رای دهندگان رأی گیری امروز در 25th کنگره منطقه ویژه انتخابات


سانتا کلاریتا (CBSLA) — رای دهندگان تصمیم می گیرید شنبه که پر 25th کنگره منطقه صندلی به جای دموکرات کتی هیل که استعفا داد و در سال گذشته بیش سوال در مورد امر با یک مشاور.

رای مردم در اوایل ایستگاه رای گیری برای انتخابات ویژه بین دولت دموکراتیک مونتاژ زن کریستی اسمیت و جمهوری خواه تاجر و سابق نیروی دریایی خلبان مایک گارسیا به جای سابق دموکرات کنگره کتی هیل در ایالت 25th کنگره منطقه در لنکستر کالیفرنیا در 10 مه سال 2020 است. – رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 10 مه سال 2020 توییتی خود را در مخالفت با این تصمیم به اضافه کردن یک فرد در مرکز رای گیری در کالیفرنیا خانه مسابقه. (عکس از علامت RALSTON/خبرگزاری گتی ایماژ)

بسیاری از رای گیری در حال انجام است از طریق پست وجود دارد 13, هوای آزاد, فرد مکان در لا و ونتورا شهرستان که در آن رای دهندگان هنوز هم ممکن است پای صندوق های رأی رفتند. رای مراکز باز خواهد شد و از 7 صبح تا 8 بعد از ظهر شنبه.

سانتا کلاریتا Assemblywoman کریستی اسمیت یک دموکرات است که در مواجهه با جمهوری هوافضا اجرایی مایک گارسیا در تلاش برای نگه دارید و بر روی صندلی که بلند شد با جمهوری خواهان تا تپه 2018 پیروزی بیش از آن در کنگره استیو نایت. اسمیت به پایان رسید برای اولین بار در مارس 3 اصلی با 36.2 درصد آرا با گارسیا در آینده دوم با 25.4%.

این منطقه شامل بخش هایی از سانتا کلاریتا, Simi دره و گراش.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom یک فرمان اجرایی را امضا مارس 20 نیاز است که همه رای دهندگان در این منطقه دریافت یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی در طول شیوع کروناویروس.

برنده روز سه شنبه انتخابات را خدمت به تعادل هیل مدت است. دو نفر از نامزدها را دوباره در ماه نوامبر به صورت کامل دوره دو ساله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر