صدای اعتراض و گریه برای تغییر حلقه در سراسر آمریکا فراتر از

آنها در حال پرستاران و پزشکان و هنرمندان و دانشجویان و کارگران ساختمانی کارکنان دولت; سیاه و سفید; پیر و جوان است.

صدها نفر از هزاران نفر از تظاهر کنندگان به خیابان ها در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک در هر دولت آمریکا – و حتی در سراسر جهان – در اعتراض به کشتار جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او به او التماس کرد برای هوا.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها می گویند که در اعتراض به خشونت پلیس بلکه نژادپرستی سیستماتیک غیر سفید آمریکایی ها را تجربه کرده اند پس از این کشور تولد. بسیاری می گویند که آنها راهپیمایی کردند به طوری که یک روز هنگامی که فرزندان خود را خواست آنچه را که آنها در این لحظه تاریخی آنها خواهد بود قادر به می گویند که آنها ایستاده بود تا برای عدالت با وجود همه خطرات.

بسیاری می گویند که آنها را پشتیبانی نمی کند و خشونت و آتش سوزی و سرقت است که مصرف برخی از این تظاهرات اما برخی آن را درک کنند: اینها از جان گذشته عمل می کند توسط مردم از جان گذشته اند و فریاد برای تغییر نسل به جهان تمایلی به شنیدن آنها.

در عین حال ناگهان برای یک لحظه حداقل همه به نظر می رسد با توجه.

واشنگتن پست-Schar مدرسه های نظرسنجی ها نشان می دهد حدود سه چهارم از آمریکایی ها حمایت از تظاهرات و گسترده اکثریت 69 درصد می گویند آنها را به قتل فلوید به عنوان نشانه ای از مشکلات گسترده تر در پلیس. که به طور چشمگیری از یک نظرسنجی شش سال پیش است که نشان داد فقط 43% یافت قتل غیر مسلح سیاه پوست را به عنوان نشانه ای از مشکلات بزرگتر.

برخی از تظاهرکنندگان توصیف از دست دادن دوستان و خانواده را به گلوله های پلیس و آنچه در آن احساس می کند مانند به ترس مردم بسیار سوگند یاد کرد برای محافظت از شما. همتایان سفید می گویند که آنها دیگر نمی تواند اجازه دهید خود را سیاه همسایگان حمل این بار را به تنهایی.

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از توصیف نژادپرستی نهادی به عنوان یک بیماری همه گیر به عنوان بی رحمانه و کشنده به عنوان coronavirus. یکی سفید پرستار از اورگان که سفر به شهر نیویورک به کار در یک COVID واحد دیدم از نزدیک که چگونه اقلیت های در حال مرگ هستند به طور نامتناسبی از این بیماری به دلیل شرایط بهداشتی اساسی ساخته شده توسط نسل فقر و فقدان مراقبت های بهداشتی. پس از چهار روز کار در ICU او صرف روز خود را با معترضان در خیابان های بروکلین.

داستان از این معترضان چند تن از آنها گفت: اینجا در حال غرش در سراسر کشور وادار کردن یک حساب با نژاد پرستی.

___

`آنها می ترسم از ما’

Lavel سفید بود و دانش آموزی در دبیرستان, زندگی در مسکن عمومی در عمدتا سیاه و سفید تاریخی محله فقیر در لوییویل زمانی که او تبدیل شده در اخبار و دیدم که یک افسر پلیس بود تبرئه برای تیراندازی یک جوان در پشت.

دفعه بعد او فکر کرد که ممکن است آن را به من.

در سال 2004 قتل 19 ساله مایکل Newby رو سفید برای فعالیت. او در حال حاضر یک فیلمساز مستند و یک جامعه توسعه هماهنگ کننده لویی دفتر شهردار.

                                                                                                                                                                                                                       

هنوز هم او می داند که اگر او طول کشیده و ساخته شده یک حرکت اشتباه او می میرند.

او را به حال خود ترسناک اجرا فهم با پلیس, درمان مانند یک جنایتکار برای شکسته عقب و بار دیگر در یک مورد هویت اشتباه است. وجود دارد کوچکتر slights هم مانند زنان سفید پوست, محکم کیف پول خود را هنگامی که او می گذرد آنها در خیابان.

‘œThey ترس مردم سیاه پوست است. آنها ترس از ما. ببینید هر ساله سیاه نر به عنوان یک قاتل به عنوان یک جنایتکار,’� او گفت:. ‘œThe اوباش با پلیس است. مردم در حفظ و ما را می کشد و آن را به متوقف شود.’�

او شده است در این تظاهرات در محله خود را تقریبا هر شب و نگرانی همسایگان خود زندگی می کنند با تروما بقیه زندگی خود را: کامیون نظامی در خیابان های شهر با استفاده از گاز اشک آور رونق flashbangs سربازان با تفنگ, پلیس ضد شورش.

