رای گیری این هفته در تلخ آهنگ دلقک رقابت نهایی

تلخ دلقک جشنواره موسیقی یکی از تابستان است بسیار پیش بینی جشن موسیقی محلی در مواجهه با بحران در این بهار. به عنوان شیکاگو-حوادث منطقه بودند که به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل COVID-19 آن آشکار شد به Nic DeGrazia هنری مدیر در تلخ دلقک و مدیر آموزش و پرورش مایکل Tseitlin که Highland Park عملکرد سری نیست برای رفتن به یک گزینه است.

Pivoting مجازی آهنگ اصلی رقابت در حال اجرا در طول ماه ژوئن برگزار مهمان قضات و فن آرا با کمک باد افشان کردن یک فیلد از 56 شرکت کنندگان به 12 تا برای قضاوت در این هفته-چهار آهنگ انتخاب شده توسط قضات چهار فن مورد علاقه های شما انتخاب شده از طریق رای حاضر و چهار تولید کننده انتخاب آهنگ انتخاب شده توسط تلخ دلقک کارکنان.

                                                                                                                                                                                                                       

12 فینالیست یکشنبه اعلام کرد در نظر گرفته خواهد شد با تمام پانل از بیش از 60 قضات از دور مقدماتی به همراه چند ویژه اضافات از جمله بیلی Corgan از Smashing Pumpkins و نرتهبروک بومی ملیسا فورمن از WLIT-93.9 FM.

ارسالی در آمد از نوازندگان در سراسر کشور اما DeGrazia گفت: بسیاری از آنها از منطقه شیکاگو.

“اکثریت ارسالی شده از نوازندگان که می تواند در تئوری حضور ما در رویدادهای زندگی می کنند اگر آنها را مشاهده کنید که” او گفت:. “من هرگز حتی شنیده ام بسیاری از آنها است. بنابراین آن را بزرگ بوده است نوع زمین آزمایش و اثبات برای پیدا کردن هنرمندان جوان است.”

سه آهنگ ها انتخاب خواهد شد توسط قضات به نفع 250 دلار جایزه نقدی.

یکی از عناصر تلخ دلقک مسابقه ساخته شده است که آن را به ایستادگی کردن در طول سال است که بازخورد رقبای دریافت کنید. برگزارکنندگان انتخاب قضات که در صحنه موسیقی یا صنعت و است که می تواند روشن و آموزشی نظرات به باند.

مجازی را در رقابت در این سال تغییر نکرده است. تاکید بر آموزش هنرمندان جوان آنچه را که آنها نیاز به دانستن به جلو با توجه به Tseitlin یک Glenbrook شمالی گراد و گیتار مدیر در استیونسون دبیرستان.

                                                                                                                                                                                                                       

“با 60-به علاوه قضات به طور کلی آن روشن بود و رشد گرا بازخورد بود که تا عالی” Tseitlin گفت. “من تدوین شده بود و ما در حال دادن این باند یک بسته از 14 پاراگراف که 14 موسیقی حرفه ای نوشته شده اند که بر اساس یک آهنگ است.”

در علاوه بر این به juried برندگان فن های مورد علاقه را انتخاب کنید, انتخاب آنلاین از طریق رای برنده خواهد شد $100. به رای طرفداران موسیقی باید بازدید تلخ دلقک Facebook و Instagram صفحات به گوش دادن به آهنگ ها و انتخاب مورد علاقه خود را با شهوت و میل است که گروه پست. رای جمع آوری خواهد شد تا 11:59 p. m. روز شنبه, جولای 3.

برندگان اعلام خواهد شد در 4 p. m. روز شنبه, جولای 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de