وال استریت افزایش نسبت به برنده شدن در هفته می افزاید: به دستاوردهای جهانی

پکن-بازارهای سهام آسیا مخلوط شد جمعه پس از وال استریت بسته کمی تغییر به عنوان خوش بینی در مورد امکان بهبود اقتصادی جهانی بود خو با نگرانی از افزایش عفونت کروناویروس.

توکیو و شانگهای پیشرفته در حالی که هنگ کنگ و سئول عقب نشینی کردند.

                                                                                                                                                                                                                       

بازارهای جهانی بهبود بسیاری از این سال را به عنوان ضرر و زیان سرمایه گذاران نگاه به آینده به امکان بازگشت از عمیق ترین رکود اقتصادی پس از دهه 1930 ، اما تحلیلگران می گویند سود ممکن است بیش از حد بزرگ و بیش از حد سریع برای حفظ. شور و شوق شده است منجر به افزایش تعداد مورد در برزیل و برخی از کشورهای ایالات متحده آمریکا و مناطق دیگر.

آسیایی, سرمایه گذاران œwill احساس تشویق’� توسط چین پاسخ سریع به این هفته عفونت های جدید در پکن اما تمایلات ‘œremained باب روز پایین� پس از یک افزایش در ایالات متحده موارد Stephen Innes از AxiTrader Corp. گفت: در یک گزارش.

شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 0.4% به 2,950.74 و شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو اضافه 0.6% به 22,485.55. این هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست داد تحت 0.1% به 24,448.16 و سئول Kospi ریختن 0.4% به 2,125.32.

S&P-ASX 200 در استرالیا اضافه 0.3% به 5,950.40 و هند Sensex باز 0.3% به 34,304.21. نیوزیلند پیشرفته در حالی که سنگاپور و بانکوک کاهش یافته است.

                                                                                                                                                                                                                       

در روز پنج شنبه, وال استریت را معیار S&P 500 نیز با 0.1% افزایش به 3,115.34 بعد از کوه در می رم بین سود و زیان از طریق روز.

شاخص Dow Jones Industrial Average 0.2% به 26.080.10 و شاخص Nasdaq composite با افزایش 0.3% به 9,943.05.

بازار در سراسر جهان به دست آورد و بعد به طور غیر منتظره ای قوی ایالات متحده و مشاغل خرده فروشی سوخت امیدوار به بزرگترین اقتصاد جهان می تواند به خروج از رکود اقتصادی آن را به عنوان دولت سهولت در anti-virus اقدامات است.

‘œThere شده است گسترده تر بهبود در رشد روند در سراسر جهان,’� گفت مورگان استنلی اقتصاددانان در یک گزارش. ‘œHigh فرکانس شاخص نشان می دهد که ما شاهد شتاب بیشتر رشد در ماه ژوئن نسبت به ماه مه.’�

سرمایه گذار شور و شوق شده است dented اما با نگرانی رو به افزایش عفونت در برخی از ایالات آمریکا و برزیل و دیگر مناطق ممکن است سریع مصرف کنندگان و کسب و کار به جلو و عقب صرف حتی اگر جارو مستندات نیست reimposed.

                                                                                                                                                                                                                       

احساسات نیز پشتیبانی شده توسط کمکهای از بانک های مرکزی.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی انگلیس افزایش یافته است اندازه آن خرید اوراق قرضه برنامه به نگه داشتن نرخ بهره پایین است. یک روز پیش فدرال رزرو گفت: آن را به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و خرید یک طیف وسیع تری از اوراق قرضه برای تزریق پول به سیستم مالی است.

S&P 500 با کاهش از دست دادن آن برای سال به 8 درصد.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده به دست آورد 32 سنت افزایش به $39.16 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد حل و فصل روز پنج شنبه در $38.84. قیمت نفت خام برنت که معیار برای قیمت های بین المللی پیشرفته 33 سنت افزایش به $41.84 در هر بشکه در لندن است. آن را حل و فصل در $41.51 در هر بشکه جلسه قبلی.

دلار کاهش یافت و به 106.85 از روز پنجشنبه 106.96. یورو افزایش یافت به $1.1216 از $1.1213.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de