او و همسرش 2 سال دختر و یک پسر به دنیا آمد و فقط سه ماه پیش.

‘œJust به دلیل رنگ پوست خود را, او را برای رفتن به عقب با ظلم و ستم از 400 سال برده داری و Jim Crow قوانین و بی عدالتی و نابرابری و نژاد پرستی و او را از رفتن به راه رفتن و زندگی می کنند که زندگی’� او گفت:.

آنها می خواهند او را به رشد به اندازه کافی دشوار برای ایستادگی برای حقوق خود و جامعه خود را.

به طوری که آنها او را به نام شجاع.

– توسط کلر Galofaro

___

`پدر آنها را ببخش’

هنگامی که جورج جفرسون بود که یک دانش آموز کالج در کالیفرنیا او نورد به یک حزب با چند تن از دوستان فقط به عنوان مردم با عجله به ترک. Sirens blared.

‘œI شنیدن, ‘خارج شدن از خودرو,’2 و بنابراین من نوسان در خانه من باز است. من نگاه به سمت چپ من است و هر بشکه از تفنگ اشاره کرد و در چهره’� گفت: Jefferson که 28 و در حال حاضر یک چهارم-معلم کلاس در کانزاس سیتی ، ‘œAnd من سرد مانند عرق کردن آن را قابل رویت نیست اما من آن را احساس کنید. قلب من مسابقه است. او گفت:, ” من گفت: نمی توانید از ماشین.’ و در آن لحظه من متوجه شدم که misheard این cop.’�

او اجازه دهید با یک هشدار شدید به پلیس به دنبال دستورالعمل. اما خبري رشد پس از دیگری از برخورد با پلیس به زودی پس از آن که در آن اچ کشیده شد و مجبور به نشستن در محدود کردن. پلیس گفت: ماشین برچسب منقضی شد; دوست خود استدلال کرد. مشاوره آنها رو به شکایت.

‘œBut که نمی آدرس احساسات و غیرانسانی است که آمد با آن’� جفرسون به یاد می آورد. تجارب خود را به رهبری او را در اعتراض به آموزش دانش آموزان خود را در مورد مسابقه تقاضا تغییر دهید.

در کلاس درس خود او نوشته شده است, تصاویری از ناآرامی ها در بالتیمور و فرگوسن ایالت میسوری که در آن مرگ مایکل براون به دست یک افسر سفید در سال 2014 موجب شدید تظاهرات. او خواسته است برای دانش آموزان مشاهدات خود را و اختصاص کتاب مانند ” œOne دیوانه تابستان,’� است که در اوکلند کالیفرنیا در سال 1968 پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور

فرد همپتون یکی از دو حزب پلنگ سیاه رهبران کشته در یک سال 1969 حمله پلیس در ایالت ایلینوی; در فوریه, Jefferson, تا به حال صورت خود را خالکوبی روی بازوی خود را. او قصد دارد برای اضافه کردن به دیگری تاتو – یک خط از کتاب لوقا 23:34: ‘œFather آنها را ببخش; برای آنها نمی دانند آنچه انجام می دهند.’�

این یک یادآوری به مبارزه برای برابری.

‘œThat,’� او گفت: “œis یک زندگی ارزش زندگی است.’�

— توسط هدر Hollingsworth

___

`وجود دارد راه های دیگر برای اعتراض’

حتی در 36, Jahmal کول بخواند تعهد از فارغ التحصیلی پیش دبستانی: ‘œWe کلاس از سال 1988 مشخص شود که ما در هر آنچه ما می گویند و یا انجام خواهد شد به اشتراک گذاری یک لبخند و قرض دادن یک دست به همسایه ما …’�

‘œIt واقعا شد, بیانیه ماموریت زندگی من’� می گوید کول بنیانگذار شیکاگو سازمان به نام من بلوک My Hood, شهر من.

او شروع به یک صندوق امداد برای کسب و کار کوچک و کم درآمد محله های آسیب دیده در تظاهرات. جوانان در سازمان برنامه مشاوره در حال کمک به پاکسازی گسترده تا شیشه و پاک کردن نقاشی های دیواری.

او در ماه مارس. او فریاد و بیان خشم خود را. اما او ترسیم خط در تخریب.

‘œWe کردم ساکنان که باید بروید و 20 دقیقه دور به دست آوردن برخی از شیر در حال حاضر’� او می گوید جمعیت مونتاژ برای تجمع صلح و مواد غذایی را دور در شیکاگو را تا حد زیادی آفریقایی چتم محله. تجاری آن منطقه بود ضربه غارت.

اعضای چند نژادی جمعیت با سر اشاره کردن و کف زدن. بسیاری از آنها را می دانم که این مرد است. آنها شنیده ام خود را ثابت فشار برای همسایگان با هم کار کنند را تغییر دهید.

