خارج شده و نیاز خریداران به پوشیدن ماسک صورت

لس آنجلس (CBSLA) — خارج کشور بزرگترین خرده فروش در حال حاضر مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت در آن فروشگاه و باشگاه سام مکان.

این شرکت می گوید که 65 درصد از آن بیش از 5000 فروشگاه ها و باشگاه ها در حال حاضر در شهرداری که در آن ماسک الزامی است. به طور مداوم در تمام فروشگاه های خود و باشگاه همه خریداران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره و پوشش به عنوان از شنبه, جولای 20.

“در حالی که ما قطعا اولین کسب و کار نیاز به پوشش صورت ما می دانیم این است که یک گام ساده هر کس می تواند برای ایمنی خود و ایمنی دیگران در امکانات ما” این شرکت در بیانیه ای گفت.

خارج شده و می گوید آنها را به ارائه یک تعریف ماسک در باشگاه سام مکان و ماسک نیز می تواند خریداری شده در فروشگاه ها.

این شرکت می گوید آنها همچنین ایجاد تغییرات بیشتر به متوقف کردن گسترش COVID-19 مانند تغییر در تمام فروشگاه های خود را به یک تک ورودی و تک خروجی و ایجاد نقش بهداشت سفیر. سفیر جدید لباس سیاه و سفید تی شرت یقه دار و آموزش داده می شود به معرفی نیاز های جدید به مشتریان است.

“ما می دانیم که برخی از افراد دارای دیدگاه های متفاوت در مورد این موضوع” خارج شده است بیانیه ای گفت:.

ماسک حکم را تبدیل به فوتبال سیاسی ایران در سراسر کشور که منجر به سیل تلفن همراه ویدئوها از مردم عصبانی شدن و شلاق زمانی که خواسته بودن به پوشیدن چهره و پوشش. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در برابر پوشیدن ماسک در اما بود تا برای اولین بار در ماه در حالی که بازدید از مرکز پزشکی والتر رید بیش از آخر هفته.

پوشش صورت الزامی در کالیفرنیا که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de