• استرالیا جهانی ‘پوستر کودک’ برای تغییر آب و هوا انفعال
  • لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک

ذخیره شد و سریع به پاسخ به تماس برای کمک به آتش ویران جزیره کانگورو اما یکی دیگر از انواع نیز در نیروی.

صدها نفر از داوطلبان باید فرود در منطقه از تابستان امسال برای اولین بار عمده فروغ را در ماه دسامبر و آنها در حال کمک به جزایر در امتداد جاده ای طولانی نسبت به بازگشت به حالت عادی.

اخیر RSPCA تماس برای کمک به صرفه جویی در حیوانات گرسنه در جزیره غربی پایان کامل تظاهرات یک ملت را زجر بیش از bushfire بحران و تمایل خود را به زمین برای قربانیان.

این سازمان به دنبال 120 داوطلب برای کمک به توزیع مواد غذایی به حیوانات است که زیستگاه خود را از دست داده بود. اما خود را به تماس شده و پاسخ داده شده توسط تقریبا 13,500 افرادی که تسلیم ابراز علاقه.

تبلیغ صرف یک روز صبح در راه با یکی از خدمه آن در یک ملک در دانکن.

بری Dandridge از Baudin ساحل, نزدیکی Penneshaw می گوید: نقش گرفته است او را به برخی از مکان های که در آن او فکر هیچ چیز می توانست جان سالم به در برد.

“سپس هنگامی که شما دوباره غذا رفته و وجود این (حیوانات) مسیرهای پیاده روی,” او می گوید.

“همانطور که شما رانندگی در اطراف و ببینید (مواد غذایی) ایستگاه خالی هستند و ما قادر به کمک به حیوانات پیدا کردن تغذیه است که لغو غم و اندوه از استخوان و خاکستر.”

این تیم تنظیم کردن غذاهایی مانند سیب زمینی شیرین و ذرت و هویج برای حیوانات بومی تلاش برای زنده ماندن در سوخته خصوصی خواص و پارک ها.

حلق آویز کردن سینی بذر و بطری شهد مخلوط برای پرندگان, لسلی, خاکستری, D’Estrees بای می گوید: برخی از نقاط این جزیره شبیه “یک بمب هسته ای رفت”.

او نقل مکان به منطقه از سیدنی در جستجوی محیط طبیعی حل و فصل در 25 هکتار از “دست نخورده ساحلی اسکراب”.

خود توصیف “حیوانات مهره” می گوید RSPCA نقشی حیاتی بازی در این جزیره است.

رهبر تیم پل رایلی می گوید: برخی از خواص آنها بازدید طریق هستند و خیلی آرام آن را وهم آور.

در Kingscote, غیر انتفاعی, سازمان, جزیره مراقبت تا به حال 30 داوطلبان منینگ خدمات در هر روز از پنج قبل از blazes رسید.

این است که به ارائه اقلام مانند مواد غذایی و لباس برای کسانی که تحت تاثیر قرار, اما نیز حمایت از آنها را در راه های دیگر مانند ارتباط با آژانس بیش از لایحه پرداخت و کمک به دسترسی به دارو.

“ما تاخت و تاز کردن با داوطلبان که عالی بود. برخی در اینجا بوده است و هر روز ما باید کل زمان” مدیر کاترین Kewley می گوید.

“ما می ناودان شده با مردم – تا 70 خانواده در یک روز اما آن را آهسته در حال حاضر به حدود نصف آن است.”

محلی بازیابی هماهنگ مایک ویلیامز می گوید: این جزیره از یاران ساخت یک “تفاوت بزرگ”.

“آنها در حال ارائه پشتیبانی برای افرادی که نیاز به انجام کارها به خصوص جایی که آنها در حال گرفتن زندگی خود را به عقب با هم,” او می گوید.

“مردم در این جزیره شده اند از طریق یک رویداد مهم اما آنها باندهای با هم بسیار خوب است.

“من نمی گویم آن را برای رفتن به یک راه طولانی برای بهبود, برای آنها, اما آنها در حال نشان دادن انعطاف پذیری و می خواهید آنها منجر به بهبود است.”

BlazeAide volunteers Jenny Anson and Steve Hewitt fencing on Kangaroo Island. Picture Matt Turner
media_cameraBlazeAide داوطلبان جنی آنسون و استیو هویت شمشیربازی در جزیره کانگورو. تصویر مت ترنر

کمک به ما کشاورزان بازسازی

این 7 صبح و ده ها تن از BlazeAid خدمه در حال جمع آوری و در Pardana بیضی آماده برای صبح خود را جمع اوری قبل از رفتن به میدان است.

آنها در میان داوطلبان است که سفر به این جزیره از سراسر استرالیا و فراتر از آن برای کمک به بازسازی ماموت وظیفه.

محلی BlazeAid هماهنگ گرگ استیونس می گوید: حدود 80 داوطلب کار کرده اند و هر روز تا کنون از بین بردن حدود 600 کیلومتر از سوخته مزرعه شمشیربازی.

“ما تنها قرار داده تا در 30 کیلومتری بنابراین ما باید یک راه طولانی برای رفتن. آن را به مدت شش ماه یا بیشتر,” او می گوید.

“صاحبان زمین بسیار سپاسگزار و داوطلبان فقط آن را دوست دارم. آنها عاشق کمک به مردم و دیدن لبخند بر روی کشاورزان مواجه است.”

این ارائه می دهد کمک آمده اند و در ضخیم و سریع از جمله از برخی از مسافران خارج از کشور که شنیده در مورد جزیره گرفتاری و می خواستم به رول تا آستین خود را.

“ما باید بارهای از افراد جوان در اینجا” آقای استیونس می گوید.

“BlazeAid متوسط سن داوطلب به طور سنتی به 66 سال است. اما ما باید 44 به عنوان میانگین سن در اینجا. تا کنون گرفته ایم هر کسی که تبدیل شده تا.”

در جاده جنی Anson می گوید او سفر کرد از, New South Wales, ساحل مرکزی برای کمک به.

“جزیره کانگورو همواره بسیار ویژه و من فکر کردم ما نیاز به شروع به بازگرداندن همه چیز و همچنین گردشگران در اینجا,” او می گوید.

“من فکر نمی کنم وجود دارد و بخشی از استرالیا که نبوده است لمس توسط این bushfires. ما به آنها استفاده می شود در استرالیا اما نه مثل این.”

این یک تجربه پاداش او می گوید: به خصوص از آنجا که داوطلبان می دانید تلاش خود را در حال رفتن به سمت زیرساخت های حیاتی.

فنلاندی مسافر Riikka Laaksonen, 29, بود, سفر, استرالیا, زمانی که او شنیده ام در مورد این پروژه و تصمیم گرفت به زمین.

“کشاورزان هستند تا سپاسگزار و من جمله مواد غذایی شگفت انگیز – من نمی خورده که به خوبی در سه ماه به خاطر من رفت و آمد و این بدان معناست که رشته فرنگی,” او می گوید.

michelle.etheridge@news.com.au

Blaze Aid 'can transform lives while helping to rebuild communities'

فروغ کمک رئیس جمهور کوین باتلر می گوید خیریه خود را ارائه می دهند یک “افسانه فرصت برای جوانان بیکار و افرادی که با نگرش مثبت به زندگی خود را تغییر دهید” در حالی که کمک به جوامع و کشاورزان بازسازی پس از ویرانگر bushfires.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im