کول می خواهد همسایگان خود به سازماندهی.. ‘œAin نیست هیچ ساختار در باندهای و به همین دلیل وجود این همه تیراندازی. Ain’t no ساختار به تظاهرات و به همین دلیل وجود این همه غارت,’� او نوشت: در یک ستون که به تازگی در شیکاگو تریبون.

و او می خواهد برای ساخت در حرکت است. ‘œI می خواهید مطمئن شوید که ما در حال اعتراض از طریق تماس با ما مقامات محلی ‘” با رفتن به مدرسه, مدیره,’� او می گوید جمعیت است. ‘œThere دارد راه های دیگر برای اعتراض.’�

— توسط مارتا ارواین

___

جوانان بی تاب هستند که در حال حاضر’

در حال رشد به عنوان یک مسلمان در نژادی و مذهبی همگن ایالت یوتا داوود مؤمن همیشه می دانستم که او درمان متفاوت است.

او به وضوح به یاد او 15th birthday زمانی که مادرش یک مهاجر از سومالی کشیده شد بیش از سرعت معمول و روال توقف ترافیک است که تبدیل به یک ساعته بازجویی خراب خاص خود را برای صرف شام.

و او به یاد می آورد این سوال که هیچ یک خود را سفید همکلاسی خواسته شد در اولین روز از AP فرانسه در سال سوم خود را: ‘œAre شما در سمت راست کلاس؟’�

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به مؤمن در حال حاضر 18, جایی که او احساس در خانه و تظاهرات در سراسر جهان فلوید پس از مرگ به او امید که تغییر در راه است.

‘œIt زیبا برای دیدن چنین بزرگ و سازگار نتایج و حضور در این تظاهرات’� گفت: مؤمن, یک دانشجويان سال اول دو رشته در فرانسه و عدالت مطالعات. ‘œWhen من 14 سال, من هرگز فکر نمی کردم یک جهان شبیه به این وجود داشته باشد.’�

اما این بدان معنا نیست که او را عصبانی و بی تاب. او می خواهد برای دیدن این جنبش منجر به defunding از ادارات پلیس. توییتر خود رسیدگی, ‘œDaud متنفر پلیس,’� خشم خود را نشان می دهد.

او گفت: معترضان نباید به تظاهرات عمدا در تلاش برای ایجاد خشونت بلکه نمی تواند به نظاره نشست و منتظر دولت برای بهتر کردن اوضاع.

‘œWhat است رفتن را برای ما در نهایت به فرو ریختن این سرکوبگر سیستم ؟ اگر صلح است نه پاسخ, پس, خشونت باید,’� مؤمن گفت. ‘œAmerica در نهایت به اندازه کافی از انتظار برای عمل گرفته شود. جوانان هستند و نه خسته. جوانان بی تاب هستند که در حال حاضر. من فکر می کنم ما در حال انجام انتظار و نشستن در اطراف برای عدالت به شمار آمده است.’�

– با بردی McCombs

___

“من احساس خشم’

Becca کوپر سفر از اورگان به نیویورک در اوایل ماه آوریل در نظر گرفتن مرخصی از کار خود را به عنوان یک انتقادی مراقبت پرواز پرستار برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس تصرف شهر.

او راه می رفت به مبارزه ناعادلانه — یکی afflicting برخی از جوامع بیشتر از دیگران است.

‘œIn هفت هفته گذشته من تا به حال سه بيمار’� او گفت:. ‘œI کاملا مطمئنم که نیویورک نیست کمتر از 1% است.

‘œWe همه به عنوان خوانده شده در این روزنامه که COVID است به طور نامتناسبی جوامع از رنگ. آن است بنابراین در صورت خود را در ICU.’�

تجربه برجسته برای کوپر ناکامی های با سیستم مراقبت های بهداشتی — ‘œI هر روز آن را ببینید و آن را ویرانگر است.’� همچنین سوخت انزجار خود را زمانی که او به تماشای ویدئو از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در جورج فلوید گردن.

که خشم چیزی است که در این بین به خیابان های بروکلین Bed-Stuy محله در هفته گذشته که در آن او راهپیمایی با صدها نفر از معترضان در نور آبی پزشکی مالش.

‘œI احساس خشم’� او گفت:. ‘œI احساس غم و اندوه است. من احساس می کنم نا امیدی. من احساس ناباوری. من یک پرستار برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است. من می خواهم به این باور است که کسی که انتخاب می شود یک قانون افسر, یک افسر پلیس را همان احساس.

