واگنر هیجان زده شده توسط علاوه بر این از آدامز به Seahawks دفاع

رنتون بشویید. — در این مرحله از زندگی حرفه ای خود بابی واگنر است که در میان کسانی که تقریبا انتظار Seattle Seahawks به برخی از مرتب کردن بر اساس از چلپ چلوپ در پیش بینی نشده زمان.

این که آیا آن گذشته حرکت به امثال Duane قهوه ای یا Jadeveon Clowney و یا تاریخ و زمان آخرین شنبه عظیم تجارت آورده است که جمال آدامز به سیاتل زیادی نیست واقعا شگفتی Seahawks’ ستاره linebacker کنه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œ(GM) جان (اشنایدر) همیشه دوست دارد به حرکت می کند مرد,’� واگنر گفت. ‘œHe همیشه بهترین او می تواند به مطمئن شوید که ما یک تیم بزرگ و او را به هر گونه حرکت می کند ممکن است به انجام این کار است. بنابراین من در مورد آن هیجان زده.’�

واگنر داده شد به کمک بیشتر در موضع دفاعی طرف وقتی Seahawks فرود آمد Adams آخر هفته گذشته با ارسال دو آینده اولین دور میدارد و جانباز ایمنی Bradley McDougald به New York Jets. آن را تعجب آور بود مانور توسط Seahawks بسیار زیادی برای تمایل خود را به آن را انجام دهد اما برای میزان سرمایه آن را در زمان به زمین 24-year-old ایمنی آینده تمام نرم افزار های نجومی.

واگنر را واقعا نمی مراقبت در مورد پیش نویس میدارد سیاتل تا به حال به تسلیم. او فقط می داند که کار خود را به احتمال زیاد میخوام ساده تر.

‘œI همیشه تحسین بازی خود از دور. به همین ترتیب ذهن است. خیلی هیجان زده به او در این تیم هیجان زده است که ما قادر به آن رفتن,’� واگنر گفت. ‘œObviously این یکی دیگر از بازیساز در این زمینه یکی دیگر از پسر شما باید به احترام. بنابراین او می خواهید کمی توجه.’�

واگنر نهم اردوگاه آموزشی — و یکی بر خلاف قبلی camp — کردم در جریان روز سه شنبه هنگامی که Seahawks گزارش خود دور اول COVID-19 تست. یک بار Seahawks خود را آغاز فعالیت های تیم وجود دارد طولانی to-do list برای خود دفاعی کاپیتان.

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد گرفتن Adams سازگار به سیاتل سیستم دفاعی و بدانند بهترین راه برای استفاده از همه کاره ایمنی. وجود دارد کمک به تازه کار در دور اول linebacker Jordyn بروکس دریافت استفاده می شود به NFL.

شاید مهمتر از همه وجود دارد واگنر با استفاده از نفوذ خود به آن را حذف به تیمی که در این فصل نیاز دارد نزدیک می شود متفاوت است.

‘œThis سال است برای رفتن به یک سال است که ما هرگز با تجربه به خصوص برای rookies. Rookies حتی نمی دانم چه به انتظار رفتن و آن را به چیزی مانند هر یک از ما قبل از دیده می شود,’� واگنر گفت. ‘œI فکر می کنم نظم و انضباط است میخوام بزرگترین چیزی. درک ما در حال رفتن به قادر به انجام کارهایی است که ما به طور معمول انجام دهد. و ما باید به فکر می کنم نه فقط خودمان اما ما خانواده های افراد دیگر خانواده ها و درک اگر ما چیزی است که بی پروا و یا انجام کاری است که می رود در برابر آنچه که ما در حال تلاش برای انجام آن نه تنها بر شما و خانواده خود را تحت تاثیر قرار هر کس دیگری.’�

از نظر مسئولیت شخصی واگنر شوخی که در سیاتل با آن نسبتا اهلی شبانه – به خصوص با بسیاری از کافه ها و رستوران های قفل شده در داخل سرویس می تواند مزایای آن در نگه داشتن بازیکنان در خط.

‘œAgain آن جاوا را به مقدار زیادی از نظم و انضباط برای دریافت این انجام می شود و واقعا در بالای همه و واقعا فقط به خاطر هل دادن پیام خود را. … خوشبختانه ما در سیاتل بنابراین واقعا وجود دارد نه هر باشگاه و یا چیزهایی که از طبیعت برای رفتن به. اما فقط درک شما نیاز به آگاه تر از محیط اطراف خود را, شما باید واقعا به فکر کسانی که به شما اعتماد” واگنر گفت.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر