر.

افسر مسئول ترافیک پلیس دستیار کمیسر ایان پروت گفت: اولویت بود به تعادل ایمنی جاده با خطرات بهداشتی مرتبط با COVID-19 برای افسران پلیس و جامعه گسترده تر.

“تلفن همراه تصادفی نفس تست را ادامه خواهد داد به استفاده مشروع و امن روش برای ادامه اجرای ایمنی جاده ها و ارائه ما عملیاتی اعضا با اعتماد به نفس به انجام,” او گفت:.

آقای پروت گفت الکل و مواد مخدر کمک به 19 مرگ و میر در جنوب استرالیا در جاده های 2019.

“South Australia پلیس ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن نوشیدنی و مواد مخدر رانندگی استفاده از تلفن همراه تصادفی, تست,” او گفت:.

“اگر شما نوشیدنی و یا مواد مخدر و رانندگی شما می تواند گرفتار شود در هر نقطه در هر زمان.”

SA Police Association جمهور Mark Carroll گفت: تبلیغ: “ما تا به حال شده است در گفتگو با کمیسر پلیس در مورد این و ما از این تصمیم.”

نیروی پلیس شده است نظارت بر تحول COVID-19 بحران برگزار شد و جلسه روز سه شنبه برای تعیین اینکه آیا راننده تست ادامه خواهد داد.

اخبار بیشتر:

وکلا ترس برای حقوق میان coronavirus دادگاه هرج و مرج

مجازی گوشت تا موجب صرفه جویی در روز به عنوان جامعه نگه می دارد و فاصله آن

Western Australia, Victoria, کوئینزلند نیروهای پلیس مبتنی ناوگان خود را از مشروب الکلی اتوبوس در پی آلودگی ترس اما mobile واحد را هنوز انجام آزمون های اولیه از رانندگان مشکوک به تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل.

در NSW افسران قادر به استفاده از اختیار خود در هنگام راه اندازی تصادفی نفس و تست مواد مخدر ایستگاه.

یک NSW Police بیانیه ای گفت: “کمیسر پلیس در مشورت با وزیر برای خدمات اضطراری تعیین کرده است افسران پلیس ممکن است تصمیم آن است که معقول و منطقی به انجام ثابت RBT و RDT در زمان آب و هوا”.

SA دولت آمار و ارقام نشان می دهد که 59 رانندگان درگذشت و بیشتر 197 بودند به طور جدی مجروح در تصادفات که در آن آنها به ثبت یک سطح الکل خون بالا 0.05 بین 2014 و 2018.

Coronavirus shopping chaos: "I'm going to kill him!"

سوپر مارکت ها در سراسر جهان بوده است کانون وحشت و هرج و مرج به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>