‘œI احساس نا امید. من در اینجا کار هر روز برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان ممکن است به طوری که افسران پلیس می توانید انتخاب کنید به آن را زندگی می کند.’�

— توسط جیک دام گستر

___

`سوئد در همبستگی’

Aysha جونز زندگی دنیایی به دور از مینیاپولیس و خیابان که در آن جورج فلوید درگذشت – بیش از 4200 مایل 6,800 کیلومتر در سوئد. اما او احساس او تا به حال دست به اعتراض زدند.

‘œI درگیر شد از خالص سرخوردگی و مایل به دیدن خودم بچه ها من همکار, سیاه, برادران و خواهران خود در سراسر جهان داشتن یک زندگی بهتر بودن مساوی بودن به عنوان دیده می شود که ما انسان’� گفت: جونز که متولد گامبیا.

تجربه خود را با نژاد پرستی بود که از نسل اول خارجی — او به یاد همکلاسی های پرتاب سوخته شامی کباب سوئدی در نظر او ارزش هیچ چیز بیشتر.

بسیاری از افرادی که در سوئد زندگی می کنند در حال مهاجرانی از آفریقا ‘” ملت تا به حال تعداد بسیار کمی از مردم از رنگ تا 50 سال گذشته. سوئد رتبه بالا در شاخص برابری و به خود می بالد در لیبرال مهاجرت, سیاست, اما جونز می گوید: تعصب به دور است از مغلوب.

‘œWe تا به حال سیاستمداران در اینجا در سوئد که به طور معمول هرگز اذعان به این واقعیت است که نژاد پرستی است یک مشکل ساختاری آن است که یک بیماری همه گیر فقط به عنوان بسیار به عنوان COVID-19,’� او گفت:. ‘œOur سیاستمداران باید جسارت به طور معمول فقط به فشار آن را و بگو آن را نمی کند اتفاق می افتد در اینجا اتفاق می افتد بیش از وجود دارد.’ هر کجا که بیش از وجود دارد.’�

این کشور دارای قوانین سختگیرانه در مورد تجمعات عمومی در میان COVID-19 همه گیر بنابراین جونز کمک به دیجیتال راه اندازی شد.

جونز خواست مردم برای پیوستن به, مجازی تظاهرات لنگر توسط یک گروه کوچک از فعالان و سخنرانان در مقابل سفارت آمریکا در استکهلم inundating سفارت Facebook صفحه با عکس های سیاه و سفید زندگی می کند موضوع لوگو و عبارت ” œSweden در همبستگی.’�

بیش از 6000 نفر به تماشای زندگی می کنند جریان ویدئو و بیش از 60 ، 000 شرکت کننده در این تظاهرات در یک راه یا دیگری در روزهای هزاران نفر به خیابان ها ریختند و در اعتراض به.

جونز که با این نسخهها کار تمام وقت و دارای سه فرزند جوان خوشحال است که سیاه و سفید زندگی می کند ماده اعتراضات را برانگیخته گسترده بحث آنلاین و در رسانه های سوئدی اما هشدار می دهد که کلمات به تنهایی کافی نیست.

او می خواهد تغییرات در نحوه پلیس در حال استخدام و آموزش داده است. او می خواهد بهتر قوانین و بهتر است تلاش برای اطمینان حاصل شود که قوانین را تایید کرد.

‘œYou می دانید با پول می آید, قدرت,’� جونز گفت. ‘œAnd این چیزی است که نگه داشته و از مردم چیزی است که نگه داشته شده است از مردم سیاه و سفید در قرن. بنابراین بسیار به لمس بر.’�

– دیوید Keyton

___

“این بسیار مهم است برای من”

بومی استرالیا وندی Brookman شد خشم زمانی که نخست وزیر اسکات موریسون در واکنش به درگیری های خشونت آمیز در خیابان های آمریکا زیر جورج فلوید مرگ با نظر.

‘œThank, خوبی,” او گفت: “ما در استرالیا زندگی می کنند.’�

37 ساله و مادر پنج پیوست 2000 نفر در یک تظاهرات مسالمت آمیز در پایتخت استرالیا کانبرا چرا که او می خواهد خشونت پلیس و حبس رای در میان مردم بومی قرار داده و در استرالیا دولت در دستور کار.

این بی احترامی به خانواده هایی که تا به حال برای دفن عزیزان به گوش دولت براق بیش از مشکلات کشور را, او گفت:.

بومی استرالیایی ها حساب برای 2 درصد از ملت و جمعیت و 27 درصد از جمعیت زندان.

‘œBeing مادر پنج فرزند آن بسیار مهم است برای من به مطمئن شوید که بچه ها داده می شود و همان حقوق را به عنوان هر نوع دیگر کودک در حال رشد کردن در این روز و سن,’� گفت Brookman یک معلم و زنان در سالن ورزشی مالک.

