WALL-E ؟ AI-فعال ربات رول را از طریق سالن از UCLA ماتل بیمارستان کودکان به دیدار کودکان مبتلا به


لس آنجلس (CBSLA) — براق سفید ربات با چشمان بزرگ و عاطفی-یادگیری فن آوری شده است مجموعه ای سست در UCLA ماتل بیمارستان کودکان برای کمک به کاهش اضطراب و تنهایی کودکان در حالی که آنها در بیمارستان است.

(اعتبار: UCLA ماتل بیمارستان کودکان)

کودکان بیماران با سیستم ایمنی بدن به طور فیزیکی جدا شده و حتی بیشتر از آن در طول COVID-19 بیماری همه گیر. وارد رابین هوش مصنوعی ربات – حدود 4 فوت قد بلند, ربات, با, براق, بدن سفید و چشم های بزرگ مانند فیلم محبوب ربات WALL-E.

رابین طراحی شده است که با یک سیستم هوش مصنوعی است که ربات را قادر می سازد به تشخیص احساسات کودک با تفسیر خود و یا حالات چهره و ساخت پاسخگو dialogue به تکرار الگوهای شکل گرفته از تجارب قبلی.

“احساسات منفی هستند و حتی قوی تر در طول این زمان,” دکتر جاستین واگنر یک جراح اطفال در UCLA ماتل بیمارستان کودکان و co-رهبر رابین پروژه در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که به ادغام رابین به عنوان یک عضو از تیم افزایش توانایی ما برای فرزندان, تماس, توجه و همراهی است.”

رابین شروع خواهد شد رومینگ سالن بیمارستان این ماه و انجام یک سال از آموزش که در طی آن زمان ربات خواهد بود از راه دور توسط یک متخصص است که ارائه خواهد شد رابین صدا و کنترل ربات اقدامات و عبارات به عنوان آن می آموزد که چگونه برای پاسخ به کودکان است. این ربات همچنین می تواند موضوع یک مطالعه که به بررسی تاثیر آن بر روی کودکان و خانواده ها و این که آیا این کمک می کند تا آنها را در مقابله با تنش در بیمارستان بستری شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net