ده ها هزار تظاهر کنندگان پیوسته اند تا حد زیادی مسالمت آمیز ضد نژادپرستی تظاهرات در استرالیا در شهرهای بزرگ فلوید پس از مرگ است. یکی تمرکز: یک افسر پلیس به اتهام قتل در اثر تیراندازی یک جوان 19 ساله بومی مرد در نوامبر است.

افسر Zachary Rolfe است التماس کرد گناه نیست و گفت که او در دفاع از خود شده است و با قرار وثیقه به زندگی با خانواده در کانبرا است. Brookman معتقد است که او خواهد بود تبرئه شد با توجه به استرالیا ضعیف رکورد محکوم پلیس بیش بومی قتل.

‘œThat غیر قابل قبول است که ما می دانیم که او نمی خواهید برای دریافت به اعدام محکوم شده’� او گفت:. ‘œIt ضروری است که این یک بحث است که صحبت کردن در مورد و نه مسکوت دور.�

– با میله McGuirk

___

`STOP KILLING دوستان من’

اعتراض شور و شوق در Siggy Buchbinder خانواده. پدر او در زمان شرکت در تظاهرات علیه جنگ ویتنام در دهه 1960 آورده و سپس او را به او اولین بار در سال 2003 در اعتراض به اقدام نظامی در عراق است. او رفت و در ماه مارس برای حقوق زنان.

این تظاهرات احساس متفاوت, او گفت:. وجود دارد بنابراین بسیاری از افراد جوان است. شتاب او گفت: ساختمان است برای تغییر.

‘œI فکر می کنم مردم نیاز به ماندن در خیابان است. من فکر می کنم آن مشغول به کار بود و من فکر می کنم آن را ادامه خواهد داد به کار’� Buchbinder گفت. ‘œNow به اجازه. در حال حاضر زمان برای رفتن و حتی سخت تر است.’�

حتی در میان بسیاری از سفید نیویورکی که پیوست تظاهرات پس فلوید مرگ Buchbinder, 27 می ایستد. او نزدیک به 6 فوت قد و نگاه حتی بزرگتر با سلاح های مطرح شده در بالا نگه داشتن نشانه آن است که به عنوان خوانده شده ‘œStop کشتن دوستان من.’�

Buchbinder یکی از چهار سفید فارغ التحصیلان دبیرستان کلاس 172 در سال 2011 و می گوید: بسیاری از دوستان او مردم رنگ: ‘œIt خواهد بود اشتباه نمی ایستادگی و مبارزه با آنها.’�

او منجر نمی شعارهای اعتقاد به صحبت کردن باید به سمت چپ به معترضان. و نه او در مورد حکومت نظامی بود که در اثر بسیاری از این هفته. ترس از آنچه پلیس ممکن است فراموش همواره چیزی دوستان خود را مجبور به نگرانی در مورد خیلی بیشتر از او.

‘œI فکر می کنم دوستان من همیشه از نوع عصبی از پلیس,’� Buchbinder گفت. ‘œI فکر می کنم در حال رشد آنها نمی ظروف سرباز یا مسافر با پلیس است. آنها نمی تواند به موقعیت های که در آن آنها می تواند مشکل باشد.’�

– توسط Brian Mahoney

___

حمایت از `دیگر مردم رنگ’

در زمان جورج فلوید درگذشت آیلین هوانگ خواسته شد برای نوشتن یک شعر در مورد مردم چین در ایالات متحده به مناسبت یک فیلم مستند جدید در مورد آمریکایی های آسیایی تبار در PBS.

چه آمد به جای یک سوزاننده 1,600-واژه نامه از ورودی دانشگاه ییل junior به او مهاجر بزرگان شفاعت با آنها را به درک عظیم بدهی به حقوق مدنی آمریکا به رهبران beseeching آنها یک جنبش جهانی برای مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی.

‘œWe آمریکایی های آسیایی تبار به مدت طولانی تداوم ضد سیاه, اظهارات و کلیشه های,’� هوانگ نوشت. ‘œI رشد شنوایی و بستگان و خانواده و دوستان و حتی پدر و مادر من را ظریف حتی به صراحت نژادپرستانه نظرات در مورد سیاه جامعه است. … پیام روشن بود: ما در حال مدل اقلیت پزشکان و وکلا و آرام و مطیع overachievers. ما باید کمی با دیگر مردم رنگ; ما حتی طرف با آمریکایی ها به تنزل آنها.’�

هوانگ, 20 رشد در کوچک و تا حد زیادی سفید نیوجرسی, شهرستان Holmdel. قدیمی ترین از سه فرزند مهندسین که نقل مکان به ایالات متحده در دهه 1990 او آموخته زیادی در مورد تاریخ مردم سیاه و سفید در آمریکا است.

آن نیست تا زمانی که کالج که او آموخته است که از سال 1982 ضرب و شتم مرگ وینسنت چانه توسط دو مرد سفید که فکر چانه بود ، این افراد به حبس تعلیقی محکوم شد اما حکم به آزادی مشروط; قاضی گفت: مردان نبودند نوع مردم برای رفتن به زندان است.

رهبران آمریکایی آفریقایی به ویژه کشیش جسی جکسون راهپیمایی با چانه را نگران مادر, به دنبال عدالت است.

هوانگ آمد برای تحقق بخشیدن به آمریکایی های آسیایی تبار مدیون ‘œeverything’� به سیاه و سفید آمریکایی که رهبری جنبش حقوق مدنی که منجر به پایان دادن به آپارتاید عباراتی مانند ‘œOriental’� و سیاست های مسکن است که آنها را نگه داشته از سفید محله.

‘œWe نه به دست آوردن آزادی برای تبدیل شدن راحت `مدل اقلیت ها موجب شود بهتر است یا سختکوش اما از سالها مبارزه و حمایت از دیگر جوامع به حاشیه رانده شده,’� او نوشت.

او خشم بیش فلوید مرگ او تحت فشار قرار دادند به اعتراض در نیوآرک پس از آن دیگر در اسبوری پارک که در آن یک وحشت زده هوانگ و دیگران در مواجهه با مسلح افسران پلیس ضد شورش.

او نامه ارسال شده به یک وب سایت با هدف بلندگو چینی در ایالات متحده را برانگیخته پرشور پاسخ از جمله بسیاری که او را متهم بودن یک خائن و ناعادلانه نقاشی چینی در نور منفی.

‘œI ام هم فقط بدست بسیار شیرین (پیام) از مردم گفت:” مادر بزرگ من این به عنوان خوانده شده چینی من نمی توانند-صحبت-انگلیسی مادر بزرگ خواندن این و او واقعا لمس آن و در حال حاضر او در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده”� او می گوید.

– توسط جینی هار

____

“من زانو زدن با خانواده’

بروکلین تقاطع بود کهنه با هزاران نفر از تظاهرکنندگان عظیم تجمع در اعتراض به خشونت پلیس تنها چند روز پس از جورج فلوید درگذشت. پلیس مخلوط با جمعیت است.

‘œWe شما التماس! لطفا!’� یک معترض می گوید با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn, صحبت کردن به طور مستقیم به افسران. ‘œTake زانو در همبستگی با ما.�

دستیار ارشد جف Maddrey انجام داد و به طوری که یک خط از افسران با او. جمعیت روشن در یک گروه کر از سلامتی به عنوان او صحبت کرد به تصادف تعقیب درهم bullhorn.

‘œReal بحث’� او رو به جمعیت گفت. ‘œI خود را احترام به حق اعتراض. همه من درخواست است برای شما را به انجام آن با صلح است. من با زانو زدن میشم چون من اصلا موافق با آنچه اتفاق افتاده است. گوش دادن خانواده هستند برادران و خواهران من.’�

Maddrey که سیاه و سفید است, جانباز افسر در حال حاضر مسئول NYPD را بروکلین شمالی را بدست آورد که شامل یک بزرگ متنوع نوار قصبه. آن را شاهد ناآرامی های گسترده در هفته فلوید پس از مرگ; بروکلین بومی سرزنش نسل از نابرابری و تنش در اجرای قانون و جامعه است.

‘œThe دلیل من در زمان یک زانو شد و شروع به آوردن صلح و وحدت و شفا بین اعضای اداره پلیس و اعضای جامعه,’� او گفت:.

Maddrey گفت که او فکر می کند NYPD باید با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای دیدار با رهبران جامعه و بهبود روابط.

‘œI فکر می کنم ما فقط نیاز به افزایش مثبت ما تماس که در آن شما می دانید که مردان جوان, جوان, سیاه, مردان, مردم, از, شما می دانید, همه جوامع به احساس امنیت را با خود به اداره پلیس,’� او گفت:.

او را متوقف کوتاه اما پیشنهاد تغییرات خاص در آموزش پلیس و سیاست.

‘œThere چیزهایی هستند که بسیاری از چیزهایی که اداره پلیس می تواند فشار بیش از دیگر سازمان ها و باید فشار به سازمان های دیگر. و اگر آنها را از مسئولیت های خاصی است که ما لازم نیست که به انجام نمی شود و آنها در حال رفتن به صندوق یکی دیگر از آژانس به انجام است که پس از آن من شخصا من در برابر آن’� او گفت:.

– توسط کالین بلند

__

`در نهایت مردم به نظر می رسد به درک”

اشلی Quinones آغاز شده معترض ماه پیش. از شوهرش به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در ایالت مینه سوتا در سپتامبر گذشته او شده است به شورای شهر جلسات دولت و کمیسیون. او اعتراض در گوشه و کنار خیابان پس از بستن خیابان ها و یک خط راه آهن نور.

گاهی اوقات دیگران او پیوست اما بیشتر او را با خودش. او دیگر به تنهایی.

‘œFinally,’� او گفت:. ‘œI بوده ام در اینجا برای نه ماه با خودم. در حال حاضر در نهایت مردم به نظر می رسد به درک آنچه که خانواده های ما در حال رفتن را از طریق.’�

او 30 ساله برایان Quinones-روزاریو بود که در پورتوریکو بود تعقیب توسط پلیس برای رانندگی نامنظم. او به ضرب گلوله کشته شد توسط ماموران ثانیه پس از خارج شدن از ماشین خود را; او حامل یک آشپزخانه چاقو و افسران او گفت: lunged در آنها.

مقامات گفته او خودکشی و واکنش پلیس به او شلیک به آسوشیتد پرس که قبلا گزارش شده است. خود آن را انکار می کند و می گوید که او در آرامش در لحظات قبل از عکسبرداری است. در فوریه Hennepin county وکیل کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه ماموران و گفت: استفاده از نیروی مرگبار شد ‘œnecessary متناسب و عینی مناسب است.’�

اما Quinones که طرح دعوی در دادگاه در برابر شهرهای درگیر گفت: آنها موفق به پیروی از پروتکل واکنش نشان داد و از ترس به جای deescalating این وضعیت است.

‘œThey ترس از سیاه و سفید و قهوه ای, بدن,’� او گفت:.

‘œGeorge فلوید است که در صورت از هزاران قتل است. مردم هستند نه سوزش این شهرستان را بیش از فقط جورج فلوید. او نی که پشت شتر را شکست و باز کردن چشم مردم که نیست با توجه به هزاران نفر قبل از او.’�

او می خواهد شوهرش را مورد بازگشایی شد و دوباره مورد بررسی قرار گرفت و او معتقد است هر خبری باید بیش از حد. او گفت: خود دوستان در حال حاضر نمی تواند دور نگاه کنید: ‘œNow شما آن را ببینید. آنچه می خواهید در مورد آن انجام دهید؟’�

از آنجا که در سراسر کشور تظاهرات کرده اند فوران او پیوست و هر روز. او یک سخنران مهمان در 15 وقایع در یک هفته. او تا به حال گذاشته شده از یک شرکت اجاره ماشین در زمان خاموش شدن ناشی از COVID-19. در حال حاضر او را زیرپا هر دقیقه از زندگی خود را به این علت حتی او گفت: اگر آن را به مصرف او و او همه چیز را از دست می دهد.

‘œI خواهد بود یک بی خانمان ماشین-کمتر بیکاری معترض در صورتی که آنچه در آن طول می کشد چون من نه پذیرش آن است. من آن را پذیرفته و من نه پذیرش آن’� او گفت:. ‘œThey زندگی من از بین برد. یک شبه همه چیز از بین رفته بود و در حال حاضر من مجبور به زندگی با چه کسی می گوید زندگی من است.’�

– توسط کلر Galofaro

___

“هر کس که من عاشق سیاه و سفید’

Tachianna Charpenter رشد در Duquette مینه سوتا یک شهر کمتر از 100 روح در بیشتر سفید منطقه شمال کشور است. Charpenter که مخلوط نژاد گفت که او به طور مداوم با آن مواجه نژادپرستی به عنوان تنها سیاه کودک در مدرسه او را.

‘œAs یک بچه من به وضوح به یاد داشته باشید فقط از بازگشت از مدرسه در همه زمان گریه و درخواست مادرم به رنگ موهای من بلوند,’� او گفت:. ‘œI فکر می کردم که اگر من تا به حال موهای بلوند مانند بسیاری از دختران در کلاس من آنها خواهد بود بهتر است به من.’�

همکلاسی ها را لمس موهای خود را به ‘œsee اگر من می توانم آن را احساس می کنید.’� آنها می خواهم به بحث در مورد مایل به تاریخ یک زن زمانی که آنها مسن تر – ‘œnot یک دختر مثل Tachi واقعی،’�

وجود دانش آموز که زمزمه “œI نفرت مردم سیاه و سفید’� زمانی که او در اطراف. و دیگری که تف بر او در کلاس پنجم.

Charpenter نقل مکان کرد و به سنت پل به آموزش و پرورش در ال روزاریو دانشگاه در سال 2017. او آموخته واژگان برای توصیف تجارب خود را در حال رشد کلماتی مانند “œmicroaggressions’� و ‘œimplicit تعصب.’�

در هفته های اخیر او پیوست تظاهرکنندگان در مینیاپولیس در پی فلوید مرگ است. او احساس اجبار ‘œfirst و مهمترین دلیل من و هر کس که من عاشق سیاه و سفید است.’�

او در حال حاضر 21 ویژه آموزش و پرورش آموزش دستیار و او گفت که او در حال مبارزه برای اطمینان حاصل شود که دانش آموزان خود را نمی خواهد رشد کند تا در اعتراض به – می شود و اشک-تانک – برای همین مسائل است.

‘œNow به عنوان یک فرد بالغ و آگاه بودن از این چیزهایی که من عمدا از راه من را به چالش آن دسته از روایات,’� او گفت:. ‘œEspecially چرا که برخی از این افراد به من می گویند که آنها نگاه کردن به من خیلی امیدوار هستم که اعمال آنها باعث به چالش کشیدن آنچه آنها در حال فکر کردن در مورد.�

– توسط محمد ابراهیم

هنوز هم گریه و اشک از امت تا’

در حال رشد در Napoleonville, لوئیزیانا, شناخته شده به عنوان ‘œPlantation کشور,’� Janae Jamison حضور داشتند عمدتا سفید مدرسه خصوصی. او احساس خفه با ترس از پذیرفته.

حضور تاریخی سیاه و سفید کالج به او کمک کرد تا او را پیدا کنید ‘œvoice’� – او می گوید: او با استفاده از فقط برای جورج فلوید, اما برای بسیاری از مردان و زنان سیاه که به قتل رسیده اند چرا که از نژاد خود را.

و آورده است که او را به تجمع در میان هزاران نفر که دور خود جمع جکسون مربع در نیواورلئان’, فرانسوی, سه ماهه.

‘œIt را 401 سال ظلم است که باعث شده است من در اینجا’� گفت: Jamison, 30. ‘œIt را 246 سال از برده داری است که باعث شده است من در اینجا. آن 89 سال از تبعیض نژادی است که باید چراغ من در اینجا. و از سال 1954 تا در این روز و در 66 سال گذشته پس از جداسازی و یک مرد سیاه و سفید هنوز هم کمتر از حقوق واقعی حیوانات. که در تاریکی شب آن را هنوز هم خوب است برای یک مرد سیاه پوست به لحاظ نژادی برفلد. … و بسیاری از زنان نیز هست.

‘œI نگاه ساندرا مطلوب و من از دیدن خودم. من نگاه Breonna تیلور. من خودم. Atatiana, Jefferson, ‘” من خودم را. بنابراین آن را بسیار مهم است که ما می گویند نام خود را و است که مردم متوجه است که آن را فقط نمی جورج فلوید است که ما برای مبارزه با. ما هنوز در حال گریه و اشک از امت تا. ‘�

– توسط استیسی Plaisance

___

`قدرت سیاه … در همه جا وجود دارد’

Nedu Anigbogu پدر و مادر می خواستم بیشتر برای فرزندان خود, و به طوری که آنها مهاجرت از نیجریه در 1990s. آنها مطرح Nedu و دو برادر بزرگتر در سان فرانسیسکو حومه ال سریتو.

امروز پدر او یک وکیل است و مادر او در حال آماده سازی برای آزمون وکالت را. Nedu در حال حاضر 20 است و در رشته علوم شناختی و برنامه ای برای کار در هوش مصنوعی است.

او به یاد می آورد مادرش او را و برادران خود را کنار گذاشته و پس از Trayvon مارتین یک آمریکایی آفریقایی, نوجوان بود به ضرب گلوله توسط یک محله سازمان دیده بان داوطلب در سال 2012. او به آنها هشدار داد که مردم را درمان آنها متفاوت است چرا که از نژاد خود را.

‘œAt اول من احساس سردرگمی’� او گفت:. ‘œThen وجود دارد غمگین پذیرش.’�

Anigbogu می خواهد اعتقادات پلیس که به کشته شدن فلوید به عنوان به خوبی به عنوان Breonna تیلور یک آمریکایی آفریقایی تبار تکنسین اورژانس پزشکی بود که به ضرب گلوله توسط لویی مترو پلیس در حالی که در خواب در خانه خود. او می خواهد بهتر آموزش پلیس. او می خواهد برای پایان دادن به دکترین حقوقی واجد شرایط ایمنی برای محافظت از افسران پلیس از پرونده های حقوقی.

ورودی ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دادخواست را امضا کرده بود و پول های اهدایی به خانواده جورج فلوید اما او احساس وظیفه به اعتراض در فرد است. بنابراین در ژوئن 3, او پیوست چه خواهد تبدیل به یک 10,000-فرد مارس از طریق سان فرانسیسکو ماموریت منطقه.

کسی که به او یک اسب سوار به طوری که او انجام داد.

‘œTo دیدن یک ملکه سیاه و سفید بر روی یک اسب سیاه و سفید پادشاه بر روی یک اسب است که شما در حال نشان دادن شما در حال افزایش بالای آن همه, و, که سیاه و سفید قدرت وجود دارد و آن وجود دارد در همه جا’� Anigbogu گفت.

– توسط جینی هار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de